دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده نوشته‌ی گری جان بیشاپ، دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی و جدیدی است که به شما کمک می‌کند قدرت واقعی و نهفته‌ی درونی‌ خود را شناسایی کنید، استعداد‌های حقیقی خودتان را بیابید و به بهترین خودتان در زندگی تبدیل شوید. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌ و درخشان‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

درباره‌ی کتاب صوتی خودت را به فنا نده:

آیا تاکنون احساس کرده‌اید که شبیه یک همستر شده‌اید که با آشفتگی و عصبانیت، روی یک چرخ، مسیر خود را طی می‌کند، اما همیشه در حال درجا زدن است و به‌ هیچ جایی نمی‌رسد؟ شما نیز همانند همستر درگیر چرخه‌ی زندگی هستید و دور خودتان می‌چرخید و زمزمه‌ای در درون شما می‌گوید: «تو تنبل و احمقی و به‌ اندازه‌ی کافی خوب و ایده‌آل نیستی.»

شما دوست دارید تمام طول روز را کار کنید تا بر استرس‌ها و فشارهای شخصی و کاری خود غلبه نمایید. می‌کوشید زندگی‌‌تان را نجات دهید و با موضوعات گوناگونی روبه‌رو می‌شوید. اگر نتوانید چرخ زندگی را بچرخانید، تسلیمش می‌شوید و شاید هرگز به آن نشاط، تناسب‌ اندام، وزن مناسب، حرفه یا رابطه‌ای که آرزویش را دارید، دست نیابید.

شنیدن کتاب صوتی خودت را به فنا نده (Unfu*k yourself: get out of your head and into your life) به کسانی توصیه می‌شود که چالش‌ها و شکست‌های زیادی را در زندگی تجربه کرده‌اند. این گفت‌وگوی شگفت‌انگیز از جهان هستی، برای هوشیاری شما و پی‌بردن به قدرت فوق‌ِ طبیعی‌تان است که خود را دست کم نگیرید و به بهترین شکل ممکن زندگی کنید و از آن لذت ببرید.

دو نوع گفت‌وگو هست که هر روز با آن روبه‌رو می‌شوید؛ گفت‌وگو با دیگران و گفت‌وگو با خودتان. شاید شما یکی از آن انسان‌هایی باشید که تأکید و اصرار دارید که با خود گفت‌وگو نکنید، اما در واقع، بیشتر گفت‌وگوهایتان در طول روز با خودتان است و این گفت‌وگوها در تنهایی و انزوای ذهن‌تان به شما آرامش می‌دهد.

تحقیقات نشان می‌دهد هر روز بیش از پنجاه‌ هزار فکر و خیال در ذهن انسان می‌گذرد؛ اندیشیدن به چیزهایی که با خود گفت‌وگو می‌کنید، درحالی‌ که دوست دارید در ذهنتان نباشند و یا تلاش می‌کنید که بر این گفت‌وگوها غلبه کنید و آن‌ها را نابود کنید. در واقع، ما هیچ اختیاری بر این افکار ناخودآگاه و ارتجاعی نداریم، اما درباره‌ی افکاری که اهمیت ویژه‌ای دارند، اختیار بیشتری داریم. افکار باارزش، بدون برنامه‌ی قبلی نمایان نمی‌شوند! تحقیقات در علوم عصب‌شناسی و روان‌شناسی ثابت کرده که نوع صحبتی که در طول روز درگیر آن هستید، تأثیر شگفتی بر کیفیت زندگی‌تان می‌گذارد.

مطالعات و تحقیقات پی‌درپی نشان‌دهنده‌ی این موضوع بوده که گفت‌وگوی مثبت درونی می‌تواند به‌ طرز چشم‌گیری موجب بهبود روحیه‌ی فرد، تقویت اعتماد به‌ نفس و ارتقای بهره‌وری شود و گفت‌وگوی منفی درونی نیز نه‌ تنها می‌تواند ما را با حالتی ناخوشایند و بد روبه‌ر‌و کند، بلکه می‌تواند ما را در احساس درماندگی رها کند و موجب مشکلات کوچک و بزرگ‌ شود و حتی باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود که قبلا وجود نداشتند.

این کتاب درباره‌ی به‌ کارگیری زبان مناسب برای بهبود زندگی شماست و به موضوعاتی می‌پردازد که با دیگر کتاب‌های روان‌شناسی کلیشه‌ای تفاوت دارد! کتاب صوتی خودت را به فنا نده طوری طراحی شده که دل‌سوزانه می‌خواهد احساس حقیقی و مناسبی در شما به وجود بیاورد، تا شما را به سطوح بالایی از توانایی‌ها و استعدادهای حقیقی‌تان برساند.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) در گلاسگو، بزرگ‌ترین شهر اسکاتلند چشم به جهان گشود. در سال 1997 به ایالات متحده‌ی آمریکا سفر کرد. جهان خود را با دنیای توسعه‌ی شخصی، خصوصا هستی‌شناسی و پدیدارشناسی گسترده کرد. چند سال پیش از اینکه مدیر برنامه‌ی یکی از شرکت‌های توسعه یافته‌ی برتر دنیا شود، سال‌های زیادی در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخت‌. سال‌ها بعد این برنامه توانست موجب رفاه حال انسان‌های زیادی شود و پس از فراگیری و آموختن از فلاسفه‌ای هم‌چون هانس گئورگ گادامر، مارتین هایدگر و ادموند هوسرل، او برند شخصی خود را به نام «فلسفۀ محلی» خلق کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب خودت را به فنا نده:

- هیچ انسانی آزاد نیست مگر آنکه اختیار خودش را داشته باشد.
- این از نشانه‌های یک ذهن تعلیم یافته است که می‌تواند فکری را بدون پذیرش آن در سر بپروراند.
- تمام کارهایی را کنار بگذار که می‌دانی نباید انجام بدهی، و تمام کارهایی را شروع کن که می‌دانی باید انجام دهی.
- این خیلی ساده است، برای بهبود دنیای درونت، باید در دنیای اطرافت وارد عمل شوی. دست از فکر و خیال بردار و دل به زندگی بده.
- مشتاق این نباش که اتفاق‌ها آن‌گونه که تو دوست داری پیش بروند بلکه آرزومند این باش که مسائل آن‌گونه که باید در مسیر خودشان پیش بروند. آنجاست که تو در سایۀ امن خواهی بود.

در بخشی از کتاب صوتی خودت را به فنا نده می‌شنویم:

برای شماهایی که خودتان را به خاطر گذشته ملامت می‌کنید، و فکر کردن شما را به گذشته برمی‌گرداند، باید بگویم کمی بیشتر فکر کنید. من شما را به روبه‌رو شدن با این عقیده دعوت می‌کنم که چه کاری بزرگ‌تر از این چیزی که هست می‌توانستید انجام دهید. همۀ ما گذشته و سابقه‌ای داریم که حتی برخی از آن‌ها وحشتناک و دردناک است. خب که چه!؟ قبل از اینکه با عصبانیت از کوره دربروی، می‌خواهم بپرسم چرا اشتیاق داری بیشتر از آینده به گذشته فکر کنی؟ من و تو می‌دانیم هیچ‌کس جز خودت نمی‌تواند تو را از این فکرها خلاص کند. من فقط آدمی نیستم که نظراتی در سرش دارد و مرتب حرف می‌زند. من آدم‌هایی را هدایت کرده‌ام با گذشته‌هایی که اگر بدانی حالت بد می‌شود.

مردم در گذشتۀ خود گیر می‌افتند، در دوران کودکی خود گیر می‌کنند. این یکی از آن‌همه دلیلی‌ست که به خودمان می‌گوییم: «نمی‌توانم.» این یک راه آسان برای فرار از مسئولیت‌هایی‌ست که در شرایط جاری روی دوشت است. اما هیچ‌چیز نمی‌تواند تو را از پیشرفت و ترقی و عالی‌شدن باز دارد، البته اگر با تمام وجودت آن را بخواهی. اصلاً اهمیتی ندارد که دیروز یا پنج سال قبل یا حتی وقتی کلاس دوم بودی چه اتفاقی افتاده است.

درست شبیه به اینکه ما درونمان را با حرکت به بیرون و محیط اطراف بهبود می‌بخشیم، می‌توانیم با خلق آینده، گذشتۀ خودمان را فراموش کنیم. آینده‌ای عالی و محشر بساز، چیزی بزرگ‌تر از هرچیزی که تا حالا انجام داده‌ای.
وقتی آینده پیشِ رویت باشد اصلاً وقتی برای برگشتن و نگاه کردن به عقب نداری. چشم‌ها و ذهنت متمرکز بر راه پیش رویت خواهد شد.

این می‌تواند استعدادها و نیروی درونی‌ات را فعال کند. آینده‌ای به‌غایتِ محشر، درخشان و جذاب، آینده‌ای اشباع از استعدادها و قابلیت‌ها که سنگینی و وزنش تو را از گذشتۀ مهم و پرزحمت آزاد و جدا می‌کند. شاید شبیه هیچ‌چیزی از گذشته‌ات نباشی، اما گذشته می‌تواند به تو کمک کند تا امروزت را شکل دهی، چه خوب و چه بد. کاملاً درست است، خوبی‌های زیادی وجود دارد و همین خوبی‌ها چیزی را که می‌خواهی در اختیارت قرار می‌دهد. آدمی‌ می‌شوی که می‌توانی زندگی‌ای را که می‌خواهی زندگی کنی. هیچ‌چیز تو را عقب نگه نخواهد داشت، همین که خودت بخواهی و برطبق آن عمل کنی، کافی‌ست.

 ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۱۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲۶ دقیقه
فصل اول: شروع کار
۲۶ دقیقه
فصل دوم: من بی‌نهایت مشتاقم
۲۶ دقیقه
فصل سوم: من برای پیروزی بی‌تابم
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: من از پسش برمی‌آیم
۲۲ دقیقه
فصل پنجم: من از تردید استقبال می‌کنم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: من حاصل افکارم نیستم، بلکه نتیجۀ اعمالم هستم
۲۱ دقیقه
فصل هفتم: من مصمم هستم
۲۷ دقیقه
فصل هشتم: من منتظر اتفاق خاصی نیستم و هر اتفاقی را می‌پذیرم
۲۲ دقیقه
فصل نهم: قدم بعدی چیست؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

برای دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده
Maryam ...
۱۳۹۹/۴/۳۱
کتاب فوق‌العاده خوبیه
مریم اسماعیلی
۱۳۹۹/۴/۲۹
کتاب خوبیه. دوبار گوش کردم موثر بوده
محمود شهنی
۱۳۹۹/۵/۱۴
متوسط بود
جملات انگیزشی مث همه کلیپا فکر نکن انجامش بده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)
خودسازی، مجموعه کتب انگیزشی، تغییر خود، تغییر در خود، پرفروش ترین نیویورک تایمز، خرید کتاب خودت را به فنا نده، کتاب خودت را به فنا نده قیمت، متن کتاب خودت را به فنا نده، کتاب از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید، کتاب خودت را به فنا نده کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، کتاب خودت را به فنا نده افکارت رو رها کن و به زندگیت بچسب، دانلود کتاب خودت را به فنا نده، فایل صوتی کتاب خودت را به فنا نده، خودت را به فنا نده کتاب صوتی، خودت را به فنا نده دانلود، تغییر زندگی، تغییر رفتار، تغییر باورهای ذهنی، تغییر و تحول در زندگی، هدف گذاری، ابراز وجود، موفقیتهای فردی، موفقیت شخصی، اسرار موفقیت، ایجاد تغییر در زندگی، بهترین کتاب تغییر تفکر، روش های تغییر نگرش، تغییر طرز تفکر، تغییر نگرش به زندگی، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی، روانشناسی موفقیت، روانشناسی شخصیت، جنبه های روانشناسی، Get Out of Your Head and into Your Life، Gary John Bishop