دانلود کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد)

کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد) مجموعه‌ای از مقالات مجله هاروارد بیزینس ری‌ویو است که فرخ بافنده آن‌ها را گردآوری و ترجمه کرده و به شما می‌آموزد که چگونه با تقویت مهارت حضور در لحظه، زندگی شخصی و کاری خود را شکوفا کنید.

درباره کتاب صوتی ذهن آگاهی:

حتما برایتان پیش آمده که در محل کار یا زمان انجام امور شخصی تمرکز کافی نداشتید یا جسم‌تان در جایی حضور داشته اما ذهن و روح‌تان در مکانی دیگر سیر می‌کرده است. اگر این مسئله برایتان اذیت کننده شده و می‌خواهید به آرامش بیشتری برسید، کتاب صوتی ذهن آگاهی (Harvard Business Review) به شما در رسیدن به خلاقیت بیشتر، عملکرد مفیدتر و شناخت عمیق‌تر خودتان یاری می‌رساند و می‌توانید به معنای واقعی کلمه در لحظه حضور داشته باشید و آن را زندگی کنید.

کتاب ذهن آگاهی مجموعه‌ای از مقالات نشریه هاروارد بیزینس ری‌ویو است که در آن نوشته‌های نویسندگانی چون «دنیل گلمن، الن لنگر، سوزان دیوید و کریستینا کانگلتون» را خواهید شنید. مقالاتی که به شما آموزش می‌دهد چگونه کیفیت زندگی روزمره‌تان را بالاتر ببرید و در محل کار نیز احساس رضایت بیشتری داشته باشید.

کتاب صوتی ذهن آگاهی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به آثار حوزه روانشناسی و خودیاری علاقه دارید و می‌خواهید دانش بیشتری نسبت به ذهن و افکار خود داشته باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی ذهن آگاهی می‌شنویم:

احتمالا این احساس را خیلی خوب می‌شناسید؛ شما با برنامه‌ای مشخص برای روزی که در پیش دارید، وارد دفتر کارتان می‌شوید و سپس بعد از مدتی که به اندازه چشم بر هم زدنی می‌بینید که درحال بازگشت به خانه هستید. نه یا ده ساعت گذشته اما تنها چند اولویت‌تان را انجام داده‌اید و به احتمال زیاد حتی دقیقا نمی‌توانید به یاد بیاورید که تمام روز چه کرده‌اید.

اگر این توصیف‌هایی که کردم برایتان آشنا می‌آید، نگران نباشید؛ شما تنها نیستید. پژوهش‌ها نشان داده‌اند که افراد نزدیک به 47 درصد از زمان بیداری‌شان را به فکر کردن درمورد چیزی غیر از کاری که دارند انجام می‌دهند، می‌گذرانند. به عبارت دیگر خیلی از ما طبق هدایت‌گر خودکار عمل می‌کنیم. این را هم اضافه کنید که ما وارد چیزی شده‌ایم که بسیاری آن را اقتصاد توجه می‌خوانند.

در اقتصاد توجه توانایی حفظ تمرکز و توجه به همان اندازه مهم است که مهارت‌های فنی و مدیریتی و از آنجا که رهبران باید قادر به جذب و تلفیق سیل روزافزون اطلاعات باشند تا بتوانند تصمیم‌های درست بگیرند، از این روند در حال ظهور به شدت ضربه می‌خورند.

 ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۱۴ دقیقه
فصل اول: ذهن اگاهی در عصر پیچیدگی
۱۳ دقیقه
مدیریت ذهن آگاهانه
۱۰ دقیقه
ذهن آگاهی و تمرکز
۸ دقیقه
فصل دوم: ذهن آگاهی عملا می‌تواند مغز شما را تغییر دهد
۱۱ دقیقه
فصل سوم: چطور در طول روز کاری‌تان در لحظه حال حضور کامل داشته باشید؟
۸ دقیقه
فصل چهارم: تاب آوری به زبان ساده
۸ دقیقه
فصل پنجم: چابکی عاطفی؛ رهبران کارآمد چطور افکار و احساسات خود را مدیریت می‌کنند؟
۱۰ دقیقه
ماهی اسیر قلاب
۵ دقیقه
ارزش‌های شما کدامند؟
۶ دقیقه
فصل ششم: نگذارید قدرت شما را فاسد کند
۵ دقیقه
نیاز به تامل
۱۳ دقیقه
دنبال کردن اصول اخلاقی
۹ دقیقه
فصل هفتم: ذهن آگاهی برای کسانی که فرصت مراقبه کردن ندارند
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: آیا استفاده از ذهن آگاهی به عنوان ابزاری برای بهره وری بیشتر کار درستی است؟
۱۲ دقیقه
فصل نهم: ریسک‌های به کارگیری ذهن آگاهی در محیط‌های کاری

راهنمای دانلود کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد)

برای دانلود کتاب صوتی ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ذهن آگاهی (مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد)