دانلود کتاب صوتی زر باران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زر باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زر باران

کتاب صوتی زر باران دربردارنده‌ی 9 داستان کوتاه به سبک مدرن است که دونالد بارتلمی، در آن‌ها جامعه زمان خود را به نمایش می‌گذارد.

داستان اول با عنوان "زرباران" اولین و طولانی‌ترین داستان این اثر است که روایت‌گر زندگی پترسون است. داستان بعدی با نام "ظهور کاپیتالیسم" توسط رابرت روایت می‌شود و هدف نویسنده در این داستان این است که به کمک این شخصیت، کاپیتالسیم را زیر سوال ببرد و نگاه روشن فکرانه‌اش را به چالش می‌کشد. داستان "سلطان جاز" به شناخت توانایی‌ها و باورهای فردی انسان می‌پردازد و این موضوع که همیشه افراد بهتر از ما نیز وجود دارند.

در داستان "دومیه" مخاطب با شخصی به نام دومیه و پیچیدگی ذهنی او آشنا می‌شود. "تهدید کولبی" داستان روایت بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به یکدیگر و سنگدل بودن آن‌هاست. "خانم مندایبل و من" داستان برشی از زندگی پسر نوجوانی است که همزمان به دونفر، همکلاسی دخترش و معلمش علاقمند می‌شود.

در داستان "رابرت کندی از غرق شدن نجات یافت" نویسنده چهره‌های مختلف مردی به نام رابرت کندی را به نمایش می‌گذارد. نویسنده در داستان "خنگ" جایزه‌های ادبی را زیر سوال می‌برد و رویای نویسنده شدن خود را بیان می‌کند. داستان "عزیمت" نفوذ جنگ بر لایه لایه زندگی مردم کشورهای جنگ‌زده را به تصویر می‌کشد.

دونالد بارتلمی (Donald Barthelme) نویسنده‌ای است که او را با شروع شگفت‌انگیز و گاه هولناک و به همان اندازه شوخِ داستان‌هایش می‌شناسند. او در سال 1931 در فیلادلفیای آمریکا چشم به جهان گشود. پدر او استاد معماری در دانشگاه هوستون بود. بارتلمی نیز در همین دانشگاه در رشته روزنامه‌نگاری تحصیل کرد. در زمان جنگ کره وی به جنگ اعزام شد و در روزنامه ارتش به عنوان خبرنگار مشغول به کار شد. وی در زمینه کتاب‌های علمی تخیلی و خیال‌پردازی دستی بر قلم داشت اما هرگز نویسنده علمی تخیلی و خیال‌پردازی نبود و بیشتر به عنوان پدر داستان‌های پسانوگرا شناخته می‌شود. وی در سال 1989 بر اثر بیماری سرطان درگذشت. از آثار وی می‌توان به «روزهای بزرگ»، «شبانه به شهرهای خیلی دور»، «زندگی شهری» و... اشاره کرد.

 ۳ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
داستان اول: زرباران
۱۳ دقیقه
داستان دوم: ظهور کاپیتالیسم
۱۱ دقیقه
داستان سوم: سلطان جاز
۳۴ دقیقه
داستان چهارم: دومیه
۱۱ دقیقه
داستان پنجم: تهدید کولبی
۳۱ دقیقه
داستان ششم: خانم مندایبل و من
۲۳ دقیقه
داستان هفتم: رابرت کندی از غرق شدن نجات یافت
۱۶ دقیقه
داستان هشتم: خنگ
۱۹ دقیقه
داستان نهم: عزیمت

راهنمای دانلود کتاب صوتی زر باران

برای دانلود کتاب صوتی زر باران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زر باران