دانلود کتاب صوتی عشق در زمان وبا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق در زمان وبا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق در زمان وبا

کتاب صوتی عشق در زمان وبا (عشق سال‌های وبا) اثر گابریل گارسیا مارکز رمانی عاشقانه و جذاب است که محور اصلی آن روایت داستان عشق یک پسر به نام فلورنتینو به فرمینا دازا است.

شخصیت اصلی کتاب عشق در زمان وبا (Love in the Time of Cholera) فلورنتینو، جوانی لاغر اندام و نحیف از خانواده‌ای متوسط است. او فرزند نامشروع مردی است که صاحب یک شرکت کشتیرانی است. او در کودکی پدرش را از دست داده است و با مادرش که مغازه‌ای خرازی دارد زندگی می‌کند. در جوانی در تلگراف‌خانه مشغول کار می‌شود و وقتی برای رساندن یک تلگراف به خانه‌ای وارد می‌شود، با دیدن دختر خانواده (فرمینا) عاشق او می‌شود.

فرمینا که مادرش را در کودکی از دست داده است با پدرش زندگی می‌کند. پدرش ثروتمند است اما پیشینه شغلی مشکوکی دارد، از خانواده اشراف نیست اما خیال‌های خاصی برای ازدواج دخترش با خانوادهای با اصل و نسب دارد. پدر فرمینا که از علاقه‌ی دو طرفه آن‌ها باخبر می‌شود او را به مدرسه غیر انتفاعی می‌فرستد و آن‌ها را از هم دور می‌کند.

اما فرمینا در ادامه داستان عشق در زمان وبا با مردی به نام اوبرینو که پزشکی محقق و به دنبال ریشه کن کردن وبا می‌بوده ازدواج می‌کند. فلورنتینو پس از ازدواج معشوقه‌اش به خود قول می‌دهد تا عشق او را در درون خود تا ابد زنده نگه داشته و به آن وفادار بماند.

سال‌ها می‌گذرد و فلورنتینو با وجود روابط دوستی متعددی که با زنان برقرار می‌کند به عقیده خود هنوز به عشق فرمینا احترام می‌گذارد و ازدواج نمی‌کند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا معشوقه‌اش از این آشنایی‌ها بویی نبرد. یک روز اوبرینو که برای پایین آوردن سگ از روی درخت بر بالای نبردبان رفته‌ بود سقوط کرده و فوت می‌کند و فلورنتینو بعد از مراسم خاکسپاری عشق خود به فرمینا را مجدداً ابراز کرده و فرمینا به این عشق پاسخ مثبت می‌دهد.

گابریل خوزه گارسیا مارکز (Gabriel Garcia Marquez)، رمان‌نویس، نویسنده، روزنامه‌نگار، ناشر و فعال سیاسی کلمبیایی بود. وی در سال ۱۹۸۲ موفق به کسب جایزه نوبل شده است.

گابریل گارسیا مارکز در طول حیات خود به شهرتی بی‌بدیل در سراسر جهان دست یافت که قسمت اعظم آن را مدیون خلق کتاب صد سال تنهایی است. بسیاری از صاحب‌نظران این کتاب را شاهکار مارکز و همچنین دنیای ادبیات می‌دانند. فروش بی‌نظیر این اثر در تمام کشورها گواه این مطلب است.

از جذابیت‌های آثار گابریل گارسیا مارکز درگیر کردن خواننده در روند داستان است. بسیاری از اتفاقات و جزئیات مهم و سرنوشت‌ساز در کتاب نوشته نشده و چگونگی آن‌ها به تخیل نویسنده واگذار شده است. همچنین اینکه وی در طول کتاب به یک سبک خاص بسنده نکرده و سبک‌های مختلف را در موقعیت‌های مقتضی به کار گرفته است. کارهای ابتدایی او به سبک رئالیسم و تاثیرپذیرفته از ویلیام فالکنر بوده است ولی به تدریج سبک رئالیسم جادویی قالب اصلی داستان‌هایش شده است.

بسیاری از آثار گابریل گارسیا مارکز به فارسی ترجمه شده و در ایران با اقبال عمومی مواجه شده‌اند، از جمله: صد سال تنهایی، پاییز پدر سالار، عشق سال‌های وبا، گزارش یک آدم‌ربایی، خاطرات دلبرکان غمگین من، ژنرال در هزارتوی خود و قدیس هستند.

جملات برگزیده کتاب عشق در زمان وبا:

- از این می‌ترسم بزرگترین دردم در لحظه‌ی مرگ این باشد که چرا از درد عشق نمیمیرم...
- هر چه در مورد یک عشق اتفاق بیافتد بر همه عشق‌ها در سراسر جهان اثر خواهد گذاشت.
- عشق علاوه بر اینکه استعداد خدایی است می‌تواند معجزه کند و به انسان نیرویی بیش از حد تصور اعطا کند.
- انسان فقط روزی متولد نمی‌شود که از شکم مادر بیرون می‌آید، بلکه زندگی وادارش می‌کند چندین مرتبه دیگر از شکم خود بیرون بیاید و متولد شود.
- هر فردی می‌تواند در آن واحد، عاشق چند نفر باشد، همان غم و اندوه عاشقی را با هر یک از آن‌ها احساس کند، ولی به هیچ یک از آنان خیانت نورزد.

در قسمتی از کتاب صوتی عشق در زمان وبا می‌شنویم:

فلورنتینو آریثا بدون این که به خود رحم کند هر شب نامه می‌نوشت. نامه‌ای پس از نامه دیگر در دود چراغ روغن نخل سوز در پستوی مغازه خرازی، و هر چه سعی می‌کرد نامه‌هایش بیشتر به مجموعه اشعار شعرای مورد علاقه‌اش در کتابخانه ملی که در همان زمان به هشتاد جلد می‌رسیدند، شباهت پیدا کنند، نامه‌ها طولانی تر و دیوانه وارتر می‌شدند. مادرش که در ابتدا در آن عذاب عشق تشویقش کرده بود، رفته رفته نگران سلامتی او می‌شد. وقتی از اتاق خواب صدای بانگ اولین خروس‌ها را می‌شنید به طرف او فریاد می‌کشید: داری عقلت را از دست می‌دهی، مغزت معیوب می‌شود، هیچ زنی در عالم وجود ندارد که لیاقت این همه عشق را داشته باشد.

 ۲۰ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۳۱ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۳۱ دقیقه
فصل اول - بخش چهارم
۳۱ دقیقه
فصل اول - بخش پنجم
۱۵ دقیقه
فصل اول - بخش ششم
۳۱ دقیقه
فصل اول - بخش هفتم
۳۴ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۳۵ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۳۵ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم
۲۳ دقیقه
فصل دوم - بخش پنجم
۳۳ دقیقه
فصل دوم - بخش ششم
۳۴ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۳۵ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
۳۳ دقیقه
فصل سوم - بخش پنجم
۱۸ دقیقه
فصل سوم - بخش ششم
۲۵ دقیقه
فصل سوم - بخش هفتم
۲۸ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۲۵ دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم
۳۱ دقیقه
فصل چهارم - بخش پنجم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم - بخش ششم
۱۹ دقیقه
فصل چهارم - بخش هفتم
۲۷ دقیقه
فصل چهارم - بخش هشتم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم
۲۹ دقیقه
فصل پنجم - بخش چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم - بخش پنجم
۲۵ دقیقه
فصل پنجم - بخش ششم
۱۷ دقیقه
فصل پنجم - بخش هفتم
۳۲ دقیقه
فصل ششم - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل ششم - بخش سوم
۲۸ دقیقه
فصل ششم - بخش چهارم
۳۸ دقیقه
فصل ششم - بخش پنجم
۳۰ دقیقه
فصل ششم - بخش ششم
۳۹ دقیقه
فصل ششم - بخش هفتم
۱۷ دقیقه
فصل ششم - بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق در زمان وبا

برای دانلود کتاب صوتی عشق در زمان وبا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق در زمان وبا
Raana Zr
۱۳۹۷/۶/۲۱
من خیلی دوست دارم این کتاب رو ممنون از اقای سلطان زاده فیلم این کتاب با بازی خاویر باردم هم ساخته شده
Sani Ghorbani
۱۳۹۸/۳/۱۲
عاشقانه‌ای متفاوته. تعریف و نوع دیگه‌ای از عشق رو بیان کرده. برای من جذاب بود. علاوه بر داستان، من به ابعاد دیگر کتاب هم توجه میکنم مثل تاریخ و جامعه‌ی آن دوران و طرز تفکر شخصیت‌ها که ناشی از قرنی بود که در ان میزیستن. راوی هم عالی بود👍🏽
افشین علی پور
۱۳۹۷/۴/۲۹
اتفاقا به نظر من عشق در سالهای وبا منسجم تر از صد سال تنهایی است. در صد سال تنهایی نویسنده تقریبا ۱۰۰ سال زندگی یک خاندان رو روایت میکنه امت این کتاب تقریبا ۱۰۰ سال زندگیه یک نفرو. که اون شخص در فصل دوم وارد داستان میشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۳)