معرفی و دانلود کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید

عکس جلد کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید

لیندا وست در کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید راهکارهایی را به شما می‌آموزد که از طریق به‌کاربستن قانون جهانی جذب به اهدافتان دست یابید و آرزوهاتان را به واقعیت بدل کنید. کتابی که پیش روی شماست، ‌فوت‌وفن‌هایی را به شما یاد می‌دهد که با اطمینان می‌توان ادعا کرد که در هیچ اثر دیگری آن‌ها را نخواهید یافت!

درباره کتاب صوتی فرکانس:

اگر در زمره‌ی کسانی قرار می‌گیرید که کتاب پرفروش راز و یا دیگر آثار پرخواستار در حوزه‌ی «قانون جذب» را مطالعه کرده‌اید اما از آن پاسخی ندیده‌اید، کتاب فرکانس (The Frequency) برای شماست! لیندا وست (Linda West) در این کتاب نشان می‌دهد که شما تنها کسانی نیستید که قانون جذب آن‌ها را به خواسته‌هاشان نرسانده. بلکه افراد زیادی هستند که به گمان خود از این قانون پیروی می‌کنند اما همچنان به اهداف خود دست نیافته‌اند؛ مسأله اینجاست که شما راه استفاده‌ی صحیح از قانون جذب را نمی‌دانید و نه این که قانون جذب واقعی نیست یا با شما سر ناسازگاری دارد! با مطالعه‌ی این اثر رازهایی را فرا خواهید گرفت که با به‌کاربستن آن این قانون برای شما عمل خواهد کرد.

نگارنده‌ی در این اثر مفصلاً به صحبت راجع به «فرکانس‌ها» پرداخته و فرمولی را ارائه می‌دهد که برای همه‌ی شما، فارغ از این که چه میزان با قانون جذب آشنا هستید، قابل اجرا است. با به‌کارگیری این فرمول طلایی قادر خواهید شد تا عشق، پول و شادی را در زندگی خود متجلی کنید و آرزوهاتان را در دنیای واقعی محقق سازید. شما با این اصل ساده و شگفت‌آور قادر خواهید شد تا چیزهایی را که مانع دستیابی شما به موفقیت، عشق و کشف معنای زندگی می‌شوند، از سر راه‌تان کنار بگذارید و فرکانس‌های خود را متعادل سازید.

اکنون وقت عیان ساختن خواسته‌های شماست. بنابراین در گوش سپردن به کتاب صوتی فرکانس بیش از این تعلل نکنید. گفتنی‌ست لیندا وست این اثر را اولین بار در سال 2015 منتشر کرد و با استقال گسترده‌ی مخاطبان مواجه شد. همچنین این کتاب از جمله آثار پرفروش و نام‌آشنای حوزه‌ی خودسازی در ایران است که توسط ناشرین مختلف منتشر شده و اکنون کتاب صوتی آن، با خوانشِ گرم «طراوت طیبی» در اختیار شما قرار گرفته است.

در نکوداشت‌ کتاب صوتی فرکانس:

- من سال‌هاست که از طرفداران کتاب فرکانس هستم... (O. Dayton)

کتاب صوتی فرکانس متناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه دارید و از مطالعه در باب قانون جذب لذت می‌برید، کتاب صوتی فرکانس مناسب شماست.

با لیندا وست بیشتر آشنا شویم:

لیندا وست نویسنده‌ای فعال و پرفروش در زمینه ادبیات داستانی و غیر داستانی است. او به عنوان مادری مجرد، عاشق زندگی‌ست و از طریق نوشتن امرار معاش می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی فرکانس می‌شنویم:

افکار شما روی سیارات دیگر به سرعت عیان می‌شوند. به دلیل تراکم بالای سیاره‌ی زمین، عیان‌سازی به میزان فرکانس بستگی دارد. عشق، میزان فرکانسی را که می‌خواهید به آن متصل شوید، داراست و آن فرکانس را به سویتان جذب می‌کند. هرچه محکم تر این ارتعاش را نگه دارید، افکارتان به دور از دخالت تردید، نگرانی، یا ترس، با سرعت بیشتری صورت مادی به خود می‌گیرند.

باید ایمان خود را در مسیر اتصال به خداوند و توان عیان سازی با عشق حفظ کنید. به یاد داشته باشید که اگر به چیزی عشق بورزید، عیان خواهد شد. اگر آنچه را که دوست دارید، در زندگی‌تان نمایان نمی‌شود، بدان معناست که موانعی بر سر راه عشق ورزیدن به خودتان در جهت به دست آوردن آن چیز وجود دارد و یا اینکه ایمانتان کافی نیست.

اعتماد، ایمان و عشق، در راستای عیان سازی آرزوها در این سیاره، دست به دست هم می‌دهند. مثلث درون شما نیز، در جریان عیان‌سازی، بسیار سودمند خواهد بود. اگر چیزی که حقیقتاً دوست دارید در زندگی‌تان عیان نمی‌شود، از خودتان بپرسید که کدام بخش از مثلث درونیتان آرزوی شما را پس می‌زند و اصلا چرا چنین چیزی رخ می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
پیشگفتار
۹ دقیقه
فصل یکم: تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه‌چیزی را آرزو کنید!
۹ دقیقه
فصل دوم: رفتن به فرکانس‌های بالاتر
۷ دقیقه
فصل سوم: ساختن فیلم آرزوها در ذهن
۷ دقیقه
فصل چهارم: حفظ حس عاشقانه
۸ دقیقه
فصل پنجم: رهاکردن به قصد دریافت
۳ دقیقه
بخش دوم: دانش عیان‌سازی / دیباچه‌ی عقاب سپید
۵ دقیقه
فصل اول: نیروی عشق
۴ دقیقه
فصل دوم: همسویی فرکانس‌ها
۵ دقیقه
فصل سوم: سرنوشت
۳ دقیقه
فصل چهارم: هر چیزی در جهان، موجی از نور است
۴ دقیقه
فصل پنجم: فرکانس چیست؟
۵ دقیقه
فصل ششم: قانون کیهانی جاذبه‌ی متقابل
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: کارما
۷ دقیقه
فصل هشتم: انتخاب فرکانس
۴ دقیقه
فصل نهم: درصورتِ نیاز به حمایت، چه باید کرد؟
۳ دقیقه
فصل دهم: غذاهای سالم
۷ دقیقه
فصل یازدهم: انتخاب
۱۲ دقیقه
فصل دوازدهم: هندسه‌ی روحانی
۳ دقیقه
فصل سیزدهم: دانش چندبعدی
۲ دقیقه
فصل چهاردهم: دایره‌ها و فیثاغورث
۲ دقیقه
فصل پانزدهم: عدد دوازده
۴ دقیقه
فصل شانزدهم: تقویم مایاها
۶ دقیقه
فصل هفدهم: عدد سیزده
۸ دقیقه
فصل هجدهم: ترس
۲ دقیقه
فصل نوزدهم: احساسات
۳ دقیقه
فصل بیستم: اشک‌ها
۴ دقیقه
فصل بیست و یکم: خدایان دروغین
۹ دقیقه
فصل بیست و دوم: مثلث
۵ دقیقه
فصل بیست و سوم: عیان‌سازی
۲ دقیقه
فصل بیست و چهارم: شناسایی موانع
۴ دقیقه
فصل بیست و پنجم: ذهن، جنبه‌ی پدری
۷ دقیقه
فصل بیست و ششم: روح، جنبه‌ی مادری
۹ دقیقه
فصل بیست و هفتم: جسم، فرزند روح
۴ دقیقه
فصل بیست و هشتم: مراقبه به‌منظور التیام مثلث خود
۴ دقیقه
فصل بیست و نهم: اتفاق
۷ دقیقه
فصل سی‌ام: جابه‌جایی
۸ دقیقه
فصل سی و یکم: بخشش و تعالی
۹ دقیقه
در آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید
نویسنده
مترجممهدیه ورشادیان
گویندهطراوت طیبی
ناشر صوتی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید

Reza Nazifi
۱۴۰۱/۴/۱۸
کتاب مفیدی بود برخی مطالب رو در کتابهای دیگر به بیان دیگر خوانده بودم اما فصلهایی که در مورد اعداد صحبت میکند برام از این نظر جالب بود که قبلا مطالعاتی داشتم
در مورد عدد ۱۲ و ۱۳ جالب بود اینکه فکر میکنیم قدیمیها نوشتن ۱۲+۱ دلیل نحسی عدد ۱۳ میدونستن اشتباه بودنش همین است
دقیقا ۱+۱۲ از همین نکته
۱۲ به مادیات اشاره دارد و اون عدد ۱ یعنی خدا
در حالی که اشتباه تفسیر شده است
در تقویم ایرانیان باستان هم ۱۳ فروردین روز طبیعت که مردم به بیرون میروند در واقع به نوعی این روز را میخواستن فارغ از مادیات باشن
من به سخصه عدد ۱۲۱ را برای بعضی از کارهام استفاده کردم و نفع بردم‌
جایی خوانده بودم عدد‌۱۲۱ عدد توسعه و آینده خوب است
اللن که این کتاب رو گوش کردم
می بینم عدد ۱۲۱ همان ۱۲ در کنار ۱ هستش
یعنی میشه به این شکل هم تعبیر کرد
جمع عدد‌های ۱ و۲ میشود ۳ شروع اعداد جادویی ۱، ۳، ۶، ۹
اعداد فیبوناجی هم از حمع اعداد ۱و ۲ شروع میشود و ادامه می‌یابد
در مورد اعداد بحثهای زیادی وجود دارد
تعابیر بسیاری میشود کرد
عدد ۳ مثلث و هرم
اهرام‌ ثلاثه و خیلی موارد دیگر
___ MARYAM ___
۱۴۰۱/۲/۶
با سلام و احترام به جامعه فرهیخته کتاب خوانان،
دوستان عزیزم این کتاب بسیار بسیار ملموس و روان به نکته‌ای اشاره کرد که حقیقتاً در هیچ یک از قوانین جذب و کتاب‌های راز و امثال آن‌ها به آن اشاره نشده به همین جهت من حقیقتاً شدیداً به شمایی که به دنبال خلق فراتر از تصورترین‌ها از هر حیث و از هر جهت در
زندگیتان هستید پیشنهاد میکنم، با شنیدن این کتاب به زرد بودن عمیق برخی آثار برای همیشه دست پیدا خواهید کرد و به کلی مسیرتان تغییر خواهد کرد،
همچنین صدای خواننده بسیار دلنشین و لحن خوانش ایشان بسیار شیوا با ریتمی عالی همواره این کتاب و تاثیرش را دوچندان کرد بسیار سپاسگزارم.
عشق و آرامش و قدرت عیان‌سازی بر شما باد.
رویا اسکندری
۱۴۰۱/۴/۱۲
کتابی متفاوت و فوق العاده جداب و کاربردی. به نظر من این کتاب در مقابل کتاب راز بی نظیره. حرف‌های ناگفته زیادی داره ک تا به حال به این صورت واضح گفته نشده. درک این کتاب نیاز به اگاهی بیشتری داره.. برای کسی که برای بار اول این کتاب مطالعه کنه تا حدودی غیر قابل درک میباشد.. پیام اصلی این کتاب عشق به و خود دنیایی که خودمون با افکار و ارتعاشاتمون ساختیم. اگر همه چیز را از آن خود بدانیم و اگاه باشیم خود ما خالق زندگی کنونی خود هستیم دیگر تنفر و ترس و خشم و شکایت از بین میره و تنها چیزی که باقی میمونه احساس عشق و مهربانی و شکرگزاری هست. و دیگر هیچ. ذات حقیقی ما عشق ناب است که باید پی به این راز ببریم و عمیقا باور داشته باشیم. ممنون از کتابراه
صنم صارمی
۱۴۰۱/۳/۷
سلام به همه دوستان تا الان من ۱۰ فصل از این کتابو مطالعه کردم با این که ۱۰ ساله دارم تو این زمینه موفقیت مطالعه میکنم مطالب جدید زیادی داشت که قبلا نشنیده بودم. لازمه که ایک کتاب چندین بار مطالعه بشه قدرت عشق واقعی رو بهمون یاد میده و بهمون میگه چطور با فرکانس قبل از تولد در باغ عدن هماهنگ بشیم. و خودمون بودیم که خواستیم بیایم پایین به زمین واین فرکانس‌ها رو تجربه کنیم. یاد میده زبان طبیعت رو یاد بگیریم. در مجموع به نظر من واجبه که همه این کتاب رو مطالعه کنن.
Nasrin
۱۴۰۱/۴/۲۲
عالی بود. به خصوص اینکه گوینده خوبی هم داشت به نظرم یک بار خوندن و گوش سپردن به این کتاب کمه... من به تازگی عضو کتابراه شدم و این اولین کتاب صوتی بود که من در کتابراه خریدم. خوشحالم ازینکه اینجا کتب صوتی با کیفیت خوانش خوب و بالا هست... به شخصه طرفدار پروپا قرص کتب صوتی هستم و اکثرا حین رانندگی و و یا حین قدم زدن پیاده روی گوش میکنم... مطمئنم اگه نسخه چاپی این کتابو خریده بودم یه نگاه اجمالی به فهرستش مینداختمو بعد ماه‌ها روی شلف کتابخونه دست نخورده باقی میموند.
sh sh
۱۴۰۱/۴/۲۰
زیباترین کتابی ک خوندم.. واقعا لذت بخشه از موسیقی متن ک حالت الفا ایجاد میکنه تا مطالب هر فصل رو دوست دارین دوباره گوش کنین و بسیار آموزنده به نظرم پیش زمینه این کتاب کتاب راز راندا برن هست یعنی اون رو بخونید بعد اینرو اثر گذارتر هست. کتاب ب صورت کامل تمرینات لازم برای ایجاد فرکانس مثبت و قانون و و جاذبه متقابل همسان را آموزش میدهد.. با اینکه خیلی مقاله مطلب و کتاب درمورد انرژیهای مثبت و قانون جذب خونده بودم خیلی چیزهای جدید یاد گرفتم..
آریا سعادت
۱۴۰۱/۱/۲۵
عالیه متشکرم. شبیه به کتاب راز ولی کامل تر. و راهنمایی میکنه که چطور با کاعنات هم فرکانس شویم تا به خاسته هایمان برسیم برای من که قانون جذب جواب داده اما چند سالی طول کشید. اصولا باید با کسانی که به این قانون باور ندارن در این رابط هم کلام نشوید. متشکرم از کتابراه.
امید رستگار
۱۴۰۱/۴/۱۸
محتواى کتاب عالیست فقط قطع ناگهانى موزیک متن پس زمینه انهم موزیک اینسترومنتال الکترونیک که با حس و حالى که راوى در خواندن به شنونده مى دهد شبیه به مدیتیشن کمى غیر حرفه‌ای به نظر مى رسد که امیدوارم پیامم به دست ناشر برسد. از کتابراه بابت زحماتى که می‌کشد به سهم خودم قدردانى می‌کنم متشکرم
اسماعیل شریفی
۱۴۰۱/۵/۱۷
باز هم یک شاهکار دیگه از کتابراه واقعا ممنونم چون توانستم با این کتاب گامی بلند در راستای رسیدن به آرامش و تیک زدن اهدافم بردارم فرکانس و نیروی الهی را بهتر درک کنم و از سردرگمی و گیجی بیرون بیایم ممنونم کتابراه
ای روح الهی دوستت دارم متاسفم لطفا مرا ببخش سپاسگزارم
سالار رحیمی
۱۴۰۱/۳/۲۵
کتابی بسیار آموزنده و کاربردی که ناگفته‌های کتاب راز را دربر داشته و با شیوایی کلام گوینده بر روح و جان آنکس که طالب این مطالب است مینشیند. برای کامیابی در زندگی باید این کتاب را گوش داد. البته به نظرم تنها چند فصل اول مفید و کاربردی بوده و فصول بعدی بیشتر حالت نظری دارند.
سمانه ب
۱۴۰۱/۲/۱۶
کتاب خیلی خوبی هست به افزایش آگاهی نسبت به خودمان و جهان کمک می‌کند و اینکه چکار کنیم که همسو با جهان در راستای بدست آوردن آرزوهایمان گام برداریم. صدای گوینده خوب هست فقط ممکن هست نیاز پیدا کنید که سرعت پخش رو بالا ببرید که در این حالت هم خوبه.
majid Ranjbari
۱۴۰۱/۲/۹
قطعا افرادی که بعضی ازکتابها چون راز وکتبهایی درزمینه رفع احساسات منفی رونخوانده باشند ازاین کتاب بهره کمتری خواهند برد توصیه بنده این هست که برخی کتابها روقبل ازمطالعه این کتاب خوانده تا درک بهتری روازموضوع ارتعاش داشته باشید
ساعد صمدیان تکانتپه
۱۴۰۱/۲/۳
واقعا کتاب بسیار عالی پیشنهاد میکنم حتما بخونید من تونستم با این کتاب به پول مورد نظرم تو بانک، ماشین مورد علاقه، خونه مورد علاقه، مغازه‌های مورد علاقه‌ام برسم واقعا تاثیر گذاره
شهرزاد نوبری
۱۴۰۱/۲/۱
کتاب خوبی هست
من بعد از کتاب ماورای طبیعی شدن از وکتور جو دیسپنزا این کتاب را خوندم؛ در اون کتاب مطالبی که اینجا گفته شده را به صورت علمی توضیح داده
یه جورایی مکمل هم هستن البته این کتاب خیلی ساده تر هست
Fatemh Salehi
۱۴۰۱/۱/۲۵
سلام من هنوز کتاب رو کامل گوش نکردم با صدای مترجم مشکل دارم خیلی فردی رو که کتاب گوش میکنه جذب نمیکنه بلکه خسته میکنه وحال خواب آلود ویا بی رقبتی دست میده به شنونده میشه عوض کرد مترجم رو
مشاهده همه نظرات ۱۰۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید

برای دریافت کتاب صوتی فرکانس: با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.