دانلود کتاب صوتی راه موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راه موفقیت

جان گری نویسنده‌ی کتاب محبوب و پرطرفدار «مردان مریخی، زنان ونوسی» در کتاب صوتی راه موفقیت به شما می‌آموزد تا آنچه را می‌خواهید به دست آورید و قدر داشته‌هایتان را بدانید. موفقیت مسیر ناهمواری دارد و جان گری آن را برای‌تان آسان و دلچسب می‌کند.

درباره کتاب صوتی راه موفقیت:

تمام کسانی که با آثار جان گری (John Gray) آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که این فرد فقط یک سخنران و نویسنده نیست، بلکه یک روانشناس نابغه و تمام عیار محسوب می‌شود و این موضوع را در آثار دیگر خود بارها و بارها به اثبات رسانده است. او در کتاب صوتی راه موفقیت (How to get what you want and want what you have) اسرار بسیاری را با شما در میان می‌گذارد و تکنیک‌های درمانی غربی را با مراقبه‌ی شرقی ترکیب می‌کند تا به مردم کمک کند خوشبختی، اعتماد به نفس و قدرت داشته باشند.

البته لازم به یادآوری است؛ جان گری در کتاب صوتی راه موفقیت شیوه‌های بسیار خلاقانه‌ای را برای رسیدن به موفقیت شخصی ارائه می‌دهد؛ بنابراین مطمئن باشید که این کتاب صوتی نه تنها با سایر آثار گری متفاوت است، بلکه یک استثنا در میان تمامی کتاب‌های روانشناسی به شمار می‌آید.

بسیاری از افراد چنین گمان می‌کنند که موفقیت مادی، شادی امروزشان را نابود می‌کند اما حقیقت چیز دیگری است. در واقعیت، مشکل از این‌جا نشأت می‌گیرد که برخی از افراد نیاموخته‌اند که از زمان حال لذت ببرند. جان گری علاوه بر این‌که شما را به سمت موفقیت می‌برد، می‌آموزد که از لحظه‌لحظه‌ی زندگی‌تان لذت ببرید.

کتاب صوتی راه موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تمایل دارید در زندگی پیشرفت کنید اما نمی‌دانید از کجا آغاز کنید، بهتر است پیش از قدم برداشتن در هر مسیری از راهنمایی‌های جان گری در کتاب صوتی راه موفقیت استفاده کنید.

جان گری را بیشتر بشناسیم:

جان گری در سال 1951 به دنیا آمد و امروزه به عنوان سخنران و نویسنده‌ای آمریکایی شناخته می‌شود. گری در رشته‌ی متفاوتی مانند علم هوش خلاق تحصیل کرد و همان ایام پس از حضور در یک سخنرانی با موضوع مراقبه‌ی متعالی مسیر زندگی خود را تغییر داد و به عنوان دستیار شخصی ماهاریشی ماهش یوگی مشغول به کار شد. این فرد استادی معنوی است و جان به مدت نه سال در خدمت این استاد بزرگ ماند. در سال 2002 اتفاقی مهم در زندگی جان گری رخ داد؛ او کتاب «مردان مریخی، زنان ونوسی» را منتشر کرد و این کتاب تا مدت‌های طولانی در گروه پرفروش‌ترین آثار جای گرفت و همچنان نیز جزو کتاب‌های محبوب و پرطرفدار است.

در بخشی از کتاب صوتی راه موفقیت می‌شنویم:

تا این‌جا ما اهمیت صادق بودن با خود و یافتن شادی درونی را قبل از توجه به خواسته‌های بیرونی روشن ساختیم. ولی وقتی شاد نیستید چگونه شادی درونی را به دست می‌آورید؟ وقتی که به آینه نگاه می‌کنید و آنچه را می‌بینید دوست ندارید، چه می‌توانید بکنید؟ سعی می‌کنید همسایه‌ی خود را دوست بدارید ولی در عوض عصبانی می‌شوید. سعی می‌کنید همسرتان را دوست بدارید ولی احساس عشق نمی‌کنید. سعی می‌کنید شغل خود را دوست بدارید ولی از آن متنفرید یا دلزده هستید.

 ۱۰ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۵۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
فصل اول: پول خوشبختی نمی‌آورد
۱۴ دقیقه
فصل دوم: موفقیت بیرونی احساسات ما را متجلی می‌سازد
۱۹ دقیقه
فصل سوم: تهی شدن در مقابل موفقیت بیرونی
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: آنچه را نیاز دارید، چگونه به دست می‌آورید؟
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: ده مخزن عشق
۷۲ دقیقه
فصل ششم: درک مراحل ده‌گانه
۳۶ دقیقه
فصل هفتم: پر کردن ده مخزن عشق
۲۱ دقیقه
فصل هشتم: ارزش مراقبه
۲۴ دقیقه
فصل نهم: چگونه مراقبه کنیم؟
۴۶ دقیقه
فصل دهم: چگونه استرس را تخلیه کنیم؟
۴۵ دقیقه
فصل یازدهم: رها ساختن احساسات منفی
۲۳ دقیقه
فصل دوازدهم: آنچه را می‌خواهید، چگونه به دست آورید؟
۳۵ دقیقه
فصل سیزدهم: ستاره‌ی جادویی خود را پیدا کنید
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: مقاومت نکردن
۴۱ دقیقه
فصل پانزدهم: توجه به خواسته‌ها
۷۹ دقیقه
فصل شانزدهم: از میان برداشتن دوازده مانع
۷۴ دقیقه
فصل هفدهم: تمرینات و مراقبه‌های التیام‌بخش

راهنمای دانلود کتاب صوتی راه موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی راه موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راه موفقیت

نظرات کتاب صوتی راه موفقیت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.