دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند

کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند نوشته‌ی ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا است که به زنان می‌آموزد تا از لحاظ شخصى و حرفه‌اى، بهترین باشند. وی در این اثر کوشیده، از تجربیات خود در زمینه حضور زنان در کسب و کار و سیاست بگوید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب حاضر به شما کمک می‌کند که چگونه با آگاهى انتخاب‌هاى زندگى را انجام دهید و قوانین موفقیت خودتان را بنویسید یا بازنویسى کنید.

کتاب زنانی که کار می‌کنند (Women Who Work) شامل دیدگاه‌ها و اندیشه‌هاى ایوانکا ترامپ درخصوص رهبرى درست و مدبرانه است. با علم به این موضوع که سخنان و اعمال ما نه تنها بر اطرافیان‌مان بلکه بر نسل‌هاى‌ آینده، که در شرکت‌ها کار خواهند کرد و کسب‌و‌کارهاى آینده را خواهند ساخت، تأثیرگذار است. این کتاب براى نحوه‌ى انجام کار در گذشته و هم‌ترازى با روش‌هاى زندگى واقعى زنان امروز، جایگزینى امیدبخش و اصیل خواهد بود و چارچوبى براى ترغیب شما به تعیین معناى موفقیت براى خودتان در مراحل مختلف زندگى است.

هر فصل کتاب زنانی که کار می‌کنند، که درباره‌ى زندگى حرفه‌اى زنان است با مشخص‌ کردن آرزوها از قبل، تا رهبرى خودتان یا گروه و شرکت‌تان به طور هدفمند شما را به ساختن زندگى دلخواه‌تان ترغیب مى‌کند. این کتاب به نسل ما کمک می‌کند تا سخنان مربوط به زنان و کار را تغییر دهیم. و به ما براى تبدیل شدن به رهبرى روشنفکر که زندگى دلخواهش را مى‌سازد، جسارت می‌بخشد. در نتیجه، تبلیغات ایوانکا ترامپ (Ivanka Trump) و بِرندش در جهان‌بینى جدید ایده‌ى یک‌بار زندگى به شما کمک مى‌کند تا چالش‌ها و فرصت‌هاى مختلفى که هم‌اکنون و در سال‌هاى آتى در پیش‌رو دارید را هدایت کنید.

جملات برگزیده کتاب زنانی که کار می‌کنند:

- شما باید خواسته‌ى قلبى داشته باشید. باید به آنچه باور دارید اشتیاق مسلم داشته باشید. اگر مشتاق هیچ چیزى نیستید، احتمالاً هنوز خود واقعى‌تان را کشف نکرده‌اید. هنوز باید دنبالش بگردید.
- رویاهایتان باید همیشه از ظرفیت فعلى شما در دستیابى به آن‌ها بزرگ‌تر باشد. چنانچه رویاهایتان شما را نمى‌ترسانند، پس به قدر کافى بزرگ نیستند.
- خیلى‌ها فکر مى‌کنند خوشبختى را باید بیرون از خودشان پیدا کنند... اما در واقع، خوشبختى چیزى است که از دورن ناشى مى‌شود.
- ممکن است ایده‌هاى درخشانى داشته باشید، اما اگر آن‌ها را منتقل نکنید، به هیچ‌ کجا نمى‌رسید.
- اگر کارى که انجام مى‌دهید را دوست دارید و از آن راضى هستید، بقیه چیزها درست مى‌شود.
- هرگز با احمق‌ها بحث نکنید، چون ممکن است ناظران فرق بین شما و آن‌ها را متوجه نشوند.
- اگر براى رسیدن به آرزویتان راه را هموار نمى‌بینید، گاهى اوقات باید آن را بسازید.

در بخشی از کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند می‌‌شنویم:

از جنبه‌هاى مثبت شغل، حرفه و زندگى خود فهرستى تهیه کنید. واقعا این کار را بکنید. به گفته‌ى شاون آچور، «بیش از یک دهه مطالعات تجربى، تأثیر این کار بر عملکرد بهتر مغز را ثابت کرده است.» فقط نوشتن «سه جنبه‌ى مثبت» که در روز اتفاق مى‌افتد، مغز ما را بر «جستجوى مثبت‌هاى بالقوه در 24 ساعت اخیر»، چه بزرگ باشند چه کوچک، متمرکز مى‌کند. انجام این کار، حتى به مدت پنج دقیقه در روز، مغز را دوباره آماده مى‌کند تا دنبال فرصت‌هاى رشد مثبت بگردد و در عین حال رنجش‌ها و دلسردى‌هاى معمول را از میدان دیدتان خارج مى‌کند.

در یک مطالعه، معلوم شد کسانى که هر روز به مدت یک هفته، در دوره‌هاى یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه این کار را انجام دادند، در مقایسه با کسانى که انجام ندادند خوشحال‌تر بوده و کمتر افسرده بودند. آن‌ها به طور قابل ملاحظه‌اى، حتى پس از توقف این کار، همچنان شاد و بسیار خوش‌بین بودند. به‌ گفته‌ى آچور، این جنبه‌هاى مثبت حتما نباید «عمیق یا پیچیده باشند، بلکه کافى است مختص به‌هر شخص‌ باشند... مانند غذاى تایلندى لذیذى‌ که‌ از بیرون سفارش داده‌اید، محکم بغل‌ کردن فرزندتان در پایان یک روز طولانى، یا تشویقى بجایى از طرف رئیستان» و این جنبه‌هاى مثبت مى‌توانند تفاوت بسیار زیادى در نگرش شما به‌ زندگى و دنیا ایجاد کنند.

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم
۲۱ دقیقه
بخش هفتم
۲۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۱ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۲۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش هفدهم
۲۷ دقیقه
بخش هجدهم
۲۳ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۵ دقیقه
بخش بیستم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و اول
۲۸ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و سوم
 ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۵۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند

برای دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زنانی که کار می‌کنند
محمد صادق کاشانی
۱۳۹۷/۷/۲۹
پشتوانه هر نوشته اعتقادات و باورهای نویسنده وجود دارد که بطور روشن میتوان فهمید. یک نوشته در ظاهر مطالب جذاب برای مخاطب میزند اما در باطن تفکرات و اعتقادات نویسنده را به مخاطب القاء میکند، حال مخاطب بیشتر...
Homayoon Mirzaieyan
۱۳۹۷/۸/۸
من تعجب میکنم از نظرات بعضیا، خیلیا هستن که پدر پولدار دارن و خودشون هیچی جز سربار جامعه بودن نیستن. بهتره که قبل از نظر دادن ابتدا در مورد هرچیزی مطالعه و تحقیق کرد بعد نظر داد و نه کورکورانه و تعصبی.
Johnny Mann
۱۳۹۷/۸/۲۶
ایوانکا ترامپ هم جز یه عروسک عملی برای پدرش و یه وصله برای ارتباط پدرش با خانواده یهودی کوشنر چیزی نیست
صدف احمدی
۱۳۹۷/۹/۱۵
خیلی خوب بود، حتما در لیست کتاب هاتون قرارش بدین، و لطفا کاری به اینکه کیه و پدرش کیه نداشته باشین، به موفقیتاش، سختی هایی که کشیده نگاه کنید، بعلاوه خیلی از آدما هستن با اینکه پدرشون پولداره، مقام خاصی داره اما بازم هیچی نشدن، پس الکی قضاوت نکنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)