دانلود کتاب صوتی روشنایی روز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روشنایی روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روشنایی روز

کتاب صوتی روشنایی روز، اثر یان فلمینگ، نویسنده داستان‌های جنایی و جاسوسی انگلیسی، دربردارنده دو داستان کوتاه به نام‌های «روشنایی روز» و «از یک نگاه تا یک قتل» است.

هر دو داستان کتاب حاضر، راجع‌ به ماموریت‌های مختلف «جیمز باند» در کشورهای فرانسه و آلمان و مبارزه او با تروریست‌ها و به‌ خصوص روس‌هاست. در داستان اول «جیمزباند» خوش‌مشرب و آدم‌کش، به برلین اعزام می‌شود تا به فرار یکی از جاسوس‌های انگلیسی که در معرض کشته شدن به‌ وسیله یک تک تیرانداز روس است، کمک کند. در داستان دوم یک پیک موتور سوار معمایی است که تنها «جیمز باند» از عهده حل آن بر می‌آید.

یان فلمینگ (Ian Felming) نویسنده انگلیسی و خالق داستان‌های مشهور جیمزباند بود. یان فلمینگ در سال 1953 میلادی اولین کتاب از مجموعه جیمزباند را با عنوان کازینو رویال منتشر کرد. او یازده سال بعد درگذشت و در این فاصله مجموعاً 14 کتاب از مجموعه جیمزباند نوشت.

در قسمتی از کتاب صوتی روشنایی روز (The Living Daylights) می‌شنویم:

فردا صبح و شب نیز با اندک تفاوتی به همان شکل و روش دیروز سپری شد، با این تفاوت که باند وقت بیشتری را صرف تماشای دختر از پشت دوربین اسلحه کرده بود. در هر حال روز سوم از راه رسید. جیمز باند روز سوم را با برنامه‌ی فشرده‌ای از بازدید از موزه، گالری‌های هنری، باغ وحش و تماشای یک فیلم سپری کرد، اما در واقع باند هیچ یک از این‌ها را نمی‌دید، زیرا نیمی از حواسش متوجه آن دختر و نیم دیگر متوجه آن چهار پنجره‌ی تاریک و مرد نامرئی پشت پرده‌ها بود؛ همان مردی که باند می‌دانست امشب باید حتما او را بکشد.

به هنگام بازگشت در ساعت پنج عصر، باند مشاجره‌ای با سروان سندر داشت، زیرا باند می‌خواست قبل از رفتن به مخفیگاه نوشیدنی بنوشد و سروان مخالف این کار بود و در نهایت هم تهدید کرد که این تخلف باند را برای مرکز گزارش خواهد کرد.

 ۲ ساعت و ۳ دقیقه، ۱۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
روشنایی‌های روز - بخش اول
۲۹ دقیقه
روشنایی‌های روز - بخش دوم
۳۶ دقیقه
از یک نگاه تا یک قتل - بخش اول
۳۳ دقیقه
از یک نگاه تا یک قتل - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی روشنایی روز

برای دانلود کتاب صوتی روشنایی روز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روشنایی روز
ابراهیم میرزا
۱۳۹۷/۱۱/۱
بسیار عالی بود
Yashar Ebrahimi
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
پیشنهاد میدم حتما بشنوید 👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)