دانلود کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید

کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید نوشته برایان تریسی، به شما راهکارها و شیوه‌های جدید و مفیدی برای مدیریت و شیوه‌های فروش ارائه می‌کنند که با کمک آن‌ها درمی‌یابید، چگونه کسب و کار خود را به سرعت رونق و فروش خود را ارتقا دهید و درآمد بالایی داشته باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی راهکار برتر:

برایان تریسی (Brian Tracy) در این کتاب صوتی به شما نشان می‌دهد که چگونه هزینه‌های خود را کم کنید و سود بیشتری در کسب و کارتان به دست آورید. همچنین راهکارهایی را برای دستیابی به موفقیت و افزودن به منافع خود، حتی در شرایط بحرانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین چالش‌های مدیران پرمشغله در جامعه‌ی امروزی، به دست آوردن فرصتی است تا مطالب فراوان موجود در مورد اندیشه‌های راهبردی را بیاموزند. شما به ابزاری نیاز دارید که بتوانید بلافاصله از آن برای افزایش سوددهی خود بهره ببرید. 21 اصلی که در کتاب صوتی راهکار برتر (TurboStrategy: 21 Powerful Ways to Transform Your Business and Boost Your Profits Quickly) آمده، به شما در رسیدن به نتایج موردنظر کمک می‌کنند.

بیشتر شرکت‌های امروزی هیچ برنامه‌ریزی راهبردی ندارند و یا اگر برنامه‌ای هم در این زمینه داشته باشند، به روز نیست و شرایط امروز دنیای اقتصاد را پشتیبانی نمی‌کند. این کتاب صوتی به شما یاد می‌دهد که چگونه و با سرعت یک تحلیل راهبردی از شرکت خود داشته باشید و برای بهتر کردن عملیات خود بلافاصله دست به کار شوید. شاید هم بتوانید با استفاده از راهکارهای موجود در این کتاب صوتی، شرکت خود را به کلی دگرگون نمایید.

هدف برایان تریسی از نگارش این کتاب این بوده که به شما در موفق‌تر شدن در زمینه‌ی تجارت کمک نماید، او شما را با روش‌ها و راهکارهای عملی برای دوام آوردن در بازار قرن بیست و یکم آشنا می‌کند. این نویسنده‌ی خارق‌العاده خدمات مشاوره‌ای ویژه‌ای در زمینه فروش، خلاقیت و رهبری در این اثر شرح می‌دهد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده و سخنران آمریکایی - کانادایی درخشان است که شرکت خود را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا تاسیس کرد. این شرکت خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های فروش، اعتماد به نفس، خلاقیت، رهبری و روانشناسی موفقیت ارائه می‌دهد.

از دیگر آثار این نویسنده‌ی خارق‌العاده می‌توان به کتاب‌های جادوی جهت‌دار کردن زندگی، فکرت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند، 21 ویژگی میلیونرهای خودساخته، مدیر برجسته باشید، قورباغه‌ات را قورت بده، قدرت برنامه‌ریزی، همیشه عاشق بمانید، بیشتر حقوق بگیرید، هنر فروش کردن، نقطه تعادل خود را پیدا کنید و... اشاره کرد.

تریسی تا به امروز به بیش از 1000 شرکت و سازمان بزرگ برای رونق کسب‌وکارشان مشاوره داده و برای بیش از 5 میلیون نفر در 70 کشور سمینارهای آموزشی ارائه داده است. کتاب‌ها و سمینارهای او طرفداران بسیاری دارد و به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است و همواره یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان به شمار می‌رود.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی راهکار برتر می‌شنویم:

«دنیا از روی عادت راه را بر روی کسی می‌گشاید که حرف‌ها و اعمالش نشان می‌دهند می‌داند که به کجا می‌رود.»

«راهکار برتر با تعیین کردن دقیق در دنیای زندگی تجاری و بازرگانی خود که چه می‌خواهید و می‌خواهید به کجا برسید، شروع می‌شود. وقتی هدف‌هایتان را شناختید، می‌توانید درباره‌ی بهترین طرز رسیدن به این هدف‌ها تصمیم بگیرید.»

«موفقیت در حل مسئله بستگی به این دارد که به شکل مناسب و مطلوب از محلی که امکان نفوذ وجود دارد به استحکامات آن مسئله حمله‌ور شوید.»

«این رمز و راز نیرومندی است، با تلاش مستمر بیاموزید که چگونه از منابع خود به بهترین شکل استفاده نمایید و در هر لحظه از آن‌ها برای بهره‌برداری به منظور تولید محصول اصلی خود استفاده نمایید.»

 ۴ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۲۴۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل 1: از جایى که هستید شروع کنید
۱۱ دقیقه
فصل 2: زیر گذشته خط بکشید
۱۰ دقیقه
فصل 3: فعالیت اقتصادى خود را تحلیل اساسى بکنید
۸ دقیقه
فصل 4: دقیقاً تعیین کنید که چه مى‌خواهید
۱۳ دقیقه
فصل 5: آینده ایده‌آل خود را طراحى کنید
۱۱ دقیقه
فصل 6: بیانیه مأموریت خود را بنویسید
۷ دقیقه
فصل 7: سازمان خود را از نو ایجاد کنید
۱۴ دقیقه
فصل 8: اشخاص مناسب را انتخاب کنید
۱۰ دقیقه
فصل 9: بازاریابى مؤثرتر بکنید
۷ دقیقه
فصل 10: رقابت خود را تحلیل کنید
۱۷ دقیقه
فصل 11: بهتر، سریع‌تر و ارزان‌تر
۱۵ دقیقه
فصل 12: ترکیب بازاریابى خود را تغییر دهید
۱۰ دقیقه
فصل 13: شرکت خود را براى موفقیت بسیج کنید
۱۴ دقیقه
فصل 14: واحدهاى فعالیت استراتژیک ایجاد کنید
۱۱ دقیقه
فصل 15: مؤثرتر بفروشید
۹ دقیقه
فصل 16: تنگناها را از میان بردارید
۱۵ دقیقه
فصل 17: شرکت خود را از نو طراحى کنید
۱۴ دقیقه
فصل 18: بر سود خود بیفزایید
۱۵ دقیقه
فصل 19: به بهبودى مستمر متعهد شوید
۱۲ دقیقه
فصل 20: روى محصول اصلى متمرکز شوید
۱۷ دقیقه
فصل 21: روى نتایج متمرکز شوید

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید

برای دانلود کتاب صوتی راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهکار برتر: 21 روش قدرتمند برای آنکه بازرگانی خود را متحول کنید و بر سود خود بیفزایید