معرفی و دانلود کتاب صوتی شفای زندگی

عکس جلد کتاب صوتی شفای زندگی
قیمت:
۲۱۵۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شفای زندگی

کتاب صوتی شفای زندگی نوشته‌ی لوئیز ال هی، به شما می‌آموزد که باورها و عقاید محدود کننده علت اصلی بیماری‌های جسمی و روحی هستند و چگونه می‌توانید با انجام تمرین‌هایی تفکر خود را تغییر دهید و کیفیت زندگی‌تان را بهبود ببخشید. این اثر موفق شد پرفروش‌ترین کتاب بین‌المللی با بیش از 50 میلیون نسخه فروش شود.

درباره کتاب صوتی شفای زندگی:

لوئیز ال. هی یک مربی شناخته شده در سطح بین‌المللی است و همواره پیام و ایده اصلی خود را این می‌داند: «اگر مایل باشیم که از توانایی‌های ذهن خود استفاده کنیم، تقریبا همه چیز قابل بهبود و تغییر است.» او بر همین اساس کتاب شفای زندگی (You Can Heal Your Life) را نوشته و به مخاطبان خود کمک می‌کند که به قدرت افکار خود و قانون جذب اعتقاد داشته باشند و بدانند که هر چیز خوب و بدی را به دنیا بدهند، همان را نیز از طبیعت دریافت خواهند کرد.

کتاب شفای زندگی که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودیاری به شمار می‌رود، به میلیون‌ها انسان کمک کرده تا از تاثیر ذهن خود بر سلامت جسم و روان خود آگاهی پیدا کنند و به جنگ بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات بروند.

درواقع شما با شنیدن کتاب حاضر به بینشی عمیق درخصوص رابطه میان ذهن و بدن خواهید رسید و متوجه می‌شوید که افکار و عقاید محدود کننده می‌تواند شما را کنترل کند پس باید بتوانید از زندان ذهن خود رها شوید.

این کتاب محبوب دومین اثر لوئیز هی به شمار می‌رود که به بیش از 30 زبان دنیا ترجمه شده است. همچنین کتاب شفای زندگی پس از انتشار خود در سال 1984 موفق شد در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرد و لقب پرفروش‌ترین کتاب غیرداستانی در تمامی دوران‌ها را از آن خود کند.

کتاب صوتی شفای زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید و برای خودتان احترام و اهمیت بیشتری قائل باشید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده کتاب پرفروش شفای زندگی‌ست که به عنوان یک مربی و معلم در زمینه خودیاری و مسائل متافیزیکی فعالیت می‌کند. لوئیز ال هی (Louise Hay) بیش از 25 سال است که به مردم سراسر جهان کمک کرده تا قدرت‌ها و استعدادهای درونی‌شان را کشف کنند و رشد شخصی و خلاقیت خود را ارتقا دهند.

لوئیز هی بنیانگذار و رئیس موسسه Hay House است و برای ترویج ایده‌های خود کتاب‌ها، سی‌دی‌ها و سایر محصولات مرتبط را برای عموم مردم عرضه می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی شفای زندگی می‌شنویم:

اینکه دست‌تان را به نشانه تسلیم بالا ببرید و با ترس به زندگی آشفته‌تان نگاه کنید و دست به کاری نزنید، روشی‌ست که بیشتر افراد در پیش می‌گیرند. برخی دیگر از دست خودشان یا زندگی عصبانی شده یا در پایان تسلیم می‌شوند.

زمانی که تسلیم می‌شوید، درواقع تصمیم‌تان این است که تغییر غیرممکن و ناامید کننده است، پس چرا تلاش کنم؟ برخی نیز بر این باورند که همین مدلی که هستی خوب است، حداقل می‌دانی که درد و رنج‌هایت را مدیریت کنی. درست است که این شرایط را دوست نداری اما حداقل برایت آشنا است و امیدواری که از این بدتر نشود.

از نظر من خشمگین بودن و برحسب عادت این روحیه را داشتن درواقع سر خود کلاه گذاشتن است. صرفا چون برایتان آشناست، دربرابر هر اتفاقی عصبانی می‌شوید و دوباره عصبانی می‌شوید و همینطور به عادت خود ادامه می‌دهید و هرگز حاضر نمی‌شوید که از این حس خشم فراتر بروید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱ دقیقه
معرفی
۲۶ دقیقه
فصل اول: آن چه بدان ایمان دارم
۲۹ دقیقه
فصل دوم: جلسه‌ای با لوییس
۲۰ دقیقه
فصل سوم: مشکل از کجاست؟
۱۹ دقیقه
فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: اکنون باید چه کار کنیم؟
۳۳ دقیقه
فصل ششم: مقاومت در برابر تغییر
۳۲ دقیقه
فصل هفتم: راه‌های تغییر
۲۵ دقیقه
فصل هشتم: نوسازی
۲۶ دقیقه
فصل نهم: تمرین روزانه
۱۳ دقیقه
فصل دهم: رابطه‌ها
۹ دقیقه
فصل یازدهم: کار
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: موفقیت
۲۶ دقیقه
فصل سیزدهم: ثروت
۵۸ دقیقه
فصل چهاردهم: جسم
۳۲ دقیقه
فصل پانزدهم: داستان زندگی من
۲ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شفای زندگی
نویسنده
مترجمنگار صالحی
گویندهسحر بیرانوند
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۱۵۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شفای زندگی

علی رجایی
۱۴۰۰/۵/۲۹
من شخصا موقع انتخاب کتاب درمورد نویسنده اون وزندگیش تحقیق میکنم انسان‌هایی مانند خانم لویزال هی
زندگی رو با پوست و خونشون احساس کردن و مثل نویسنده‌های دیگه درعالم رویا زندگی نکردن
این کتاب واقا تاثیر عمیقی بر من گذاست چند بار گوش دادم و هربار بیشتر درکش کردم ازصدای خانم بیرانوندم نگم که خیلی دلنشین و زیباهست
ممنون از وقتی که گذاشتید ونظر من رو خوندید
sara rezakhani
۱۴۰۰/۵/۲۵
عااالی بود.. ادم‌ها ممکنه در زندگی شون زیاد کتاب بخونن ولی فقط چندتا از این همه کتاب خونده شده را با تمام وجود لمس میکنند و به عنوان راهنما استفاده میکنند برای ادامه مسیر زندگی… واقعا این کتاب برای من تاثیر گذار بود.. به دوستان توصیه می‌کنم
SoBhAn Rezaei
۱۴۰۰/۶/۷
همه حتما باید فصل ۱۴ را بخانند بخصوص خانم‌ها. تمام مشکلات جسمی و درمان و علت تمام سرطان‌ها رو میگه حتی میگه اگه میگرن دارین کسی رو سرزنش نکنید و یا کسی شما رو سرزنش نکنه میگرن خوب میشه علت انواع سردرد‌ها زانو درد سفتی مفاصل همه به مشکلات روانی هستند که با دانش این کتاب اکثرشون درمان می‌شوند
عابدین قاسمی
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
سلام و خسته نباشید من خیلی وقته دنبال این کتاب بودم و وقتی بهش گوش میدم ازش لذت میبرم فوق العاده است توصیه می‌کنم عزیزانی که دنبال یه زندگی خوب هستند این کتاب و خریداری و گوش کنند سپاس
zara Rahnama
۱۴۰۰/۵/۲۲
عالی بود
صدای رسا و شیوای خانم بیرانوند که امیدوارم بیشتر از پیش از صداشون در سایت کتابراه استفاده شود
مطالب مختصر، موجز و مفید
مطالعه‌ی این کتاب را توصیه میکنم
مهدی مختاری
۱۴۰۰/۶/۲۱
به نظر من این کتاب یکی از بهترین کتابها برای افرادی هست که تصمیم جدی به تغییر گرفته اند، واقعا کتاب پر مفهوم و عالی است. گوینده نیز بسیار عالی هستند.
با تشکر از کتابراه
ب ف
۱۴۰۰/۶/۱
درود
قبلا این کتاب رو مطالعه کرده بودم
چون کتاب خوبی بود
دانلود کردم تا بعد از چند سال دوباره گوش بدم و دوباره یاد بگیرم
سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۰/۲/۵
فوق العاده عالی، فوق العاده عالی؛ هر بار که این کتاب رو میخونم چیز جدیدی ازش یاد میگیرم؛ از بابت صوتی شدنش خیلی خداوند رو شاکرم.
مشاهده همه نظرات ۷۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شفای زندگی

برای دریافت کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.