دانلود کتاب صوتی راز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راز

با کتاب صوتی راز نوشته راندا برن، می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را به دست آورید. این کتاب شما را با اسرار راز آشنا مى‌‌کند و در می‌یابید که بر هر کارى توانا هستید و هیچ مانعى نمى‌تواند شما را از آرزوهایتان محروم کند. کتاب راز شما را با خویشتن راستین خویش آشنا مى‌کند. با کشف راز، شکوه انسانى خود را کشف خواهیم کرد.

بزرگ‌ترین راز زندگى، قانون جذب است. قانون جذب مى‌گوید هر چیز مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، وقتى فکر مى‌کنى، آن فکر، فکرهاى مشابه خود را جذب مى‌کند. فکرها مغناطیس‌اند و امواجى تولید مى‌کنند. وقتى فکر مى‌کنید، در واقع، آن‌ها را به جهان مخابره مى‌کنید و آن‌ها در مسیر خود همه‌ى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مى‌کنند. هر آنچه ارسال مى‌شود، به مرکز باز مى‌گردد به شما.

شما یک برج مخابراتى انسانى هستید و با فکرهاى خود سیگنال‌هایى به عالم مى‌فرستید. اگر مى‌خواهید در زندگى خود چیزى را دگرگون کنید، با دگرگون کردن فکرهاى خود، سیگنال‌هاى ارسالى زندگی‌تان را دگرگون کنید. فکرهاى کنونى شما آفریننده‌ى زندگى آینده‌ى شماست. آنچه مدام فکر شما را مشغول مى‌کند و شما را وا مى‌دارد مدام به آن فکر کنید، روزى تبدیل به واقعیت زندگی‌تان مى‌شود. فکرهاى شما به واقعیت تبدیل مى‌شوند.

قانون جذب، قانون طبیعت است. قانون جذب درست مانند قانون جاذبه بى‌طرف و غیرشخصى است. قانون جذب، ظریف و بسیار دقیق است.

هر کاری دوست دارید انجام دهید. اگر نمی‌دانید چه چیزی شما را خوشحال می‌کند، از خودتان بپرسید: «چه چیزی برای من لذت بخش است؟» و بعد خود را به انجام آن متعهد کنید. با ‌این کار دریایی از شادمانی برای خود به ارمغان خواهید آورد و خوشحالی از شما تشعشع می‌کند.

در کتاب راز (The secret) از آموزه‌هاى ژرف بیست و چهار استاد بزرگ بهره برده‌ شده است. آموزه‌هاى آن‌ها را گردآوردی شده و با شگفتى می‌توان دید که دیدگاه همه‌ى آن‌ها یکى‌ست. کتاب راز شامل حرف‌هاى استادان راز است و نیز حکایت‌هاى گوناگون از سراسر جهان درباره معجزه‌ى راز.

راندا برن (Rhonda Byrne) درباره کتاب راز می‌گوید: پرتویى از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکى اجمالى از آن به دست آورده بودم راز زندگى. این پرتو از کتابى بر دلم تابیده بود که قدمتى یکصد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هایلى به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته‌هاى دور رفتم. باورم نمى‌شد این همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ با شگفتى از خود مى‌پرسیدم: «چرا این راز را همه مردم نمى‌دانند؟» اشتیاقى سوزان براى سهیم شدن این راز با همگان شعله‌ورم کرده بود. جستجویى را آغاز کردم براى یافتن کسانى که زنده بودند و از این راز باخبر.

آن‌ها یکى یکى کشف مى‌شدند. من آهن‌ربا شدم: به محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ و زنده‌ى دنیا یکى پس از دیگرى به سوى من کشیده مى‌شدند. فکر اینکه راز را در فیلمى به جهانیان عرضه کنم از خاطرم گذشت و دو ماه بعد تیم تولید تلویزیونى راز آماده‌ى کار بودند. لازم بود هرکدام از اعضاى تیم از ماهیت راز به طور کامل آگاه باشد، زیرا بدون این آگاهى، کوشش ما براى انتقال راز بى‌نتیجه می‌ماند.

حتى یک استاد را هم نداشتیم که از حضورش در فیلم مطمئن باشیم. با وجود این، به راز اطمینان کامل داشتیم. ما هر چیز و یا هر کسى را که نیاز داشتیم به سوى خود جذب مى‌کردیم. هشت ماه بعد فیلم راز پخش شد. فیلم به تدریج در سراسر دنیا پخش مى‌شد و حکایت معجزه‌هاى گوناگون سیل‌وار جارى مى‌شد: هزاران گزارش به ما رسید حاکى از آن که عده‌اى بسیار راز را به کار بسته بودند و به ثروت هنگفت و سلامت و شادمانى رسیده بودند. چک‌هاى برگشتى بسیارى به طور غیرمنتظره وصول شده بود.

من راز را ساختم تا مایه‌ى شادمانى و سعادت میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. گروه سازنده‌ى فیلم راز هر روز از سراسر جهان میلیون‌ها نامه‌ى رضایت و قدردانى دریافت مى‌کنند. آن‌ها از ملیت‌هاى گوناگون و داراى کیش‌ها و آیین‌هاى گوناگون‌اند. آرى، با دانستن این راز، دیگر هیچ کارى غیرممکن نیست. مهم نیست کجا هستى و در چه وضعیتى هستى، راز مى‌تواند تو را به همه‌ى خواسته‌هایت برساند.

کتاب «راز» تاکنون به 46 زبان زنده‌ دنیا ترجمه شده است و این به معنای موفقیتی جهانیست. حالا هزاران نفر در جهان با این کتاب شگفت‌انگیز به موفقیت‌های عجیبی رسیده‌اند، کتاب راز در کشورمان نیز طرفداران زیادی دارد، به دلیل همین محبوبیت جهانی بود که مستندی هم از این کتاب تولید شد.

راندا برن، نویسنده و تهیه‌ کننده مجموعه راز است. وی را بیشتر بخاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید، می‌شناسند. وی در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

در قسمتی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

«قانون جذب واقعاً تابع فکر توست. هنگامى که به چیزى فکر مى‌کنى که آن را مى‌خواهى و همه‌ىِ توجه خود را به آن معطوف مى‌کنى، آنگاه قانون جذب دقیقاً همان چیزى را به تو مى‌دهد که تو مى‌خواهى. هنگامى که بر چیزى تمرکز مى‌کنى که آن را نمى‌خواهى «نمى‌خواهم دیر برسم، نمى‌خواهم دیر برسم» قانون جاذبه عدم تمایل تو به دیر رسیدن را نمى‌شنود. قانون جذب به فکرهاى تو تجسم بیرونى مى‌بخشد. به همین دلیل، تو مدام دیر مى‌رسى. قانون جذب دربند خواستن و نخواستن تو نیست. هنگامى که بر چیزى متمرکز مى‌شوى، صرف‌ نظر از اینکه آن چیز چیست، تو آن چیز را به زندگى خویش دعوت مى‌کنى. به تعبیر دیگر، فکر تو واقعیت پیدا مى‌کند.

هنگامى که فکرهاى خود را متمرکز مى‌کنى بر چیزى که مى‌خواهى، و این تمرکز را تداوم مى‌بخشى، آنگاه با عظیم‌ترین نیروى جهان خواسته‌ىِ خود را به سوى زندگى خود فرا مى‌خوانى. قانون جذب با واژه‌هاى نفى مانند «نمى‌خواهم» و «نمى‌شود» و «نیست» کار نمى‌کند.

 ۵ ساعت و ۴ دقیقه، ۲۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
تیتراژ
۹ دقیقه
پیش‌گفتار
۴ دقیقه
راز کشف می‌شود
۱۰ دقیقه
راز چيست؟
۱۱ دقیقه
هر چيزى مشابه خود را جذب مى‌كند
۱۲ دقیقه
به جاى شر، خير را به سوى خود جذب كنيد
۱۰ دقیقه
قدرت ذهن
۲ دقیقه
خلاصه‌ى‌ راز
۲۱ دقیقه
راز به زبان ساده
۸ دقیقه
عشق: برترين احساس
۲ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۳ دقیقه
شیوه‌ی به‌کار بستن راز
۲۲ دقیقه
روند خلاقيت
۶ دقیقه
راز و بدن تو
۸ دقیقه
چه مدت طول مى‌كشد؟
۳ دقیقه
روز خود را پيشاپيش بيافرين
۳ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۵ دقیقه
روندهای توانایی
۱۲ دقیقه
فرآيند پرقدرت احساس سپاس و امتنان
۱۰ دقیقه
فرآيند تجسم خلاق
۹ دقیقه
روند قدرتمند تجسم خلاق در عمل
۲ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۷ دقیقه
راز مال و ثروت
۳ دقیقه
ثروت و نعمت را جذب كن
۱۰ دقیقه
بر ثروت و رفاه تمركز كن
۶ دقیقه
ببخش تا پول بيشترى جذب كنى
۲ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۴ دقیقه
راز رابطه با دیگران
۱۱ دقیقه
مهم‌ترين كار تو پرداختن به خود است
۲ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۶ دقیقه
راز سلامتی
۴ دقیقه
خنده بهترين دواست
۸ دقیقه
به كمال زندگى بينديش
۳ دقیقه
همه‌ى بيمارى‌ها درمان دارند
۲ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۱۰ دقیقه
راز جهان
۸ دقیقه
جهان سرشار از نعمت است
۱ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۶ دقیقه
راز وجود تو
۹ دقیقه
وحدت آگاهى وجود
۹ دقیقه
تو گذشته‌ى خود نيستى
۵ دقیقه
از فكرهايى كه در سر دارى آگاه باش
۱ دقیقه
خلاصه‌ى راز
۱۲ دقیقه
راز زندگی
۲ دقیقه
خلاصه‌ی راز

راهنمای دانلود کتاب صوتی راز

برای دانلود کتاب صوتی راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راز
Elaheh Ahmadi
۱۳۹۷/۷/۲۶
کتابی که هر کسی درعمرش حداقل یکبار باید بخونه
Farshad Farshbaf
۱۳۹۸/۱/۳۰
این کتاب نیست دریچه معجزس
Helen Taheri
۱۳۹۷/۸/۶
یکى ازبهترین کتابهایى که گوش. دادم..
حتما بخونید..
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۰۲)