دانلود کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید نوشته‌ی پاول مک کنا، به شما می‌آموزد که چگونه در مدت زمان کم و فقط در 7 روز زندگی‌تان را دگرگون کنید، آرزوهای خود را تحقق بخشید و به سوی موفقیت پیش روید.

کتاب صوتی زندگی خود را در 7 روز تغییر دهید (Change your life in 7 days: the worlds leading hypnotist shows you how)، دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی است که در 7 فصل گنجانده شده و به شما می‌آموزد چگونه زندگی خود را دگرگون کنید، هفت درس کلیدی که شما را برای دستیابی به درخشان‌ترین، عمیق‌ترین و مهم‌ترین آرزوهایتان راهنمائی و هدایت می‌کند.

در حال حاضر در دوران هیجان‌انگیزی در تاریخ زندگی می‌کنیم. دنیای ما هر روز تغییر می‌کند و یا در حال تغییر است. دگرگونی‌ها و پیشرفت‌های فناوری و علمی که در اطراف ما در جریان هستند، به طور صعودی در حال افزایش است. ما انسان‌ها، با مکان‌ها و کشورهای بسیار دوری ارتباط برقرار کرده‌ایم و دنیای خود را تغییر داده‌ایم و به اکتشاف در آن پرداخته‌ایم. سفرهایی که در گذشته ماه‌ها و یا سال‌ها طول می‌کشید، در حال حاضر در عرض چند ساعت به انجام می‌رسند، محاسباتی که در گذشته ممکن نبود، اکنون در چند دقیقه انجام می‌شوند. زندگی شما با مرور زمان تغییر می‌کند، اما از خود بپرسید تغییر زندگی شما را به چه چیزی تبدیل می‌کند؟

افراد زیادی هستند که معتقدند، خوشبختی تصادفی یا شانسی است و فقط برای برخی اتفاق می‌افتد، اما در حقیقت خوشبختی، سعادت، آرامش و موفقیت در اثر تفکر درست و عمل آگاهانه به دست می‌آیند و فرجامی قابل پیش‌بینی هستند. اینکه موفقیت فقط به شانس بستگی دارد، یک دلیل و بهانه‌ی پوچ برای افرادی است که در زندگی خود شکست خورده‌اند.

فقط در مدت 7 روز شما در دسته‌ی انسان‌هایی قرار می‌گیرید که مسیری جز موفقیت در کارها و اهداف خود ندارند. شما می‌توانید با هر مشکل و چالشی روبه‌رو شوید و با آرامش و اطمینان کامل بر آن‌ها غلبه کنید. شما با کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید، می‌آموزید که در درون خود چه توانایی‌هایی دارید و چگونه به آن کسی که دلتان می‌خواهد، می‌توانید برسید.

پاول مک کنا کیست؟

پاول مک کنا (Paul McKenna) در سال 1963 در لندن به دنیا آمد، او سخنران، متخصص رفتارشناس و نویسنده کتاب‌های خودسازی و خودیاری است. مک کنا سخنران سمینارهای موفقیت، نویسنده کتاب‌هایی پرفروش درباره‌ی تولیدات رسانه‌ای و مجری برنامه توسعه و موفقیت شخصی به نام «Self-improvment» است.

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید می‌شنویم:

چند سال پیش با خبر شدم که پزشکی در نیویورک به معتادان مواد مخدر کمک می‌کند تا بر اعتیادشان غلبه کنند. او آن‌ها را به حالت خلسه فرو می‌برد و به بدن آن‌ها آموزش می‌داد تا واکنشی نسبت به داروی مخدر ایجاد کنند. هنگامی که آن‌ها این راه کار را یاد می‌گرفتند، قادر می‌شدند تا به طور طبیعی «نشئه» شوند. چون آن‌ها اکنون می‌فهمیدند که این مواد مخدر نیست که به انسان‌ها احساس لذت می‌دهد، بلکه بدن آن‌هاست که این کار را می‌کند، برای آن‌ها بطور فزاینده‌ای آسان‌تر می‌شد تا وابستگی شیمیایی را از سر خودشان بیندازند.

این راهکار اینگونه عمل می‌کند: هر ماده مخدری را که مصرف کنید، یک واکنش شیمیایی، عصبی در بدن شما ایجاد می‌کند. این واکنش منبع آن «نشئه‌گی» است. به عبارت دیگر، این موادمخدر نیست که باعث می‌شود شما به گونه خاصی احساس کنید، بلکه آنچه بدن شما در واکنش به آن ماده مخدر انجام می‌دهد به شما آن احساس را می‌دهد. در حالی که تحقیقی که در پس زمینه کار آن پزشک قرار داشت مرا سخت تحت تأثیر قرار می‌داد، آنچه بخصوص مرا علاقه‌مند می‌کرد ایده ایجاد خوشحالی ارادی بود، به این معنی که روند آموزش ذهن برای وادار کردن بدن تا موادشیمیایی را درون بدن ایجاد کند تا هر کجا و هر وقت که بخواهیم منجر به آن احساسات خوب شود.

به مدت چند دهه، محققان در تلاش بودند تا بفهمند چه چیزی به تریاک امکان می‌دهد تا اثرات وجد آمیز خود را داشته باشد. هنگامی که دکتر گنس پرت هنوز فقط یک دانشجوی کارشناسی ارشد بود، چیزی را کشف کرد که به نام گیرنده‌های «مواد مخدر تریاکی» معروف شد، نه تنها در مغز، بلکه در تک تک سلول‌های بدن او دریافت که این گیرنده‌ها بخصوص با یک نوع خاص از پیام آور شیمیایی به نام مرفین درون زاده یا با عنوان رایج‌تر، و اندورفین سازگاری دارد. اندورفین‌ها موادمخدر طبیعی بدن هستند، ناقلین عصبی که درد را کنترل کرده و ایجاد لذت می‌کنند. مواد شیمیایی شادی‌آور درون شما وجود دارند.

 ۷ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۶۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
مقدمه
۴۷ دقیقه
روز اول: شنبه: شما واقعا که هستید
۶۲ دقیقه
روز دوم: یکشنبه: راهنمای کاربر برای مغز شما
۵۷ دقیقه
روز سوم: دوشنبه: نیروی دیدگاه مثبت، هنر بازنگری
۵۹ دقیقه
روز چهارم: سه شنبه: تشکیل رویا
۵۸ دقیقه
روز پنجم: چهارشنبه: بنیادهای سالم، خلق و نگهداری بدن، ذهن سالم
۷۱ دقیقه
روز ششم: پنج‌شنبه: پول‌آفرینی، کشف اسرار ذهن میلیونر
۴۸ دقیقه
روز هفتم: جمعه: با خوشبختی تا ابد
۱۳ دقیقه
نتیجه: تغییر زندگی شما هفته به هفته

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید

برای دانلود کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید
Mandana Daylami
۱۳۹۹/۶/۵
به دیگران توصیه میکنم.
bahman namazi
۱۳۹۹/۷/۲۶
کاربردی و مفید، بخرید و از تکنیک‌های مکنا استفاده کنید....
مسعود صفری
۱۳۹۹/۱۱/۵
توصیه میکنم تهیه کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)
خودسازی، موفقیت شخصی، تغییر زندگی، کتاب صوتی زندگی خود را در 7 روز تغییر دهید، تغییر در خود، تغییر رفتار، تغییر خود، تغییر و تحول در زندگی، کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید، کتاب صوتی زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید، دانلود فایل صوتی پل مکنا، کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید پل مکنا، پل مکنا، کتاب زندگی خود را در هفت روز تغییر دهید پاول مک کنا، ایجاد تغییر در زندگی، تغییر نگرش به زندگی، روش های تغییر نگرش، تغییر مسیر زندگی، چگونه تغییر کنیم، تغییر در زندگی و موفقیت، چگونه شخصیت خود را به کلی تغییر دهیم، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به خواسته ها، موفقیت در زندگی، رسیدن به خوشبختی، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، مثبت اندیشی، غلبه بر ناامیدی، امید به زندگی، از بین بردن افکار منفی، مبارزه با افکار منفی، خودشناسی، روش های خودشناسی، راه های خودشناسی، Change your life in 7 days، the worlds leading hypnotist shows you how