دانلود کتاب صوتی دیگه گند نزن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیگه گند نزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دیگه گند نزن

کتاب صوتی دیگه گند نزن (میکروکتاب) نوشته‌ی گری جان بیشاپ، به شما می‌آموزد که بهانه گرفتن را رها کنید و به جنگ افکار و رفتارهای منفی زندگی‌تان بروید. نویسنده پرفروش نیویورک تایمز راه‌حل‌هایی را پیش‌رویتان خواهد گذاشت که با انجام آن‌ها در نهایت به شادی و موفقیت می‌رسید.

درباره میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن:

آیا هرگز احساس کرده‌اید که در چرخه‌ی مخربی گیر افتاده‌اید که شما را از زندگی دلخواه‌تان دور می‌کند؟ شما با شنیدن میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن (Stop doing that sh*t) می‌توانید گذشته را به امروز متصل کرده و با شناخت درون خود، تغییری عمیق در زندگی‌تان و وقفه‌ای در این چرخه معیوب ایجاد کنید.

اگر نمی‌توانید پس‌انداز کنید، اگر در روابط سمی و غلط همیشگی قرار دارید، اگر احساس می‌کنید مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اید این کتاب برای شماست.

بیشاب می‌خواهد به شما بگوید اگر باید کاری را انجام دهید اما از انجام آن سر باز می‌زنید و یا برعکس، کاری را نباید انجام دهید اما انجام می‌دهید؛ دلیلش هرچه که باشد فرقی نمی‌کند، این بدین معنی است که شما مشکل خودتخریبی دارید. برای اینکه یک زندگی فوق‌العاده‌ و غیر معمول داشته باشید، به کارگیری شیوه‌های معمولی و پیش ‌پا افتاده کافی نیست و نمی‌تواند شما را در دستیابی به آرزوهایتان یاری دهد.

باید منفی‌ترین احساسات و افکار خود را بررسی کنید و در نهایت در مسیر تغییر دادن آن‌ها قدم بردارید چون انسان نمی‌تواند به خود دروغ بگوید و همه مسائل در گوشه‌ای از ذهن باقی می‌مانند.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

نویسنده پرفروش نیویورک تایمز گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) یکی از متخصصان برجسته خودسازی و توسعه شخصی به شمار می‌رود که تاکنون با نوشته‌ها و فلسفه منحصر به فرد خود ده‌ها هزار نفر در جهان را تحت تاثیر قرار داده است. برند شخصی بیشاپ فلسفه محلی یا فلسفه شهری نام دارد که پس از سال‌ها مطالعه و تحقیق بر روی آثار بزرگانی چون مارتین هایدگر، هانس گئورک، گادامر و ادموند هوسرل توانسته آموزه‌های شخصی خود را تولید کند و در کیفیت و عملکرد زندگی مردم تاثیرگذار باشد.

گری جان بیشاپ با روش منحصر به فرد خود مشکلات عمیق درون انسان‌ها را کشف می‌کند و موانعی را که باعث نرسیدن به توانایی و قدرت فردی می‌شود، کشف و به مرور از بین می‌برد. درواقع راهکارهای پیشنهادی او ساده و بدون دنگ و فنگ است که همین باعث شده، هر روز طرفدارانش بیشتر شوند و کتاب‌هایش کاربردی جهانی و ماندگار داشته باشند.

او که در گلاسکو اسکاتلند به دنیا آمد، در حال حاضر همراه با خانواده خود در فلوریدا آمریکا زندگی می‌کند و مدیر برنامه‌ی یکی از شرکت‌های توسعه‌یافته‌ جهان است.

جملات برگزیده میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن:

- سرزنش کردن کسی، چیزی را حل نمی‌کند.
- بگذار همه چیز، خودِ خودش باشد و آن را بپذیر.
- بخش مهمی از روز تو به حالت خودکار می‌گذرد.
- بین حقیقت تو و حقیقت محض، تفاوت زیادی وجود دارد.
- اشتیاق انسان به بر حق بودن، عامل اصلی تخریب اوست.
- تو شیفته راه‌حل‌های خودت هستی و در سراب نامعلوم آینده، گُم شدی.
- زندگی برای ما یعنی خواستن چیزهای جدید و غرق شدن در داستان‌های گذشته.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید به زندگی شخصی و شغلی خود سر و سامانی بدهید و با راهکارهایی درست و عملی به جنگ مشکلات بروید، این میکروکتاب صوتی برای شما مناسب است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دیگه گند نزن می‌شنویم:

گفتن برخی از این جملات نمی‌تواند زندگی تو را نجات بدهد؛ مثلا وقتی به خودت می‌گویی، من فردا صبح از خواب بیدار می‌شوم و به اینکه رابطه خودم را با نامزدم بهم بزنم، فکر می‌کنم. در این صورت من بهت پیشنهاد می‌دهم که وقتت را با شنیدن این میکروکتاب به هدر نده و به سراغ ورزش یوگا برو. شاید فکر کنی که هیچ وقت این کارها را انجام نمی‌دهی و هر روز صبح به تخریب خودت نمی‌پردازی اما اگر اینطور نیست پس چطور تا اینجای زندگی‌ات گند بالا آوردی و همه چیز را خراب کردی؟ همه این فرآیندها به طور ناخودآگاه اتفاق افتاده و از اعماق ذهنت سرچشمه می‌گیرد. اما به خودت نگیر؛ اینکه ناگهان افکار ناراحت کننده و تخریب گری به ذهنت می‌رسد این است که ضمیر ناخودآگاهت در خفا و مثل یک مهمان ناخوانده کار می‌کند.

 ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۱۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۱۰ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول: یک زندگی تخریبی
۱۳ دقیقه
فصل دوم: سوال
۱۱ دقیقه
فصل سوم: اسفنج جادویی کوچک
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: تاج و تخت پرتاب شدگان
۸ دقیقه
فصل پنجم: ثابت کردن حقیقت
۴ دقیقه
فصل ششم: سه خرابکار
۴ دقیقه
فصل هفتم: تو
۳ دقیقه
فصل هشتم: آن‌ها
۶ دقیقه
فصل نهم: زندگی
۴ دقیقه
فصل دهم: نقطه بزنگاه
۴ دقیقه
فصل یازدهم: از همینی که هستی، تغییر مسیر بده و توانایی خودت را پیدا کن
۷ دقیقه
فصل دوازدهم: تو یک تجلی هستی که می‌توانی آینده‌ات را شکل دهی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی دیگه گند نزن

برای دانلود کتاب صوتی دیگه گند نزن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دیگه گند نزن
رضا مردانی
۱۳۹۹/۸/۱۵
پیشنهاد میکنم بخونید.
مبینا طاهرخانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
تاثیرگذار بود👌🏻
محسن بیاتی
۱۳۹۹/۹/۳
مناسب شرایط استرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)