دانلود کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) نوشته‌ی جس مک کان، دربردارنده‌ی راهکارهای مفید و ویژه‌ای در زمینه‌ی روانشناسی است که به زنان کمک می‌کند پیچیدگی‌های درونی و خصوصیات فردی طرف مقابل خود را بشناسند و به یک رابطه‌ی خوب و ایده‌آل دست پیدا کنند.

درباره‌ی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول):

ازدواج و تشکیل خانواده در جهان امروزی کار آسانی نیست زیرا یافتن شخصی ایده‌آل در زندگی و شناخت خصوصیات و پیچیدگی‌های درونی او کاری زمان‌بر است و به توجه و دقت بسیاری نیاز دارد. آیا تاکنون از خود سوال کرده‌اید که چگونه می‌توانید همسر آینده خود را بیابید؟ شما پس از شنیدن کتاب صوتی زن‌ها مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ و آموختن دستورالعمل‌های قدم به قدم آن می‌توانید به این خواسته دست یابید. راهکارهای جس مک کان (Jess McCann) در این اثر بسیار مفید هستند و تمام زنان جهان با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانند مرد ایده‌آل خود را پیدا کنند.

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (You lost him at hello) زنان را شگفت‌زده می‌کند، بسیاری از زنان با این دید زیسته‌اند که همیشه باید مردان به آن‌ها احترام بگذارند. آن‌ها اینگونه آموخته‌اند که این مردان هستند که باید از وجود زن در زندگی خوشحال باشند و این بخشی از وظایف زن است که مرد را به دنبال خود بکشاند.

در واقع زنان یاد گرفته‌اند که تنها باید در یک رابطه باشند تا آن مرد را از خود راضی نگه دارند و کار آن‌ها همین‌جا به پایان می‌رسد. زنان گمان می‌کنند که فقط مردان باید در رابطه با یک زن عشق‌ورزی نمایند. این تصورات و انتظارات بی‌جا و اشتباه موجب می‌شود تا رابطه‌ها دچار شکست شوند و زن تصور کند که مرد او را ترک کرده و رابطه‌ی آن‌ها به پایان رسیده است. اما موضوع مهم این است که زنان هم برای حفظ نگه‌داری یک رابطه باید بکوشند و احساس حقیقی خود را به مردان ابراز نمایند.

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول):

این اثر دربردارنده‌ی هشت فصل است که هر کدام از آن‌ها به زنان یاد می‌دهند که چگونه کنترل روابط خود را به دست بگیرند و از لحاظ عاطفی شکست نخورند.

فصل اول این کتاب «این مشکل تو است، نه مرد!»، نام دارد که نویسنده آن را با خاطره‌ای از دوست خود آغاز می‌کند و در طی آن به شما می‌گوید که همیشه این‌طور بیاندیشید که اگر در رابطه‌تان شکست خوردید، هر دو مقصر هستید و فقط مشکل از مرد نیست. در حقیقت این فصل به زنان یاد می‌دهد که در گام نخست زنان چگونه با مردان رفتار کنند و کنترل احساسات‌شان را به دست بگیرند.

فصل دوم با عنوان «قواعد بازی» به بررسی این موضوع می‌پردازد که موفقیت در فروش فقط رضایت مشتری برای خرید نیست بلکه مجموعه‌ای از شیوه‌ها و راهکارهاست که باید در زمان‌بندی خوب و با برنامه‌ریزی انجام شود. این فصل تاکید می‌کند که عشق‌ورزی نوعی ترفند است که به زمان نیاز دارد و به زنان نشان می‌دهد که چگونه با آموزش این مهارت‌ می‌توانند در رابطه موفق باشند.

فصل سوم با نام «خود را بشناسید»، توضیح ویژه‌ای از شناخت خود به زنان ارائه می‌نماید و درباره‌ی برخورداری از اعتماد به نفس، اطمینان به خود، داشتن ظاهر مناسب و متفاوت بودن سخن می‌گوید.

فصل چهارم با نام «یافتن مرد» به شما یاد می‌دهد که خلاق بودن در روابط با مردان چگونه است و اینکه با چه ترفندهایی می‌توان وارد گفت‌وگو با یک مرد شد.

فصل پنجم با نام «علاقه‌مند کردن مرد»، درباره‌ی یکی از شیوه‌هایی که برای علاقه‌مند کردن مردان نیاز است، به نام «شناختن نشانه‌ها» صحبت می‌کند.

فصل ششم کتاب با عنوان علاقه‌مند نگه داشتن مرد، به شما می‌گوید که اگر زنان در شروع رابطه تمام گلوله‌های خود را شلیک نمایند، در آخر علاقه‌ی مردان را نسبت به خود از دست می‌دهند.

فصل هفتم با عنوان «بستن قرارداد»، به زنان یاد می‌دهد که چه رفتاری از خود بروز دهند تا مردان را در رابطه حفظ کنند و نادیده گرفته نشوند.

فصل آخر کتاب با عنوان «حفظ ذهنیت درست» به زنان می‌گوید که چگونه در روابطی که هیچ‌ نتیجه‌ای برایشان ندارد، شرکت نکنند و به آن‌ها توصیه می‌کند که اگر مردی به معنای حقیقی خواستار آن‌ها نیست این مسئله هیچ ربطی به زن ندارد و به طور منطقی باید با این مسئله کنار بیایند و فرصت دیگری به خود بدهند.

شنیدن کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای زنانی مناسب است که از شکست در رابطه‌ واهمه دارند و نمی‌دانند چگونه باید محبت و عشق ورزیدن به مردان را بیاموزند. زنانی که در روابط گذشته یا فعلی خود شکست خوردند و در پی اصلاح رابطه‌ی خود هستند.

با جس مک کان بیشتر آشنا شویم:

جس مک کان نویسنده‌ای برجسته و مربی درخشانی در زمینه‌ی ازدواج است که در آمریکا زندگی می‌کند. او تاکنون به افرادی زیادی یاری رسانده تا با استفاده از شیوه‌ها و راهکارهای او عشق واقعی خود را پیدا کنند و یک رابطه‌ی موفق و شاد را تجربه نمایند. جس با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و راهکارهای ثابت شده‌ به زنان نشان می‌دهد که به سرعت پاسخ این پرسش که «اشتباه من چیست» را بیابند.

او این اثر را در سال 2013 بازبینی و منتشر نموده و در آن شیوه‌های غیرمعمولی را که دو طرف برای آشنایی باید از آن‌ها استفاده کنند را ارائه می‌دهد. خود مک کان هم با بهره‌گیری از همین شیوه‌ها توانسته همسرش را بیابد و در حرفه‌اش به موفقیت برسد.

در بخشی از کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) می‌شنویم:

«همان‌طور که قبلا گفتم، در یک رابطه نتیجه مطلوبی حاصل نمی‌شود، بیشتر زن‌ها، مردها را مقصر می‌دانند. زن‌ها هیچ وقت نمی‌خواهند بپذیرند کار اشتباهی انجام داده‌اند. زیرا اگر این کار را بکنند، آن‌گاه باید سرزنش خراب شدن رابطه را هم بپذیرند.»

 ۵ ساعت و ۷ دقیقه، ۲۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
فصل اول: این مشکل تو است، نه مرد!
۲۵ دقیقه
فصل دوم: قواعد بازی
۱۹ دقیقه
فصل سوم: خود را بشناسید - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: یافتن مرد
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: علاقه‌مند کردن مرد - بخش اول
۳۴ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: علاقه‌مند نگه داشتن مرد - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل هفتم: بستن قرارداد - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل هشتم: حفظ ذهنیت درست

راهنمای دانلود کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

برای دانلود کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

نظرات کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

Roz Saadati
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
خانم‌ها حتما حتما حتما بخونید
کتاب به زبان ساده روان و قابل فهم و عمل نوشته شده
اگه میتونید نسخه کتابی رو پیدا کنید نگهدارید و هزاران بار بخونید
برخلاف باقی کتاب‌ها که روش‌های برخورد با مردان و میگه و در مورد شناخت مردها حرف میزنن. این کتاب راه حل میده بهتون بهتون میگه از چیزهایی که تا الان در و
مورد مردا شنیدید خوندید چطور استفاده کنید چکار کنید و چطور به یک بانوی باوقار برای مرد تبدیل بشید. چطور به عشقتون برسید و چکارهایی باید انجام بدید
شیما ش
۱۳۹۹/۷/۲۳
کناب مفیدی بود ولی راوی کتاب خیلی بیان اعصاب خورد کن و عجولانه‌ای داشت مخصوصا که اصلا اصول بیان و اجرا را رعایت نمیکرد و با کشیدن (ش) بیش از حد،
روایت را ازار دهنده کرده بود برخلاف خیلی از کتابهای مفید دیگر که نمیتوان کنار گذاشت این کتاب را باید مرتب کنار بگذاریم و بعد دوباره سراغش برویم
اشرف عسکری
۱۳۹۹/۱۰/۷
بعضی از خانم‌ها در ذات خود نکات و ویژگی‌های موجود در این کتاب عالی را دارند و بعضی که ساده تر و بی سیاست تر هستند واقعا لازم است این کتاب و جلد دوم آن را بارها گوش داده، نکته برداری کنند و به کار ببرند. کاملا کاربردی.
مشاهد همه نظرات (۲۲)
ازدواج، همسرگزینی، موفقیت در زندگی زناشویی، کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، کتاب صوتی زن ها مردها را از دست می دهند چرا، کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا جلد اول، قیمت کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، روابط زن و مرد، ازدواج موفق، حل مشکلات زناشویی، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، روابط زناشویی، رفع مشکلات زناشویی، موفقیت در ازدواج، زندگی زناشویی، مهارت های ازدواج، آموزش مهارت های زندگی، مشاوره ازدواج، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی، روابط عاطفی، عشق در زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، کتاب ازدواج موفق، انتخاب همسر، دانستنی های ازدواج، زناشویی، آموزش روابط زناشویی، عشق ورزیدن به همسر، همسر داری، انتخاب همسر مناسب، جذب همسر، همسر دلخواه، همسر ایده آل، آموزش انتخاب همسر، قانون جذب معشوق، همسریابی، روانشناسی مردان، روابط نزدیک زن و مرد، راز شناخت مردان، شناخت مردان قبل از ازدواج، دانلود کتاب شناخت مردان، کتاب شناخت مردان، شناخت مردان، بهبود روابط اجتماعی، You lost him at hello، Jess McCann، خرید کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، معرفی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، فایل صوتی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، خرید اینترنتی کتاب زنها مردها را از دست میدهند چرا، جس مکن