دانلود کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید

کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید نوشته‌ی استیو چندلر، با ارائه راهکارهایی مفید و جامع به شما می‌آموزد که به همان کسی تبدیل شوید که دل‌تان می‌خواهد باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید:

استیو چندلر (Steve Chandler)، سخنرانی محبوب و نویسنده‌ای برجسته است که در زمینه‌های روان‌شناسی، خودشناسی، خودسازی و خودیاری، کتاب‌های بی‌نظیری نوشته است. او در کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید (Reinventing yourself) با بیانی جذاب و گیرا به شما ثابت می‌کند که شخصیت انسان‌ها فقط مجموعه‌ای از عادت‌های آن‌ها هستند و می‌توان آن را تغییر داد و یا به گونه‌ای دیگر ساخت.

او به شما می‌گوید که چگونه عادت‌های ناپسند و قدیمی خود را از بین ببرید و با استفاده از راهکارهایی روانش‌شناسی، خودبینی و مثبت‌اندیشی، شخصیت جدید و دلخواهی در درون خود به وجود بیاورید. شما باید مالک خود و شخصیت‌تان باشید و نباید کاری کنید که در این راه قربانی شوید. افرادی که می‌آموزند که خودشان را بسازند و مالک حود باشند، هیچ‌گاه قربانی نمی‌شوند.

بسیاری از ما فکر می‌کنیم که نمی‌توانیم شخصیت‌ خود را تغییر دهیم و در پیله‌ای از شخصیت زندگی می‌کنیم که هرگز نمی‌شود از آن خارج شد، اما این‌گونه نیست. ما داستان‌های زیادی درمورد شخصیت درونی‌مان به خود می‌گوییم اما می‌دانیم که شخصیت وجودی ما ورای این شخصیت است. ما در محدودیت‌هایی که خودمان در درون‌مان ایجاد می‌کنیم، حبس می‌شویم و هر روز در جهانی تیره و تاریک چشم‌هایمان را می‌گشاییم. مشکلات زیادی در اطراف‌مان وجود دارند و هیچ امیدی برای رفع آن‌ها نداریم و گمان می‌کنیم فشار آوردن به پیله‌ی درون‌مان نیز ممکن نیست، پس چرا خود را به زحمت بیاندازیم.

هر انسانی باید این موضوع را بداند که تا خودش نخواهد هیچ تغییری در شخصیت و زندگی‌اش ایجاد نمی‌شود. به عبارتی هیچ فردی نمی‌تواند شما را وادار به تغییر کردن کند، هیچ کس نمی‌تواند شما را از تغییر کردن باز دارد، هیچ‌کس جز خودتان از درون شما آگاه نیست و نمی‌داند چطور باید شما را تغییر بدهد.

کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید دربردارنده‌ی 4 بخش و 46 فصل است. عنوان چهار بخش این کتاب عبارتند از: مالکان روح، مالکیت روابط، جملات مرگ و زندگی، آتش اشتیاق را در خودتان شعله‌ور کنید.

استیو چندلر را بیشتر بشناسیم:

استیو چندلر، نویسنده‌ و سخنران محبوب و درخشان آمریکایی است که تاکنون 30 کتاب به نگارش درآورده و آثارش به 25 زبان مختلف دنیا از قبیل: اروپا، چین، ژاپن و ... ترجمه شده است. او در رشته‌ی نویسندگی خلاق و علوم سیاسی، در دانشگاه آریزونا به تحصیل پرداخته و حدود 4 سال از زندگی خود را در بخش زبان و روانشناسی جنگ در ارتش آمریکا سپری کرده است. چندلر در هیئت علمی دانشگاه سانتا مونیکا عضو است و در آن‌جا به تدریس رشته‌ی مدیریت روح محور می‌پردازد.

او مشاور بیش از 40 شرکت از 500 شرکت بزرگ و گسترده‌ی جهان است و به مربیان بسیاری نیز در جهت ارتقای زندگی و کسب‌وکارشان کمک می‌کند. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب‌های یکصد روش زندگی خود را متحول کنید، جنگجوی ثروت، هفده دروغ و یک حقیقت، صد روش برای اینکه به خودتان انگیزه بدهید و... اشاره کرد.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید می‌شنویم:

«کار عظیمی که دکتر مارتین سلیگمن در زمینه خوش‌بینی اکتسابی انجام داد، بیست سال طول کشید، و او بیش از نیم‌میلیون کودک و بزرگسال را مورد مطالعه قرار داد. او دو چیز را دریافت و به طور علمی ثابت کرد، یک: خوش‌بینی شما را در هر کاری که انجام می‌دهید موثرتر می‌سازد، دو: خوش‌بینی می‌تواند آموخته شود.»

«ما به چیزی که فکر می‌کنیم تبدیل می‌شویم. بازآفرینی با برنامه‌ای برای از نو خلق کردن شروع می‌شود. خود برنامه‌ریزی مهم‌ترین اولویت شماست. هر روز وقتی را به فکر کردن و برنامه‌ریزی اختصاص دهید. در ابتدا احساس عجیب و غریبی خواهید داشت. انگار «هیچ کاری» انجام نمی‌دهید. اما انجام می‌دهید.»

«شخصیت لئوناردو دی‌کاپریو در تایتانیک تجسم انسانی مفهوم اشتیاق بود. عشقش به زندگی، خود از خطر و مرگ فراتر رفت. این عشق زندگی را دگرگون کرد. این راز درون فیلم تایتانیک بود که موسیقی را زیبا ساخت و احساسات کل دنیا را برانگیخت. ما دیدن نشانه‌ای را دوست داریم که ثابت می‌کند قلب همچنان خواهد تپید.»

 ۷ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۴۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم
۱۰ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم
۲۰ دقیقه
بخش هشتم
۱۷ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۸ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۸ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۴ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۶ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۴ دقیقه
بخش هفدهم
۳۲ دقیقه
بخش هجدهم
۱۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش بیستم
۲۸ دقیقه
بخش بیست و یکم
۳۱ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید

برای دانلود کتاب صوتی خودتان را دوباره بسازید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خودتان را دوباره بسازید
مهران جهانی جوانمردی
۱۳۹۹/۱/۴
کتاب واقعا مفید و کاربردی هستش 🌷
امیر فرشید
۱۳۹۹/۲/۵
کتاب بسیار خوبی است
فاطمه طاهری
۱۳۹۹/۱/۲۶
خیلی چیزها ازش یاد گرفتم.. به نظر من که عالی بود.. لطفا از این نویسنده باز هم کتاب صوتی بذارید.. تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)