دانلود کتاب صوتی شطرنج


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شطرنج

کتاب صوتی شطرنج یکی از داستان‌های تحسین‌شده نویسنده اتریشی اشتفان تسوایگ است که درباره مسافران یک کشتی است که با یک قهرمان شطرنج مسابقه می‌دهند.

شطرنج (Chess Story) یکی از بهترین و تاثیرگذارترین داستان‌های تسوایگ است که تصویری شدیدا تاثیرگذار و در عین حال آزار دهنده از وسواس فکری و بهای نبوغ ارائه می‌دهد.

گروهی از مسافران یک کشتی سیاحتی قهرمان شطرنج جهان را به مبارزه می‌طلبند. در ابتدا آن‌ها شکست می‌خورند تا اینکه توسط یک غریبه از میان جمعیت راهنمایی می‌شوند. مردی که برای بردن دست به مخاطره می‌زند. زوایگ در کتاب شطرنج با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین بابیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، مخاطب را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه می‌سازد.

اشتفان تسوایگ (Stefan Zweig) رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، روزنامه‌نویس و زندگینامه‌نویس اتریشی بود. اشتفان وقتی قدرت روزافزون و تسلط هولناک و وحشتناک نازی‌ها را به چشم دید، در سال 1934 دیگر نتوانست طاقت بیاورد و در نهایت در سال 1938 اتریش را به مقصد لندن ترک کرده و در آنجا ماندگار شد. این رمان پس از مرگ توایگ منتشر و تبدیل به اثری کلاسیک و ماندگار شد.

در قسمتی از کتاب صوتی شطرنج می‌شنویم:

در اوج نومیدی و نیاز، چیزی کاملا غیرمنتظره اتفاق افتاد که راهی برای فرار پیش پایم گذاشت، دست کم برای مدتی. آخر ژوئیه بود، یک روز تیره و بارانی. این جزئیات را به این خاطر به یاد دارم که وقتی از توی راهرو مرا برای استنطاق می­‌بردند، قطرات باران به قاب پنجره‌­ها کوبیده می‌­شد. باید در اتاق انتظار بازپرس منتظر می­‌ماندم. همیشه باید قبلا از بازپرسی انتظار می­‌کشیدی؛ این که تو را در انتظار بگذارند هم جزیی از تکنیک­شان بود. اول با احضار کردن تو را نگران می­‌کردند، با این که ناگهان در نیمه­‌ی شب می­‌آمدند و تو را از سلولت می­‌بردند، و بعد، وقتی تو خودت را با تصور بازپرسی وفق می‌دادی، وقتی که ذهنت را برای مقاومت آماده می‌­کردی، آن­ وقت تو را چشم انتظار نگه می­‌داشتند، انتظاری کاملا پوچ که دو تا سه ساعت قبل از بازپرسی طول می‌­کشید، تا بدنت را خسته و ذهنت را آشفته کنند.

 ۲ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۱۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
بخش اول
۳۷ دقیقه
بخش دوم
۱۳ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۳۷ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شطرنج

برای دانلود کتاب صوتی شطرنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شطرنج
Armita Alimoradi
۱۳۹۹/۵/۲۳
کتابی پر مفهوم و زیبا که خواننده را جذب میکند و پایان جالبی هم دارد
Vahid Behravan
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
کتابی ست که از شیوه داستان در داستان استفاده میکنه، شروع داستان اول جالب هست و همچنین داستان دوم که در دل داستان اول بوجود میاد.
در هنگام خواندن مجذوب کتاب میشود و گذر زمان رو احساس نمیکنید، اما نظر بیشتر...
vida en
۱۳۹۸/۷/۱۱
بسیار بسیار عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)