دانلود کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

جیم ران در کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند، 12 راهکار به شما ارائه می‌دهد و کمک می‌کند با بهره‌گیری از آن‌ها شخصیت تازه و نیرومندی از خود بیافرینید و از این طریق موفقیت‌های بی‌شماری در زندگی‌تان کسب کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند:

اگر به هر نقطه از جهان سفر ‌کنید، علی‌رغم تغییرات بسیار بزرگی که رخ داده می‌بینید باوری که در کودکی از دنیا داشتید هنوز هم درست است؛ رقابت بیشتر کشورها، سقوط هزینۀ کار در اقتصاد جهانی و انقلابی که تکنولوژی به وجود آورده است. با این حال هنوز در زمانه‌ای هستیم که سرزمین فرصت‌هاست.

در دنیای امروز هنوز این فرصت حقیقی را دارید که رویاهایتان را به واقعیت و خودتان را درست به همان چیزی که دوست دارید بشوید، تبدیل کنید. مهم نیست که از کجا شروع می‌کنید و چه کسی هستید. به همین علت است که باید هر کاری را که می‌توانید انجام دهید تا بیشترین استفاده را از فرصت‌هایی که به شما داده شده است بکنید. مطمئناً بسیاری از زنان و مردان این عمل را انجام می‌دهند.

اگر از شما بخواهند تا تنها یک خصوصیت را نام ببرید که جایگاهتان را در بهترین و بالاترین رده قرار می‌دهد، از چه ویژگی‌ای نام می‌برید؟ باید بگوییم جواب تنها یک چیز است: شخصیت. شخصیتی که خصوصیات اخلاقی مطلوبی همچون شجاعت، صداقت، اطمینان، استقامت و خرد را در خود دارد.

نکتۀ خارق‌العاده دربارۀ نکته ذکر شده این است که اگر بخواهید صادقانه به هدفی که در ذهن دارید متعهد باشید، نه تنها به هر آنچه که دوست دارید دست می‌یابید بلکه اگر پیوسته بکوشید می‌توانید آن را تقویت و بازسازی کنید. شما با شخصیت باارزش خود، به فرد مفیدی برای جامعه تبدیل خواهید شد و قطعاً لایق موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای هستید.

کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند (Cultivating an Unshakable Character) یک برنامۀ جذاب است و 12 ستونی که جهت زیرساخت و پایه یک شخصیت موفق لازم است را برایتان شرح می‌دهد. با شنیدن این کتاب می‌آموزید چطور یک شجاعت مثال‌زدنی را در خودتان ایجاد کنید، هیچ‌گاه برای دستیابی به خواسته‌های خود تسلیم نشوید و خود را به مدیری با اعتمادبه‌نفس فراوان مبدل کنید.

اولین گام برای دست یافتن به موفقیت داشتن یک شخصیت قدرتمند است. شخصیت‌های قوی از رخدادهای گوناگون هراسی ندارند و از شکست و تجربه نمی‌گریزند. آن‌ها به خوبی می‌دانند در مسیر زندگی حوادث خوب و بد خواه ناخواه روی می‌دهند و از این رو برای رسیدن به موفقیت و نتیجۀ دلخواه تنها راه و چاره مقاومت کردن است.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا شخصیت قدرتمندی برای خود بسازید و به‌تدریج آن را تقویت کنید و آرزوهایتان را پی بگیرید.

کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید شخصیت خود را طوری خلق کنید که چه در خانه و چه در محیط کار، به موفقیت و پیشرفت‌های بسیاری دست یابید، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با جیم ران بیشتر آشنا شویم:

جیم ران (Jim Rohn) در یک مزرعه در ایالت آیاهوی آمریکا متولد شد. تا سن 25 سالگی همچون تمامی افراد قشر متوسط مسیر بیراهه را پیش گرفت و نمی‌توانست راهی برای رسیدن به آرزوهایش پیدا کند. تا اینکه با کارآفرینی به نام جان ارل شف آشنا شد و شیفتۀ ثروت، فهم تجاری، جذبه و فلسفۀ زندگی او گشت. جیم ران به عضویت سازمان فروش مستقیم شف درآمد و فرایندی از رشد شخصی را شروع کرد که در نهایت به میلیونر شدن او در سن 31 سالگی انجامید. متأسفانه شف که آرزوی دیدن این لحظه را داشت، یک سال قبل از میلیونر شدن جیم ران از دنیا رفت.

با گذشت سال‌ها، جیم ران متوجه شد که اغلب مردم دوست دارند داستان از فرش به عرش رسیدن و فلسفۀ رشد شخصی او را بدانند. از این رو او تا زمان مرگ به مدت 40 سال تجربۀ خود را در سمینارهایش مطرح کرد. 4 میلیون نفر در سرتاسر دنیا در سمینارهایش شرکت کردند. او در سال 1985 میلادی جایزۀ CPAE را از انجمن سخنرانان ملی آمریکا دریافت کرد. ران همچنین نویسندۀ 17 کتاب و کتاب صوتی و برنامۀ ویدئویی است. در سال 2003 میلادی در جایگاه مربی و عضو افتخاری موزۀ رادیو و تلویزیون به برگزای جلسه‌های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان پرداخت. او در 5 دسامبر سال 2009 در وست هیلز کالیفرنیا بعد از 18 ماه مبارزه با بیماری ریوی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند می‌شنویم:

یک نفر به من دربارۀ مردی گفت که اسب‌های اصیل مسابقه‌ای پرورش می‌دهد و یکی از محبوب‌ترین کلمه‌هایش «کلاس» است. او راجع به این حرف می‌زند که چطور یک اسب «کلاس» دارد و دیگری ندارد. که این کلاس می‌تواند چه تأثیری در مسابقه داشته باشد. این برای من کمی گیج‌کننده است. چون به نظر می‌آید اسبی که از همه سریع‌تر می‌دود، برنده می‌شود چه کلاس داشته باشد چه نداشته باشد. پس منظورش از کلمۀ کلاس چی بود؟

طبق حرف این مرد «کلاس» یعنی استفاده از انرژی ذخیره شده. کلاس توانایی غلبه بر همۀ چالش‌ها در طول مسابقه است. کلاس به این معنی نیست که هیچ وقت خسته نمی‌شوید بلکه به این معنی است که هیچ وقت نشانش نمی‌دهید. کلاس به این معنی نیست که هیچ وقت برای کنار کشیدن وسوسه نشوید معنی‌اش این است که هیچ وقت کنار نمی‌کشید. در چند متر آخر مسابقه تفاوت را کلاس تعیین می‌کند.

کلاس یا استقامت جزء خیلی مهمی از شخصیت قوی است. ما استعداد را به عنوان تعیین‌کنندۀ اصلی موفقیت می‌بینیم. مثلاً برنامه‌های خاص زیادی در مدارس وجود دارد که اسمشان بچه‌های بااستعداد است. این برنامه‌ها می‌توانند از کلاس اول شروع شوند. بچه را آزمایش می‌کنند و یا بااستعداد است یا نیست. یا استعداد دارد یا ندارد. انتظارمان از او بر پایه عملکردش در آن امتحان عوض می‌شود و انتظاراتش از خودش هم عوض می‌شود.

 ۵ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۳۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
پیشگفتار
۳ دقیقه
مقدمه
۵۶ دقیقه
فصل اول
۶۱ دقیقه
فصل دوم
۵۵ دقیقه
فصل سوم
۶۰ دقیقه
فصل چهارم
۴۴ دقیقه
فصل پنجم
۵۳ دقیقه
فصل ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

برای دانلود کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلق شخصیت قدرتمند

نظرات کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

مهدی نصرتی
۱۴۰۰/۱/۱۱
فوق العاده فوق العاده اگر دوست داری فقط یک قدم برداری در جهت ثروت مند شدن حرفمو گوش کن و این کتاب رو گوش بده خودت بعد خواهی فهمید که چقدر ارزش داره
میلاد ایوبی
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
واقعاً ارزش گوش دادن داره، منی که از کتاب یا فایلی خوشم نمیاد، این فایل صوتی دگرگونم کرد
کیانا محمدی
۱۴۰۰/۱/۲۳
کتاب خوبیه و پر از نکته‌های مهم اما مثال‌های بیش از حد باعت خسته کننده شدن داستان میشه
مشاهد همه نظرات (۱۴)