دانلود کتاب صوتی در طلب توانگری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در طلب توانگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در طلب توانگری

هدف کتاب صوتی در طلب توانگری، یکی از کتا‌ب‌های مجموعه پنج اثر از رندی گیج این است که شیوه کسب خوشبختی واقعی در زندگی را به شما بیاموزد. شادی و نشاط، خوشبختی و سعادت جزءِ ضروری‌ترین نیازهای اولیه هر انسان هستند.

رندی گیج می‌گوید: تقریباً با هرکسی صحبت کنید خواهد گفت که می‌خواهد شاد، سالم و ثروتمند باشد. با این‌ حال، تعداد کمی از آن‌ها دو مورد از سه مورد را دارا است و تقریباً هیچ‌کدام هر سه را ندارد. از این‌ رو، چندین سال قبل شروع به در میان گذاشتن آموخته‌هایم دربارۀ روش‌های رسیدن به سعادت کردم.

مشکل بیشتر مردم ندانستن نبود. این را می‌توانستم به‌ راحتی آموزش بدهم. مشکل اصلی این مسئلۀ ساده بود که آن‌ها نمی‌توانستند یا نمی‌خواستند بپذیرند که می‌توانند توانگر شوند. در واقع، آن‌ها در ناخودآگاهشان توانگری خود را سرکوب می‌کردند. آن‌ها دست رد به سینۀ کامروایی خود می‌زدند. هیچ‌چیز غم‌انگیزتر از این نیست که فرد توانایی و استعداد رسیدن به خوشبختی و توانگری را داشته باشد ولی از آن استفاده نکند. به همین دلیل من تصمیم به نوشتن این کتاب گرفتم. از شما می‌خواهم در طلب خوشبختی باشید، چون حق مادرزادی شما است.

رندی گیج (Randy Gage)، حامی خستگی‌ناپذیر در صنعت نتورک مارکتینگ است. مجموعه کتاب‌های سعادت از معروف‌ترین کتب رندی گیج نه فقط میان آن‌هایی که امروز در نتورک مارکتینگ ایران فعالند بلکه خیلی از افرادی که حتی هیچ ارتباطی با بازاریابی شبکه‌ای ندارند هم طرفداران خود را دارد.

 ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۱۴۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۱۹ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۸ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی در طلب توانگری

برای دانلود کتاب صوتی در طلب توانگری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در طلب توانگری

نظرات کتاب صوتی در طلب توانگری

محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۹
رندی گیج یکی از بهترین نویسندگان تاریخ، حتما بخوانید
Amirhosein Samiee
۱۳۹۹/۳/۳۱
واقعا این فرد بی نظیره
مشاهد همه نظرات (۲)