دانلود کتاب صوتی عشق، طب، معجزه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق، طب، معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق، طب، معجزه

کتاب صوتی عشق، طب، معجزه اثر نویسنده و پزشک با تجربه‌، برنی سیگل است که در زمینه روحیه بیماران و ارتباط پزشک و بیمار صحبت می‌کند، هم‌چنین این کتاب به تاثیر ارتباط کلامی و احساسی از سوی پزشک روی روند بهبود بیمار پرداخته است.

برنی سیگل (Bernie S. Siegel) می‌گوید: 

هدف من از کتاب صوتی عشق، طب، معجزه (Love Medicine and Miracles) ایجاد روشی برای درمان دردهای لاعلاجی است که بیش از جسم، روح ما را فلج ساخته‌اند. همه می‌دانند که درمان بسیار دشوار است و تا چیزی یا حالتی در بدن تغییر پیدا نکند، محال است دردی درمان شود. چه یک درد کوچک باشد، چه یک درد بزرگ مانند سرطان.

در طول تحقیقاتی که انجام داده‌ام، دریافته‌ام که همان درد بزرگ سرطان هم می‌تواند جنبه‌های خوبی در پی خود داشته باشد. اگر چه مشکلات حاصل از آن برای خیلی از ما غیرقابل تحمل است، اما اگر به تأثیرات خوب آن نیز نگاه بیندازیم، درک و فهم ما را نیز بالاتر می‌برد و آگاه‌ترمان می‌کند، هر چه آگاه‌تر باشیم، زندگی‌مان معنای بیشتری پیدا می‌کند و جهت‌دار می‌شود. بنابراین دیگر مهم نیست که در چه شرایطی قرار داریم؛ بدن سالمی داریم یا رنجور.

مدت‌ها پیش مقاله‌ای خواندم که عنوان آن اینگونه بود: «خداوندا به خاطر سرطانی که به من دادی، شکرگزارت هستم.» این جمله نه تنها آزار دهنده نیست بلکه عشق و مهربانی بنده به خواست و مشیت خداوند را نشان می‌دهد. اینگونه طرز فکر نه تنها ریشه‌ی بیماری سرطان را در بدن می‌خشکاند، بلکه آن را به یک درد ساده و قابل درمان تبدیل می‌کند.

امروزه با وجود یافته‌ها و تحقیقات گسترده در زمینه فیزیک، شیمی و زمینه‌های مختلف روان‌شناسی افراد به ارتباط بیشتر علم با رفتارها پی برده‌‌اند و آن‌ها را به طور کامل پذیرفته‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی عشق، طب، معجزه می‌شنویم:

«یکی از بیمارانم وقتی متوجه شد که به بیماری سرطان مبتلا شده به خانه‌اش رفت و تمام لباس‌های خود را به یک مؤسسه خیریه هدیه کرد.
او قبل از اینکه با من صحبت کند و چیزی بگوید کاری کرد که بسیار بسیار واضح‌تر و روشن‌تر از ساعت‌ها بحث و گفتگو بود. با کار او فهمیدم که او در وجودش خود را کشته است و تسلیم بیماری‌اش شده است.

برای بسیاری از مردم جمله «شما سرطان دارید» دردناک‌ترین جمله برای پذیرفتن است و در ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه انسان جای نمی‌گیرد. در چنین شرایطی یا افراد آنچه را که شنیده‌اند فراموش می‌کنند و همانند گذشته به زندگی خود ادامه می‌دهند و درون خود منتظر روز مرگ‌شان می‌مانند و برخی دیگر آنقدر خود را می‌خورند و آزار می‌دهند که تمام دنیا متوجه بیماری آن‌ها می‌شوند. اگر چه آن‌ها به شدت افسرده می‌شوند و شب‌ها و روزها آرام و ساکت گوشه‌ای می‌نشینند، اما گوشه‌نشینی آن‌ها از هزاران فریاد هم بلندتر است و گوش اطرافیان را کر می‌کند. آن‌ها خود را در جایی حبس می‌کنند و دائماً از خداوند می‌پرسند: چرا من؟؟؟ با این سوال آن‌ها هم برای خود دل می‌سوزانند و هم خود را سرزنش می‌کنند. آن‌ها در این فکر هستند که چرا خداوند با فرستادن این بیماری آرامش زندگی را از آن‌ها گرفته است؟»

 ۴ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۲۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
پیش گفتار: نگاهی تازه به عشق، درمان و معجزه
۱۳ دقیقه
مقدمه
۴۲ دقیقه
فصل اول: یک شنونده‌ی خوب
۶۴ دقیقه
فصل دوم: یکدیگر را شفا دهیم
۴۱ دقیقه
فصل سوم: بیماری‌ها و ذهن ما
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: هدفی برای زیستن
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: آغاز سفر
۵ دقیقه
فصل ششم: تمرکز بر ذهن برای بهبودی
۲ دقیقه
فصل هفتم: تصور بیماری‌ها و بهبودی
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: متفاوت باشید
۷ دقیقه
فصل نهم: عشق و مرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق، طب، معجزه

برای دانلود کتاب صوتی عشق، طب، معجزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق، طب، معجزه

نظرات کتاب صوتی عشق، طب، معجزه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.