دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای، روش‌های مفید و کاربردی‌ای برای رسیدن به فروش بیشتر همراه با استرس کمتر را به شما آموزش می‌دهد و کمک‌تان می‌کند تا به فرد موفق و ثروتمندی در زندگی تبدیل شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای:

این کتاب شامل تکنیک‌ها، شیوه‌ها و استراتژی‌های خاصی است که هر شخصی می‌تواند برای بهبود عملکرد فروش خود از آن‌ها استفاده کند. مضمون اصلی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای (The One Minute Sales Person) بر اساس این جمله است: هنگامی که خریدار راضی باشد، دیگران نیز راضی می‌شوند؛ شیوه‌های یک دقیقه‌ای کتاب حاضر نیز طبق این باور شکل گرفته‌ است.

مردم در دنیای امروزی بیشتر از هر دوران دیگری، در تلاش برای کسب ثروت هستند و سعی دارند برای ماه‌ها و سال‌های آتی خود برنامه‌ای هدفمند داشته باشند تا بتوانند به موفقیت‌های مالی بیشتری برسند. اغلب ثروتمندان خودساخته در گذشته و امروزه، فروشندگانی بوده‌اند که کار خود از صفر شروع کردند و بعد از تلاش به درجات بالا رسیده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید مثل آن‌ها موفق و ثروتمند شوید، تنها کافی است بیاموزید چگونه فروشنده‌ی خوبی باشید.

وظیفه‌ و هدف شما به عنوان شخصی که در حوزه‌ی فروش فعال است، رسیدن به درآمد و فروش بیشتر نسبت به گذشته است. درواقع هر روز باید نسبت به دیروز خود پیشرفت کنید و بیشتر بفروشید. آیا می‌خواهید به فروشنده‌ای فوق‌العاده تبدیل شوید یا در حد یک فروشنده‌ی متوسط بمانید؟ انتخاب با شما است!

درست است که فروش موفق، ویژگی‌ها و مهارت‌های خاصی لازم دارد اما بخشی از آن هم به وضعیت بازار و کنش و واکنش خریدار بازمی‌گردد؛ بنابراین، فروشنده باید تمامی جنبه‌ها را در نظر بگیرد حتی اگر در آن دخل و تصرفی ندارد. با وجود این‌که بسیاری از این توانایی‌ها را می‌توان از طریق روان‌شناسی و جامعه‌شناسی یاد گرفت ولی برای موفقیت در زمینه‌ی فروش باید به صورت عملی نیز تجربه کسب کنید.

با اسپنسر جانسون بیشتر آشنا شویم:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان سراسر دنیا به شمار می‌رود. تعداد زیادی از مخاطبان آثار وی موفق شده‌اند به راحتی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و پیروزی برسند.

جانسون بارها برای دشوارترین مسائل راهکارهای آسان و ساده‌ای را معرفی کرده و در این زمینه بسیار موفق است. از میان آثار وی می‌توان به مواردی مانند از چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟، مدیریت یک دقیقه‌ای، مادر یک دقیقه‌ای، یک دقیقه برای خودتان، هدیه اکنون، قله‌ها و دره‌ها، معلم یک دقیقه‌ای و... اشاره کرد.

در کتاب صوتی فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

تلفن مرد به صدا دراومد و صدای اون طرف خط تلفن غافلگیرش کرد. فروشنده‌ی ثروتمند محترمی که انتظارش رو داشت و رئیس هیئت مدیره‌ی یک شرکت سهامی بزرگ بود از پشت تلفن گفت: «خیلی خوشحال می‌شم که با شما ملاقات کنم و فکر می‌کنم از روی لحن صداتون بدونم می‌خواید درباره‌ی چه موضوعی با من حرف بزنید.»

مرد در حالی که احساس کرد فکرش رو خوندن گفت: «واقعا انقدر درموندگی در صدام وجود داره؟»

- نه، صداتون شبیه کسیه که از روش سنتی برای فروش استفاده می‌کنه.
- تصور نمی‌کنم که من نفر اولی باشم که از چنین روشی استفاده می‌کنه.
- درسته و درست مثل بقیه از لحن صداتون میشه فهمید که برای یادگیری آماده‌اید. به همی خاطره که ملاقات با شما رو قبول کردم فردا هر وقت تونستی بیا دفترم.

 ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه / فصل اول: جست‌وجو
۱۱ دقیقه
فصل دوم: فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای
۱۳ دقیقه
فصل سوم: فروش هدفمند
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: دقایق کلیدی پیش از فروش
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: دقایق کلیدی حین فروش
۹ دقیقه
فصل ششم: دقایق کلیدی پس از فروش
۶ دقیقه
فصل هفتم: مدیریت فروش به خود
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: اهداف فروش یک دقیقه‌ای من
۸ دقیقه
فصل نهم: تحسین یک دقیقه‌ای من
۹ دقیقه
فصل دهم: سرزنش‌های یک دقیقه‌ای من
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم: فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای جدید
۴ دقیقه
فصل سیزدهم: هدیه‌ای به خودم
۳ دقیقه
فصل چهاردهم: هدیه‌ای به دیگران

راهنمای دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

برای دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فروشنده یک دقیقه‌ای

نظرات کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

علی محبی
۱۴۰۰/۱/۲۹
ترک‌ها رو‌ گوش کردم و هر فروشنده ایی باید به این نکاتی که در این کتاب است گوش‌ کنه و کاملا بدرد بخوره
ایمان قادذی
۱۴۰۰/۲/۱۰
به نظرم از آنجایی که تعداد زیادی گوینده داره باید جذابتر از بقیه باشد
مشاهد همه نظرات (۲)