دانلود کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت، حاصل تجربه‌های دو نفر از سخنوران و نویسندگان سرشناس آمریکا جیم ران و کریس وایدنر است، این اثر شما را با رازهای شگفت‌انگیز موفقیت آشنا می‌کند که به کمک آن‌ها می‌توانید به رویاهایتان دست یابید و زندگی‌تان را از نو بسازید.

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت (Twelve pillars of success) راه‌های مطمئن برای رسیدن به موفقیت را برای افرادی که می‌خواهند به اوج برسند، بیان می‌کند. در این اثر حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه دهنده‌ی نسل کنونی، جیم ران (Jim Rohn) بیان می‌شود. جیم به مدت 40 سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد. پس از شنیدن این کتاب صوتی، گام‌های رسیدن به موفقیت را آسان‌تر، سریع‌تر و محکم‌تر برمی‌دارید.

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت راهکارها و اصول شگفت‌انگیزی را شرح می‌دهد که با استفاده از آن‌ها مسیر زندگی شما متحول می‌شود و شما را به چیزی که همیشه در جستجوی آن بوده‌اید، می‌رساند. موفقیت هم به مانند دیگر ارکان زندگی اصولی دارد که می‌توان آن را به ستون‌های یک ساختمان تشبیه کرد.

داستان کتاب درباره‌ی مردی به نام مایکل جونز است که ماشینش در کنار جاده خراب می‌شود و این اتفاق زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند. او پیاده به راه می‌افتد تا بتواند از خانه‌ای در آن اطراف کمک بگیرد. چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی زیبا و با عظمت به نام دوازده ستون وجود دارد که نظر مایکل را جلب می‌کند. چارلی، سرایدار این عمارت در درست کردن خودرو به مایکل کمک می‌کند و رابطه‌ای که میان آن دو به وجود می‌آید باعث این می‌شود که چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت "دوازده ستون" را در قالب 12 ستون موفقیت به مایکل آموزش دهد.

همه‌ی افراد در آرزوی موفقیت و رسیدن به مراتب بالاتر به سر می‌برند و اگر بخواهند می‌توانند فردی موفق بشوند. اما تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند، در واقع بیشتر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش پا افتاده تن در می‌دهند، بدون اینکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند. باور کنید در این دنیا هیچ چیز با ارزشی، راحت و از روی شانس به دست نمی‌آید. برخی فکر می‌کنند که بخت و اقبال با آن‌ها یار بوده است. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته‌اند که شایستگی آن‌ را داشته‌اند و شایستگی آنان به این علت بوده که با اصول موفقیت آشنا شدند و آن‌ را به کار بسته‌اند.

جیم ران و کریس وایدنر (Chris Widener) هر دو از مشاهیر درخشان آموزش موفقیت و رشد فردی به‌ حساب می‌آیند.

جیم ران در سال 1930 در آمریکا چشم به جهان گشود. او یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. سمینارهای وی در سطح اروپا، آسیا، استرالیا و .. طرفداران زیادی داشته است. وی در سال 1985، جایزه‌ی CPAE را برای مهارت در اجرا و سخنرانی از آن خود کرد. همچنین در سال 2004، موفق به دریافت جایزه‌ی استاد تاثیرگذار انجمن سخرانی ملی شد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت. جیم ران در سال 2009 در کالیفرنیا بر اثر بیماریِ فیبرُزِ ریوی درگذشت.

کریس وایدنر نویسنده‌ای درخشان، سخنرانی برجسته و یکی از نام‌آوران دنیای تجارت است. او از سال 1988 سخنرانی‌های حرفه‌ای خود را در زمینه موفقیت شروع کرد. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر، جان مکسول، برایان تریسی، جیم ران و دنیس ویتلی، آثار کریس وایدنر را ستوده‌اند، و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی به شمار می‌آورند. وی سخرانی‌های تاثیرگذاری در سازمان‌ها و موسسات معروفی چون سیسکو سیستمز، دانشکده بازرگانی هاروارد و... داشته است. او خالق کتاب‌هایی چون فرشته درون، هنر تاثیرگذاری و... است.

جملات برگزیده کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت:

- رهبری کردن، یعنی کمک به اصلاح افکار، باورها و اعمال دیگران.
- دلیل اصلی تعیین هدف این است که شخصیت تو در راه دستیابی به آن ساخته می‌شود.
- تنها راه زندگی این است که خودتان را تغییر دهید. زندگی سالمی داشته باشید. باید اطمینان حاصل کنید که جهان بیرون ما بازتاب‌دهنده‌ی خوبی‌های درون ماست.
- با جماعت سهل انگار دمخور نشو، زیرا مانع رشد تو می‌شوند. با کسانی همنشین شو که اهداف و آرزوهای والایی دارند و برای رسیدن به آن سخت تلاش می‌کنند.
- ما باید طوری زندگی کنیم که از لحاظ معنوی و، عقلانی، جسمانی، مالی و عاطفی به دیگران کمک کنیم. طوری زندگی کنیم که مثالی از زندگی استثنایی باشیم.

در قسمتی از کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت می‌شنویم:

با دست روی داشبورد ماشینش کوبید و گفت: «نکبت! این ماشین لعنتی جونم رو به لبم رسونده!»

زندگی مایکل جونز در همین خلاصه می‌شد: نکبت. و دیگر این که … جانش به لبش رسیده بود. چهل سال از عمر او می‌گذشت. پانزده سال پیش با همسرش ازدواج کرده بود، اما اکنون نمی‌دانست که چطور با او ارتباط برقرار کند. دارای دو فرزند بود که شناختی از آن‌ها نداشت. به این موارد، شغلی را نیز اضافه کنید که از طریق آن به سختی مخارج زندگی‌اش را تأمین می‌کرد. حال، نتیجه چه می‌شود؟ یک کلمه: نکبت!

چه بلایی سر زندگی او آمده بود؟ در دوران کالج او و همسرش، اِمی، رؤیاهای زیادی در سر داشتند. زندگی پیش روی‌شان بود و هیچ چیز برای‌شان غیرممکن به نظر نمی‌رسید. آن‌ها سرشار از قابلیت و توانایی بودند و می‌خواستند خیلی کارها بکنند. اما حالا خیلی با آنچه می‌خواستند، فاصله داشتند.

مایکل عاشق اِمی بود، اما این عشق آن طور که باید، پیش نرفته بود. به مرور زمان میان آن‌ها شکاف ایجاد شده بود و اکنون او نمی‌دانست که چطور می‌تواند اوضاع را رو به راه کند. فرزندان او هم خوب بودند، اما رابطه‌ی او با آن‌ها نیز صمیمانه و همچون خانواده‌های عادی نبود.

و شغل او… به طور قطع، آن چیزی نبود که می‌خواست. مردی با سن و سال او فقط چهل هزار دلار در سال درآمد داشت. همین و بس! نه مزایایی و نه ارتقایی. هیچ وقت فکر نمی‌کرد که روزی کارش به این‌جاها بکشد. اما این اتفاق افتاده بود و او گرفتار و اسیر شده بود؛ اسیر شغلی که به بن بست منتهی می‌شد و روابطی آشفته و نابسامان. این خوشبختی و موفقیتی نبود که او و امی آرزویش را داشتند.

 ۲ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۱۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
ستون اول: برخورد اتفاقی
۱۴ دقیقه
ستون دوم: زندگی سالم
۱۲ دقیقه
ستون سوم: موهبت روابط
۱۴ دقیقه
ستون چهارم: تحقق اهداف
۸ دقیقه
ستون پنجم: استفاده‌ی درست از زمان
۲۲ دقیقه
ستون ششم: با بهترین آدم‌ها همنشین شو
۱۷ دقیقه
ستون هفتم: همه عمر مشغول یادگیری باش
۱۳ دقیقه
ستون هشتم: همه‌ی زندگی فروش است
۱۳ دقیقه
ستون نهم: زندگی مالی تابع رشد فردی
۱۱ دقیقه
ستون دهم: یک رابطه‌ی موثر باعث ایجاد تفاهم می‌شود
۱۱ دقیقه
ستون یازدهم: دنیا همیشه به یک رهبر بزرگ نیاز دارد
۱۹ دقیقه
ستون دوازدهم: میراثی از خود به یادگار بگذار

راهنمای دانلود کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دوازده ستون موفقیت
قاضیجهانی علیزاده
۱۳۹۸/۶/۳
فقط عالیه
تمام مطالب آموزنده وکاربردی وجالب هستند ومن خیلی بهره بردم
Mohammad Rostampour
۱۳۹۸/۴/۲۲
کتاب بسیار زیبا، کوتاه اما خیلی خیلی تأثیرگذار بود و مطمئنا از جمله آثار ماندگار در زمینه موفقیت خواهد بود
sohil fallah
۱۳۹۸/۴/۲۲
صدا وخود موضوع کتاب همدیگرو تکمیل کردن بسیار زیبا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)