دانلود کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

  • از: وین دایر
  • راوی: علیرضا طالبی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۶۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

وین دایر در کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید به شما می‌آموزد که چگونه به‌وسیله‌ی مراقبه، سرنوشتتان را آن‌طور که می‌خواهید بسازید.

وین دایر (wayne dyer) در کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید می‌گوید:

افرادی که طی این سال‌ها کارهای من را دنبال کرده‌اند می‌دانند چیزهایی که در مورد آن صحبت می‌کنم واقعا انعکاس جایگاه من در یک برهه زمانی خاص را نشان می‌دهد. سیاست من همیشه این بوده است که از ته دل در مورد جایی که هستم، و کارهایی که می‌کنم و چیزهایی که یاد گرفتم صحبت کنم.

اگر 20 سال پیش از من می‌پرسیدید روی چه چیزی کار می‌کنید؟ جواب می‌دادم کارم در مورد این است که فرد انتخاب کند،‌ چه نوع انسانی می‌خواهد باشد. اگر 15 سال پیش از من می‌پرسیدید احتمالا می‌گفتم پیام من این است: قربانی نباشید. و اگر 10 سال پیش می‌پرسیدید به احتمال زیاد می‌گفتم در مورد خود شکوفایی است و اینکه یاد بگیرید در عالی‌ترین حد خود زندگی کنید.

اگر 8 سال پیش می‌پرسیدید در مورد فرآیند روشنگری صحبت می‌کردم. و 4 سال پیش در مورد دگرگونی و جنبه‌ی الهی شما به عنوان یک انسان صحبت می‌کردم. حتی تا چند سال پیش نیز در مورد معجزه و ایجاد سحر در زندگی‌تان بوسیله سفر به درون حرف می‌زدم.

و امروز در این برهه از زندگی‌ام، در این سن در مورد اینکه چگونه می‌توانید بوسیله‌ی مراقبه، سرنوشتتان را بسازید و هم‌چنین در مورد اینکه هر کدام از ما در درون خود یک قدرت الهی داریم، با کمی تامل، متوجه می‌شویم که آن قدرت انرژی‌ای است که به تمام چیزهای این دنیا مرتبط است و خودمان را تسلیم آن می‌کنیم. بین روشنگر بودن و در مورد روشنگری دانستن تفاوت وجود دارد.

 ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۱۰ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۰ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۵ دقیقه
بخش دهم
۴ دقیقه
بخش یازدهم
۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۵ دقیقه
بخش چهاردهم
۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۵ دقیقه
بخش هفدهم
۴ دقیقه
بخش هجدهم
۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۲ دقیقه
بخش بیستم
۳ دقیقه
بخش بیست و یکم
۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
۴ دقیقه
بخش بیست و سوم
۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۱۰ دقیقه
بخش بیست و پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

برای دانلود کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگیتان را با افکارتان خلق کنید
داود ناصری
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
کتاب‌های وین دایر بسیار عالیست.
Fatemeh Hayavi
۱۳۹۷/۹/۱۶
کناب‌های وین دایر انقدر خوبن که لازم به تعریف نیست به ادم آرامش میدن‌. من به شخصه دیدم که چطور باافکارم دریک برهه از زمان زندگیم زیر و رو شد افکار بسیار مهمند‌. باتشکر از گوینده و کتابراه برای این اثر فوق العاده
فائزه ترابیان
۱۳۹۷/۲/۲۵
سخنان وین دایر بزرگ به قلب و روح آدم اطمینان و آرامش میده از گوینده محترم متشکرم و امیدوارم گویندگان بیشتری کتابای وین دایر رو خوانش بکنن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶)