دانلود کتاب صوتی جشن تولد بزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جشن تولد بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

کیت هازفرد در کتاب صوتی جشن تولد بزرگ داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز از جشن تولد دختری را به تصویر می‌کشد که می‌خواهد مهمان‌ها را با سبک متفاوتی سرگرم کند و آن‌ها را به کره‌ی ماه می‌برد.

موضوع کتاب صوتی جشن تولد بزرگ (Big Birthday) چیست؟

پدر و مادر آنابل، او را هر سال به مناسبت تولدش به باغ وحش می‌برند. این دختر دیگر از این وضعیت خسته شده است و دلش جشنی متفاوت می‌خواهد تا در کنار دوستانش خوش بگذراند. برای همین به کمک پدرش سفینه‌ای فضایی آماده می‌کند و جشن تولد خود را در کره‌ی ماه می‌گیرد و خاطرات خوشی را رغم می‌زند.

کتاب صوتی جشن تولد بزرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی هستند، مناسب خواهد بود. کیت هازفرد (Kate Hosford) با لحنی صمیمی کودکان را مجذوب این ماجراجویی خیال‌انگیز می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی جشن تولد بزرگ می‌شنویم:

روز بعد دست به کار شد و بعد از مدتی موفق شد که یک سفینه‌ی بزرگ بسازه. البته سفینه‌ش از پلاستیک‌های بازیافتی و پتوهای کهنه‌ی خونشون درست شده بود و مثل اون‌هایی که توی تلویزیون دیده بود قشنگ و پر زرق‌و برق نبود. ولی آنابل می‌دونست که سفینه‌ش کار می‌کنه. اون بدنه‌ی سفینه رو سفید و بنفش کرد و بعد به وسیله‌ی تیکه‌های موتورِ تراکتورِ قدیمی‌شون و ماشین قراضه‌ای که نزدیک خونه‌شون پارک بود، برای سفینه‌ش یک موتور بزرگ و خوشگل درست کرد. موتور روشن می‌شد. ولی سفینه حتی به اندازه‌ی یک بند انگشت هم از زمین جدا نمی‌شد.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
جشن تولد بزرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

برای دانلود کتاب صوتی جشن تولد بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جشن تولد بزرگ

نظرات کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.