دانلود کتاب صوتی حریم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حریم

کتاب صوتی حریم نوشته صادق کرمیار، رمانی اجتماعی است که داستان مردی نیکوکار و تربیت شده از یک مادر مذهبی به نام شمس را در دهه چهارم پس از انقلاب به تصویر می‌کشد.

کرمیار این داستان را به زبان دانای کل یا راوی بازگو می‌کند و اینگونه خود را کنار نهاده و همانند یک گوینده مستند به روایت زندگی و حال و احوال شخصیت‌های کتاب خود می‌پردازد و روابطشان با یکدیگر را واکاوی می‌کند.

در رمان حریم شخصیت‌ها نه تنها در کنار هم به خوبی زندگی می‌کنند بلکه بر همدیگر تأثیری می‌گذارند که می‌تواند سرنوشتشان را تغییر دهد. درون‌مایه داستان را موضوعاتی مثل خیر و شر و نفس و نیات اعمال انسانی تشکیل می‌دهند. شخصیت اصلی داستان با نام شمس، مردی خوشبخت و خَیِّر و ثروتمند است که طی یک حادثه ناگوار توبه می‌کند، توبه از کمک به دیگران و تمام باورهای گذشته‌اش.

کرمیار در رابطه با محتوای کتاب حریم می‌گوید:

موضوعی که در این رمان به آن اشاره شده در جامعه کنونی ما بسیار فراوان دیده می‌شود و آن آسیب دیدن انسانیت انسان‌هاست. امروزه لازم است بشر نظر تازه‌ای به خود بیندازد و تلاش خود را برای بازبینی در رفتار و کردار و روابط خود انجام دهد.

این کتاب صوتی با چنین ویژگی‌هایی اتفاقی نو و بدیع در حوزه داستان‌نویسی اجتماعی معاصر است که توانسته کلیشه‌هایی که در این نوع از نوشتن وجود داشته را از بین ببرد و ساختاری قوام یافته و قابل قبول ارائه دهد.

با صادق کرمیار بیشتر آشنا شویم:

صادق کرمیار نویسنده، روزنامه‌نگار و کارگردان دارای گواهی‌نامه درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولد سال 1338 در شهرستان ساوجبلاغ است. او به مدت دو سال در سال‌های 1365 تا 1367 مسئول ویژه‌نامه اطلاعات جبهه در مناطق جنگی و از سال 1372 تا 1375 به مدت سه سال مسئول صفحه ادبی جوانه‌های اندیشه روزنامه اطلاعات بود. همچنین در نشریه سینمایی مردم و سینما متعلق به بنیاد سینمایی فارابی سِمت معاون سردبیری را بر عهده داشت. کرمیار تاکنون چندین رمان و فیلم‌نامه نگاشته و چندین سریال تلویزیونی را نیز کارگردانی کرده است. از جمله کتاب‌های او می‌توان به نامیرا، درد، دشت‌های سوزان، غنیمت، فریاد در خاکستر و انتقام در اردوگاه اشاره کرد.

شنیدن کتاب صوتی حریم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان‌های اجتماعی و واقع‌گرا علاقه‌مند هستید این اثر برای شما جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی حریم می‌شنویم:

همسر مهرانفر هیچ‌وقت تصور نمی‌کرد روزی پویا بیاید جلوی در خانه و اینجور آبروریزی کند اما کرد. آن هم درست وقتی که مهرانفر خانه نبود و نسرین رفته بود مدرسه دنبال بچه و موقع برگشت که به سر کوچه رسیده بود، دید پویا با یک مأمور پلیس جلوی در خانه ایستاده و دستش را از روی زنگ برنمی‌دارد. خواست برگردد و برود خانه مادرش و تا شب همان جا بماند و حتی اگر شد شب هم همان جا بماند. اصلاً دوست نداشت بچه توی این سن آبروریزی پدرش را ببیند که دید.

 ۶ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۲۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۵۴ دقیقه
بخش دوم
۵۱ دقیقه
بخش سوم
۶۹ دقیقه
بخش چهارم
۷۴ دقیقه
بخش پنجم
۵۷ دقیقه
بخش ششم
۷۱ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی حریم

برای دانلود کتاب صوتی حریم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حریم