دانلود کتاب صوتی فاطمه فاطمه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فاطمه فاطمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فاطمه فاطمه

کتاب صوتی فاطمه فاطمه اثر رحمت حقی پور، بن‌مایه دینی دارد و دربردارنده سنت نذری‌پزان استان گیلان است. داستان درباره، دخترى به نام فاطمه است که سرطان روده دارد. پدر فاطمه به طرز مشکوکى به قتل رسیده و...

در سنت نذری‌پزان استان گیلان، آش حضرت فاطمه زهرا پخته می‌شود و در واقع در این کتاب به آداب‌ و رسوم مربوط به اینگونه مراسمات پرداخته ‌شده است.

در این کتاب سعی شده تا سنت‌ها و ارزش‌های دینی و اخلاقی به آیندگان منتقل شود زیرا نویسنده معتقد است باید در این زمینه فرهنگ‌سازی شود. داستان این کتاب با نثری روان و شفاف نوشته‌ شده و به‌ این‌ علت که موضوع کتاب در متن جامعه اتفاق افتاده است به‌ نوعی مردم با آن آشنا هستند و برای مخاطب قابل‌ لمس خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی فاطمه فاطمه می‌شنویم:

پیش‌ترها اگر تنها می‌شد از چند تا کتاب کهنه‌ای که توی گنجه کنار هم چیده بود یکی را دست می‌گرفت توی ایوان می‌نشست و می‌خواند بیشتر از کتاب‌های داستان خوشش می‌آمد چند شب و چند روز با داستان خلوت می‌کرد او را یاد مادربزرگ می‌انداخت بچه می‌شد سرش را با گیس‌های بافته شده روی پای مادر بزرگ می‌گذاشت چشمانش را می‌بست مادربزرگ به موهایش دست می‌کشید و برایش قصه می‌گفت قصه اناری که از بالای درخت افتاده بود و سر یک ماهی را توی رودخانه شکسته بود قصه کچل بدبختی هیچ‌کس به او زن نمی‌داد شاهزاده‌ای توی صحرا موقع شکار یک دل نه صد دل عاشق دختر شده بود و راهزن جوانمرد و مهربانی که از اموال اربابان، به فقرا و بیچاره‌ها بخشش می‌کرد. فاطمه چشم‌هایش که گرم می‌شد، مادربزرگ قصه‌اش را تمام کرده بود:
او شان او طرف بوشَن، اَمان اَن طرف.
سنگ و سوفال او شانی سر، خاکه کربلا اَمی سر... .

 ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۵ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فاطمه فاطمه

برای دانلود کتاب صوتی فاطمه فاطمه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فاطمه فاطمه

نظرات کتاب صوتی فاطمه فاطمه

علی طوبائی
۱۳۹۷/۱۱/۸
سلام. صدا و لحن گوینده عالی بود ولی داستان بنظرم ضعیف بود. قسمت اصلی داستان که فصل آخر بود خیلی کم بود و کل داستان یه اتفاق ساده بود.
مشاهد همه نظرات (۱)