دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا

کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا اثر فیلیپ کاوین، به بیان حوادثی که در این جنگ رخ داده است، می‌پردازد. جنگ جهانی دوم، جنگی فراگیر بین اول سپتامبر ۱۹۳۹ تا دوم سپتامبر ۱۹۴۵ بود. البته درگیری‌های مرتبط با این جنگ از چند سال پیش از آن آغاز شده بودند. این جنگ بسیاری از کشورهای جهان از جمله تمامی ابرقدرت‌های روز را درگیر خود کرد.

کتاب جنگ جهانی دوم در اروپا (World War 2 In Europe) روایت‌گر جنگی است که این قاره را دستخوش مشکلات و تغییرات عجیبی کرد، حمله‌ای که سرآغاز جنگی شش ساله بود و نه تنها اروپا بلکه جهان را به خاک و خون کشید و جان تقریبا پنجاه میلیون انسان را گرفت.

در سپیده‌دم روز جمعه اول سپتامبر سال 1939، یک سپاه بزرگ آلمانی در پی فرمان آدولف هیتلر، دیکتاتور آلمانی که چند سالی پس از کسب قدرت به بهانه‌های واهی سودای جهانگشایی در سر می‌پروراند، به کشور همسایه، لهستان، حمله و هر چه را بر سر راهش بود ویران کرد. این حمله آلمان نازی، سرآغاز جنگی شش ساله در اروپا بود که به مرگبارترین درگیری تاریخ تبدیل شد. جنگی مخوف و هولناک که جان تقریباً پنجاه میلیون انسان را گرفت. مردم آلمان، که مشکلات حیرت‌انگیز اقتصادی و سیاسی دهه 1920 و اوایل 1930 آنها را به ستوه درآورده بود، پیروی کورکورانه از رهبر پر جنب و جوشی را برگزیدند که وعده می‌داد زندگی آنها را بهبود بخشد و شکوه و افتخار از دست رفته آلمان را احیا کند. اما هیتلر پس از دستیابی به قدرت کامل در آلمان، به جای عمل به وعده‌هایش برنامه مرگبار خودش را در پیش گرفت که شامل تسخیر اروپا و روسیه و نابودی جمعی اشخاص نامطلوب بود.

«مجموعه تاریخ جهان» سعی دارد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی،‌ اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا امروز را شامل می‌شود. این مجموعه، نه تنها برای آشنایی خوانندگان و مخاطبانش با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگی‌شان بخشی از سرگذشت کلی انسان‌هاست.

هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخ را به خواننده ارائه می‌کند.

 ۴ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
پیشگفتار: میراث ویرانگری
۳۴ دقیقه
فصل اول: برآمدن هیتلر
۴ دقیقه
ضمیمه فصل اول
۳۲ دقیقه
فصل دوم: چیرگی بدون خونریزی: سیاست گانگستری هیتلر
۶ دقیقه
ضمیمه فصل دوم
۳۵ دقیقه
فصل سوم: جنگ برق‌آسا
۲ دقیقه
ضمیمه فصل سوم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: در پی فضای حیاتی: حملۀ سرنوشت‌ساز به روسیه
۳ دقیقه
ضمیمه فصل چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: قدرت مطلق - وحشت مطلق
۵ دقیقه
ضمیمه فصل پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم: نبرد با تمام دنیا
۳ دقیقه
ضمیمه فصل ششم
۳۵ دقیقه
فصل هفتم: سقوط آلمان نازی
۵ دقیقه
ضمیمه فصل هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا

برای دانلود کتاب صوتی جنگ جهانی دوم در اروپا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جنگ جهانی دوم در اروپا
reza shemirani
۱۳۹۷/۳/۴
خیلی خوب هست فقط یکم مبلغ کتاب صوتی‌ها بالاست
اصغر میرزایی
۱۳۹۶/۹/۳
بسیار زیباست. ممنون از زحماتتون
محمد جهانگیری
۱۳۹۷/۸/۲۶
واقعا کتاب خوبی بود پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید بسیار جالب و مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۲)