دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا

کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا اثر فیلیپ کاوین، به بیان حوادثی که در این جنگ رخ داده است، می‌پردازد. جنگ جهانی دوم، جنگی فراگیر بین اول سپتامبر ۱۹۳۹ تا دوم سپتامبر ۱۹۴۵ بود. البته درگیری‌های مرتبط با این جنگ از چند سال پیش از آن آغاز شده بودند. این جنگ بسیاری از کشورهای جهان از جمله تمامی ابرقدرت‌های روز را درگیر خود کرد.

کتاب جنگ جهانی دوم در اروپا (World War 2 In Europe) روایت‌گر جنگی است که این قاره را دستخوش مشکلات و تغییرات عجیبی کرد، حمله‌ای که سرآغاز جنگی شش ساله بود و نه تنها اروپا بلکه جهان را به خاک و خون کشید و جان تقریبا پنجاه میلیون انسان را گرفت.

در سپیده‌دم روز جمعه اول سپتامبر سال 1939، یک سپاه بزرگ آلمانی در پی فرمان آدولف هیتلر، دیکتاتور آلمانی که چند سالی پس از کسب قدرت به بهانه‌های واهی سودای جهانگشایی در سر می‌پروراند، به کشور همسایه، لهستان، حمله و هر چه را بر سر راهش بود ویران کرد. این حمله آلمان نازی، سرآغاز جنگی شش ساله در اروپا بود که به مرگبارترین درگیری تاریخ تبدیل شد. جنگی مخوف و هولناک که جان تقریباً پنجاه میلیون انسان را گرفت. مردم آلمان، که مشکلات حیرت‌انگیز اقتصادی و سیاسی دهه 1920 و اوایل 1930 آنها را به ستوه درآورده بود، پیروی کورکورانه از رهبر پر جنب و جوشی را برگزیدند که وعده می‌داد زندگی آنها را بهبود بخشد و شکوه و افتخار از دست رفته آلمان را احیا کند. اما هیتلر پس از دستیابی به قدرت کامل در آلمان، به جای عمل به وعده‌هایش برنامه مرگبار خودش را در پیش گرفت که شامل تسخیر اروپا و روسیه و نابودی جمعی اشخاص نامطلوب بود.

«مجموعه تاریخ جهان» سعی دارد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی،‌ اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا امروز را شامل می‌شود. این مجموعه، نه تنها برای آشنایی خوانندگان و مخاطبانش با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگی‌شان بخشی از سرگذشت کلی انسان‌هاست.

هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخ را به خواننده ارائه می‌کند.

 ۴ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
پیشگفتار: میراث ویرانگری
۳۴ دقیقه
فصل اول: برآمدن هیتلر
۴ دقیقه
ضمیمه فصل اول
۳۲ دقیقه
فصل دوم: چیرگی بدون خونریزی: سیاست گانگستری هیتلر
۶ دقیقه
ضمیمه فصل دوم
۳۵ دقیقه
فصل سوم: جنگ برق‌آسا
۲ دقیقه
ضمیمه فصل سوم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: در پی فضای حیاتی: حملۀ سرنوشت‌ساز به روسیه
۳ دقیقه
ضمیمه فصل چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: قدرت مطلق - وحشت مطلق
۵ دقیقه
ضمیمه فصل پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم: نبرد با تمام دنیا
۳ دقیقه
ضمیمه فصل ششم
۳۵ دقیقه
فصل هفتم: سقوط آلمان نازی
۵ دقیقه
ضمیمه فصل هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا

برای دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جنگ جهانی دوم در اروپا

نظرات کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا

علی اصغر آقایی
۱۳۹۸/۹/۲۶
طبق معمول نگاه یک طرفه به جنگ جهانی دوم دیدیم
نگاه یهودی و انگلیسی
اگر متحدین برنده جنگ بودن الان بازم اینطوری به موضوع نگاه می‌کردیم؟
خیلی دوست دارم نگاه طرف متحدین رو هم در این باره بدونم
اما بجز کتاب نبرد من چیزی پیدا نکردم هنوز
افسوس که تاریخ رو فاتحین می‌نویسند
ضمنا صدا گذاری عالی بود و دلنشین
این یک ستاره هم برای عوامل صدا گذاری و ترجمه
مهدی مشیدی
۱۳۹۹/۴/۶
به نظرم اگر هیتلر کار رو به سرانجام می‌رسوند، الان دنیا جای بهتری برای زندگی بود.
جالبه، چرا باید نژادی که روزی در آستانه نابودی بود و به گفته این کتاب و برخی کتب دیگر مورد ظلم و ستم دهشتناک قرار گرفت، امروز خود عامل چنین رفتاری بر ملتی دگر باشد.
reza Panahi
۱۳۹۶/۱۲/۱۸
چیزی که تو کتاب‌های صوتی بحث بسیار مهمیه اینه که کتاب بتونه حق مطالب رو ادا کنه و گوینده در مدت زمان کم بتونه کتاب رو کامل توصیف کنه و جایی از قلم نیفته که این کتاب صوتی در این زمینه فوق العاده بود
مشاهد همه نظرات (۴۰)