دانلود کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز

  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز

کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز دربردانده‌ی داستان‌هایی شیرین و جذاب برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» است که با صدای دل‌نشین نازنین آذرسا روایت می‌شود.

عناوین این داستان‌ها عبارت‌اند از: ملکه گل‌ها، من دیگه خجالت نمی‌کشم،‌ آقا مورچه‌ی پرتلاش.

در قسمتی از داستان ملکه گل‌ها می‌شنویم:

روزی روزگاری، دختری مهربان در کنار باغ زیبا و پرگل زندگی می‌کرد، که به ملکه گل‌ها شهرت یافته بود. چند سالی بود که او هر صبح به گل‌ها سر می‌زد، آن‌ها را نوازش می‌کرد و سپس به آبیاری آن‌ها مشغول می‌شد. مدتی بعد، به بیماری سختی مبتلا شد و نتوانست به باغ برود. دلش برای گل‌ها تنگ شده بود و هر روز از غم دوری گل‌ها گریه می‌کرد. گل‌ها هم خیلی دلشان برای ملکه گل‌ها تنگ شده بود، دیگر کسی نبود آن‌ها را نوازش کند یا برایشان آواز بخواند.

روزی از همان روزها، کبوتر سفیدی کنار پنجره اتاق ملکه گل‌ها نشست. وقتی چشمش به ملکه افتاد فهمید، دختر مهربانی که کبوتر‌ها از او حرف می‌زنند، همین ملکه است، پس به سرعت به باغ رفت و به گل‌ها خبر داد که ملکه سخت بیمار شده است. گل‌ها که از شنیدن این خبر بسیار غمگین شده بودند، به دنبال چاره‌ای می‌گشتند. یکی از آن‌ها گفت: «کاش می‌توانستیم به دیدن او برویم ولی می‌دانم که این امکان ندارد!»

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز

راهنمای دانلود کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز

برای دانلود کتاب صوتی سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سه داستان کوتاه برای کوچولوهای عزیز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)