دانلود کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور

داستان کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور اثر گابریل گارسیا مارکز، درباره‌ی مرد مسنی است که برای معالجه به ژنو می‌رود، او پیش از این رئیس‌جمهور یکی از کشورهای آمریکای جنوبی بوده‌ و یکی از هموطنان مهاجر او که راننده آمبولانس است رئیس‌جمهور را که به شکلی ناشناس زندگی می‌کند، می‌شناسد و او را به خانه‌اش دعوت می‌کند.

گابریل خوزه گارسیا مارکز (Gabriel Garcia Marquez)، رمان‌نویس، نویسنده، روزنامه‌نگار، ناشر و فعال سیاسی کلمبیایی بود. وی در سال ۱۹۸۲ موفق به کسب جایزه نوبل شده است.

گابریل گارسیا مارکز در طول حیات خود به شهرتی بی‌بدیل در سراسر جهان دست یافت که قسمت اعظم آن را مدیون خلق کتاب صد سال تنهایی است. بسیاری از صاحب‌نظران این کتاب را شاهکار مارکز و همچنین دنیای ادبیات می‌دانند. فروش بی‌نظیر این اثر در تمام کشورها گواه این مطلب است.

از جذابیت‌های آثار گابریل گارسیا مارکز درگیر کردن مخاطب در روند داستان است. بسیاری از اتفاقات و جزئیات مهم و سرنوشت‌ساز در کتاب نوشته نشده و چگونگی آن‌ها به تخیل نویسنده واگذار شده است. همچنین اینکه وی در طول کتاب به یک سبک خاص بسنده نکرده و سبک‌های مختلف را در موقعیت‌های مقتضی به کار گرفته است. کارهای ابتدایی او به سبک رئالیسم و تاثیر پذیرفته از ویلیام فالکنر بوده است ولی به تدریج سبک رئالیسم جادویی قالب اصلی داستان‌هایش شده است.

بسیاری از آثار گابریل گارسیا مارکز به فارسی ترجمه شده و در ایران با اقبال عمومی مواجه شده‌اند، از جمله: صد سال تنهایی، پاییز پدر سالار، عشق سال‌های وبا، گزارش یک آدم‌ربایی، خاطرات دلبرکان غمگین من، ژنرال در هزارتوی خود و سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور (Happy travel Mr President) هستند.

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
 ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور

برای دانلود کتاب صوتی سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفربخیر، آقای رئیس‌جمهور
کاربر KIA
۱۳۹۷/۶/۲۶
مگه میشه نویسنده گابریل گارسیا مارکز باشه و گوینده رضا عمرانی و اون کتاب را نخرید و گوش نکرد؟! حتما بخرید پشیمون نمیشید.
Mahdi Zamani
۱۳۹۸/۳/۱۷
البته این داستان، اولین داستان کتاب 12 داستان سرگردان میباشد و آنجا هم می‌توانید آن را بیابید.
فرهنگ ظریف بشارتی
۱۳۹۷/۱۱/۲۰
خیلی شبیه زندگی مرحوم شاه فقید خودمونه
واقعا کارهای مارکز زیباست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)