معرفی و دانلود کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو

عکس جلد کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو

کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر نوشتهٔ جو ویتالی بر اساس داستان شفا یافتن شماری از مجرمان روانی در یک آسایشگاه به موضوع رهاکردن انرژی‌های سمی از بدن می‌پردازد. این کتاب درواقع دنباله یا کامل‌کننده کتاب محدودیت صفر است.

درباره کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

کتاب «محدودیت صفر» اصول مهم روانشناسی و علمی را از لحاظ مذهبی و براساس کتاب دانش کهن بومیان هاوایی بررسی می‌کند. روش این بومیان با نام «هواوپونوپونو» شیوه‌ای برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش است.

در بدن تمامی انسان‌ها مجموعه‌ای از انرژی‌های مختلف در جریان هستند. بر اساس یافته‌های علمی بسیاری از این انرژی‌ها میزان تعادل را در بدن تعیین کرده و عامل اصلی بیماری‌های جسمی و روحی هستند. برخی از این انرژی‌ها به دلیل آسیب زیادی که به بدن و ذهن انسان‌ها وارد می‌کنند، «انرژی‌های سمی» نامیده می‌شوند.

این نوع از انرژی به حدی آسیب‌زننده هستند که ممکن است به اطرافیان نیز صدمه وارد کنند. برای پاک‌کردن انرژی‌های سمی از بدن روش‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها بر اساس یافته‌های علوم متافیزیک و انرژی‌درمانی کشف شده‌اند. معمولاً افرادی که مشاغل پراسترس دارند یا وضعیت زندگی‌شان به شکلی است که تنش‌های زیادی را تجربه می‌کنند، بیشتر در معرض انرژی‌های سمی قرار می‌گیرند.

یکی از این روش‌های پاک‌سازی و رهاکردن انرژی‌های سمی در بدن فرایند «هواوپونوپونو» است. دکتر جو ویتالی، نویسندهٔ علوم متافیزیک، در کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر (At Zero) به شما نحوهٔ رها کردن انرژی‌های سمی درون بدنتان را آموزش می‌دهد. به‌خصوص اگر حیطهٔ کاری شما پر از استرس باشد، می‌توانید از طریق راهکارهای ارائه شده در این کتاب مشکلات خود را حل کنید.

روش مخفی هاوایی هواوپونوپونو می‌تواند به شما در زمینه‌های سلامتی، جذب ثروت، خوشبختی و بسیاری از موارد دیگر کمک کند. از این طریق قادر می‌شوید تا کنترل همه چیز را به دست بگیرید و به هرآنچه آرزویش را دارید برسید. از راه آشنایی با مرحلهٔ چهارم بیداری، با روند جدیدی آشنا می‌شوید که با فرایند «پاک‌سازی» آغاز می‌شود.

کتاب حاضر به شما توضیح می‌دهد چگونه عبارت‌هایی مثل «دوستت دارم»، «متأسفم»، «لطفاً من را ببخش» و «متشکرم» می‌توانند به شما کمک کنند تا بتوانید در وضعیت صفر قرار بگیرید. وضعیتی که در آن از شر موانع خلاص می‌شوید و در مسیر خوشبختی و موفقیت قرار می‌گیرید و به اهداف خود نائل می‌شوید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

- این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه بر مشکلاتی که در شما برنامه‌ریزی‌شده غلبه کنید و بخشی از راه‌حل باشید. (by awakening)

- کتاب جدید جو دقیقاً همان‌طور بود که می‌دانستم خواهد بود... با شکوه! کتاب با داستان‌های متقاعدکننده و بینش روشنگر، روحیه مرا بالا برد و روح مرا پر از عشق کرد. این در واقع مسیری برای معجزه‌هاست! (Janet Bray Attwood)

- این کتاب باید یک فیلم باشد. یک شاهکار قصه‌گویی و افشاگری در مورد چگونگی کارکرد سیستم درمانی هاوایی در هاوایی. (Barnet Bain)

شنیدن کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به تغییر زندگی خود در جهت مثبت و کتاب‌های موفقیت در این زمینه علاقه دارید، این کتاب برای شما مناسب است.

جو ویتالی را بیشتر بشناسیم:

او موسیقی‌دان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی است که اولین شهرت او به دلیل حضورش در مجموعه «راز» بود. نخستین اثر او کتاب «ذن و هنر نوشتن» بود که در سال 1984 به انتشار رسید. کتاب‌های بعدی او درمورد رازهای کسب‌وکار و بازاریابی و عوامل موفقیت در این مسیر هستند. ازجمله آثار دیگر او می‌توان به «عامل جذب»، «کلید»، «ایمان»، «کتابچهٔ دستورالعمل مفقودهٔ زندگی»، «محدودیت صفر»، «دورهٔ بیداری»، «نوشتار هیپنوتیک» و «هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود» اشاره کرد. همچنین کتاب عامل جذب او در سال 2005 به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب شناخته شد.

جملات برگزیده کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

- تنها کاری که باید انجام بدهید این است که در آینه نگاه کنید و بی‌اعتنا به نظر دیگران عاشق خودتان باشید.

- وقتی پاک شده‌اید فکر نمی‌کنید، بلکه فقط عمل می‌کنید.

- پاک‌کردن تنها راه رسیدن به صفر و الهامات است.

- اولین کاری که می‌توانید برای باز شدن گره انرژی‌تان و متعاقباً جذب هرچه بیشتر رؤیاهایتان انجام بدهید این است که همه را به‌خاطر هر کاری که در زندگی‌تان انجام داده‌اند ببخشید و مهم‌تر از همه خودتان را ببخشید.

- ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که روی چرخ باورها می‌چرخد. باورهایتان را عوض کنید تا دنیایتان عوض شود.

- وقتی پاک نیستید تنها چیزی که دارید خاطرات، برنامه‌ها، باورها و تجارب قدیمی است.

در بخشی از کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر می‌شنویم:

مدت کوتاهی بعد از اینکه محدودیت صفر را خواندم حدوداً به مدت یک سال به‌خاطر حساسیت سینوس‌هایم سردردهای شدیدی می‌گرفتم. از قسمت‌های مختلف مغزم با اشعهٔ ایکس عکس گرفتند و متوجه شدند سینوس‌هایم از چیزی پر شده. هر روز درد و فشار را احساس می‌کردم. دکتر به من یک نسخه شامل سه داروی مختلف و یک مسکن داد. علائم دو سه هفته ناپدید می‌شدند و بعد با همان شدت برمی‌گشتند. یک روز در خواب دیدم دارم به تصاویر سینوس‌هایم نگاه می‌کنم و با پاک‌کنی که دستم بود آن‌ها را پاک می‌کنم. من معمولاً به خواب‌هایم توجه می‌کنم و آن‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کنم. این خواب برایم عجیب بود اما درمورد آن کاری نکردم. چون در آن زمان متوجه پیامش نشدم. قرص‌هایم را می‌خوردم ولی مشکل برطرف نمی‌شد. روز بعد کتاب محدودیت صفر را باز کردم و یادم آمد تکنیک هواوپونوپونویی هست که در آن از پاک‌کن مداد برای پاک‌کردن آنچه نیاز است پاک شود استفاده می‌کنند. به نظر معقول می‌آمد. مدت یک هفته هر شب تصاویری را که با اشعهٔ ایکس از من گرفته شده بود، برمی‌داشتم و با یک پاک‌کن مربعی شکل بزرگ پاکشان می‌کردم. می‌گفتم دوستت دارم. متأسفم. لطفاً مرا ببخش و سپاسگزارم. این کار را برای مدت پنج الی ده دقیقه انجام می‌دادم. همچنین تصور می‌کردم که نور روشن درخشانی دارد از بینی‌ام وارد سرم می‌شود و سرم را پاک می‌کند. در پایان هفته دیگر نه دردی داشتم نه تورمی و نه خلطی...

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۸ دقیقه
پیشگفتار
۱۹ دقیقه
در ابتدا
۲۲ دقیقه
فصل اول: اتفاقات آزاردهنده شروع به رخ دادن می‌کنند
۲۶ دقیقه
فصل دوم: شما هرگز آن آدم قبلی نمی‌شوید
۲۵ دقیقه
فصل سوم: آیا مورنا دیوانه است؟
۱۵ دقیقه
فصل چهارم: می‌شود هوپونو پونوی اصیل سرپا بایستد تا همه آن را ببینند؟
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: بالاخره تقصیر چه کسی است؟
۷ دقیقه
فصل ششم: این برنامه‌ها از کجا می‌آیند؟
۱۹ دقیقه
فصل هفتم: تغییر نقطه‌ی قدرت، تاثیر تلقین
۱۵ دقیقه
فصل هشتم: آینه‌ی جادویی
۲۴ دقیقه
فصل نهم: قانون جذب در برابر هوپونوپونو
۱۱ دقیقه
فصل دهم: حتی در آن صورت قصدها وهمی بیش نیستند
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: جعبه‌ی آرزوها یا جعبه‌ی هدایا
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: هنر جذب نکردن
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم: روش‌های جدید پاکسازی
۱۵ دقیقه
فصل چهاردهم: آیا مشکلی دارید؟
۱۰ دقیقه
فصل پانزدهم: معجزه‌ی پنجم
۱۰ دقیقه
فصل شانزدهم: رازهای دیگری از رویدادهای محدودیت صفر
۱۵ دقیقه
فصل هفدهم: واقعا چنین اتفاقی افتاد؟ دروغ شاخدار
۱۲ دقیقه
فصل هجدهم: چطور آیین خود را آغاز کنیم؟ عشق منبع حیات است
۹ دقیقه
فصل نوزدهم: معجزه‌ی هوپونوپونو
۶ دقیقه
کلام آخر
۸ دقیقه
پیوست الف
۱۷ دقیقه
پیوست ب
۵۷ دقیقه
پیوست ت / بخش اول
۱۸ دقیقه
پیوست ت / بخش دوم
۱۲ دقیقه
پیوست ث
۲۸ دقیقه
پیوست ج
۴۷ دقیقه
پیوست چ
۴۸ دقیقه
پیوست د / بخش اول
۳۱ دقیقه
پیوست د / بخش دوم
۳ دقیقه
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو
نویسنده
مترجممژگان جمالی
گویندهابوالفضل شاه بهرامی، حسن آزادی، ندا پوریان
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر

مسعود rz
۱۴۰۰/۷/۲۳
این کتاب ادامه جلد یک وضعیت صفر است.. تکمیل کننده توضیحات کتاب قبلی و واقعا راهنمای کاملی برای خودسازی با اسانترین روش.. با استفاده از روشهای توصیه شده در کتاب به مرور زمان و تدریجی به خواستهاتون خواهید رسید البته من تازه دو هفته هست که شروع کردم و طبق گفته‌های نویسنده و دکتر کالاهان رسیدن به موارد انتخابی امری زمان بر بوده و شما فقط باید درخواست کنید و بعد از ان رها کردن.. امیدوارم همگی در رسیدن به خودشناسی موفق باشیم.. دوستت دارم.. متاسفم.. سپاسگزارم..
مریم دالایی
۱۴۰۰/۵/۱۷
من کتاب محدودیت صفر رو هم گوش دادم. خیلی عالی بود. به من که واقعا ارامش داد. اون چهار جمله معروف دکتر هولن، واقعا تاثیر گذارند.
گوینده هم خیلی عالین. خوشحالم که اقای شاهبهرامی که گوینده کتاب وضعیت صفر بودند، گوینده این کتاب هم هستن. من این کتاب رو به برهدرم هم هدیه دادم. برادرم گفت کاش گوینده کتاب، همان گوینده وضعیت صفر باشد.
با تشکر
Mehdi Khodayari
۱۴۰۰/۶/۱۴
با سلام
دوستان عزیزم اگر کتاب محدودیت صفر رو نخوندین، این کتاب ادامه اون کتاب ه
واقعا توی زندگی تون معجزه و تغییرات بزرگ اتفاق میفته، البته برای من اینجور بوده
درود بر جوویتالی و ایهالیا کالاهولن
دوستتون دارم متشکرم
Sharareh Norouzi
۱۴۰۰/۷/۲۲
کتاب بسیار عالی می‌باشد من نکاتش رو بکار بردم و جواب گرفتم هم اعتماد به نفسم بیشتر شده و هم با این روش تحمل خیلی از مشکلات و شرایط ناخوشایند برام راحت تر شده
ژیلا محیاپور
۱۴۰۰/۷/۱۶
بعد از مطالعه محدودیت صفر دنبال یه کتاب دیگه بودم که چند وقت بعد از مطالعه کتاب اول دیدم کتابراه حضور در وضعیت صفر رو گذاشته 😍
که مکمل کتاب اول
امین مشاط
۱۴۰۰/۷/۲۳
این کتاب کامل کننده کتاب قبلیه و فوق العادس واقعا عالیه برای کسایی که بتونن ارتباط بگیرن و مقاومت ذهن رو کنار بزارن معجزس ❤️🙏🏻
مجید خلیلیان
۱۴۰۰/۴/۴
سلام
خیلی عالی
خصوصا برا کسانی که از قبل با قانون جذب اشنا هستند و در مسیر رسیدن به اهداف دچار مشکل شدند
Ehsan Esmaili
۱۴۰۰/۶/۲۹
بسیار کتاب عالی ادامه کتاب محدودیت صفر هست. میتونه زندگی آدم و نحوه برخورد آدم با مشکلات و دید انسان رو تغییر بده
مشاهده همه نظرات ۲۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر

برای دریافت کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.