دانلود کتاب صوتی سپید دندان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سپید دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سپید دندان

کتاب صوتی سپید دندان اثر جک لندن، روایت زندگی پرماجرای سگی است که خون گرگی در وجودش دارد و همین خوی گرگی او باعث می‌شود که دائما توسط هم‌نوعان رقیبش به مبارزه‌ای بی‌رحمانه خوانده ‌شود. مهندس جوانی به نام "وایدن اسکات" او را از چنگ دشمنانش نجات می‌دهد و از آن پس سپید دندان حکم همراهی جدا نشدنی و با وفا را برایش پیدا می‌کند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

زمینه اصلی در سرتاسر رمان سپید دندان (White Fang)، طبیعت‌گرایی است. به طور کلی طبیعت‌گرایی به افرادی اشاره می‌کند که به زندگی نگرشی کاملا علمی دارند. در این داستان، نگرش طبیعت گرایانه اعتقاد دارد که انسان‌ها و سایر موجودات، قربانیان وراثت و محیط زیست پیرامون خود هستند. زمینه محیط زیست در ابتدای کتاب سپید دندان، آن‌جا نشان داده می‌شود که جک لندن چشم‌انداز را به وضوح توصیف می‌کند و به صورتی استادانه خرابکاری‌های شیطانی را با عوامل طبیعت‌گرایی ترکیب می‌کند.

از سوی دیگر داستان سپید دندان با رویکرد جبرگرایی بیولوژیکی و اجتماعی نوشته شده است و جک لندن اعتقاد دارد، اگرچه بیوتی اسمیت (شخصیت منفی داستان) یک هیولاست اما باید مسائلی که باعث شدند تا رفتار بد در آن نهادینه شود را سرزنش کرد و وی را مسئول این روحیه نامناسب ندانست. 

جک لندن (jack london) کتاب‌های بسیاری را براساس ایده‌های محبوب داروین و مفهوم فرآیند انتخاب طبیعی نوشت به خصوص رمان‌های سپید دندان و آوای وحش. فرآیند انتخاب طبیعی به این معنا که تنها قوی‌ترین، درخشان‌ترین و سازگارترین عناصر هر گونه زنده خواهد ماند و این مفهوم همواره در ذهن لندن پر رنگ بود. این ایده در شخصیت سپید دندان گنجانده شده است.

از همان آغاز داستان، او یکی از قوی‌ترین توله گرگ‌هاست که می‌تواند در شرایط قحطی زنده بماند. قدرت و هوش، او را به ترسناک‌ترین سگ اردوگاه سرخ پوستان تبدیل می‌کند. یکی از عناصر مهم کتاب، توانایی سپید دندان در تطبیق دادن خود با هر شرایطی و در نتیجه زنده ماندن اوست. سپید دندان در تقابل با باک در آوای وحش، جامعه را می‌پذیرد بی آنکه تمامی خصوصیات و خوی وحشی‌اش را به کناری نهد.

جک لندن نویسنده محبوب و شهیر آمریکایی، اولین نویسنده‌ی موفق طبقه‌ی کارگر ایالات متحده بود. شیوه‌ی نگارش شیرین، روان و جذاب وی در مدت 18 سال، آثار مشهور بسیاری را خلق کرد. 

پر کاری او را به‌ راحتی می‌توان در 51 کتاب و چند صد مقاله‌ای که منتشر کرده، دید. او با درآمد ماهانه 25 هزار دلار، که از نوشتن و فروش مطالبش بدست می‌آورد، گران‌ قیمت‌ترین و همچنین پرخواننده‌ترین نویسنده‌ی آمریکا در زمان خودش بود که حتی در اواخر عمر، درآمدش تا دو برابر رئیس‌جمهور آمریکا افزایش یافت. از آثار معروف او می‌توان به «آوای وحش»، «سپید دندان» و «گرگ دریا» اشاره کرد.

 ۸ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۴۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
قسمت اول
۲۵ دقیقه
قسمت دوم
۲۹ دقیقه
قسمت سوم
۲۹ دقیقه
قسمت چهارم
۲۴ دقیقه
قسمت پنجم
۱۹ دقیقه
قسمت ششم
۲۸ دقیقه
قسمت هفتم
۱۶ دقیقه
قسمت هشتم
۱۷ دقیقه
قسمت نهم
۱۹ دقیقه
قسمت دهم
۲۸ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۱ دقیقه
قسمت سیزدهم
۲۴ دقیقه
قسمت چهاردهم
۲۴ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۳ دقیقه
قسمت شانزدهم
۱۸ دقیقه
قسمت هفدهم
۲۱ دقیقه
قسمت هجدهم
۱۳ دقیقه
قسمت نوزدهم
۹ دقیقه
قسمت بیستم
۲۳ دقیقه
قسمت بیست و یکم
۲۲ دقیقه
قسمت بیست و دوم
۱۹ دقیقه
قسمت بیست و سوم
۲۴ دقیقه
قسمت بیست و چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سپید دندان

برای دانلود کتاب صوتی سپید دندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سپید دندان

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
منا صالح
۱۳۹۷/۱۲/۸
عااااالی بود... واقعا قشنگ بود... گویندگی آقای عمرانی مثل همیشه فوق العاده بود... 👍👍👍
Ali Rezaiefar
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
ترجمه این کتاب توسط محمد قاضی از اولین کارهای ترجمه این مترجم فقید و معاصر است. به حق که رضا عمرانی مثل همیشه روایت بی‌نقص و عالی ارائه کرده.
داوود حسنی
۱۳۹۷/۷/۱۲
بسیار زیبا هست این کتاب وگویندگی عالی زیباترش کرده...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)