دانلود کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر

جون ا. پرایس در کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر، تاثیرگذارترین مکاتب فکری و اندیشمندان مهم پس از انقلاب صنعتی و عصر روشنگری را به شما معرفی می‌کند و از نقش آن‌ها در شکل‌گیری دنیای معاصر سخن می‌گوید. این اثر یکی از کتاب‌های مجموعه سه جلدی فهم فلسفه است.

درباره کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر:

جون ا. پرایس استادی که بیش از 35 سال در مقطع کارشناسی فلسفه تدریس کرده، در کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر (Contemporary Thought) برجسته‌ترین فلاسفه و مکتب‌های فکری پس از عصر روشنگری و قرن بیستم را معرفی می‌کند و علاوه بر شرح اندیشه‌های فلسفی، زندگینامه اندیشمندان خاص و مهم این دوران را نیز شرح می‌دهد.

کتاب فهم فلسفه از تجربه گرایان انگلیس و تحلیل کانت از ظرفیت عقل آغاز می‌شود و به بررسی زندگی و تفکرات ایده‌آلیست‌ها، ماتریالیست‌ها، سودجویان، فردگرایان، فیلسوفان تحلیلی، پدیدارشناسان و اگزیستانسیالیست‌ها می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه هر یک از مکاتب فکری نقشی در ایجاد دنیای سکولار و صنعتی قرون 18، 19 و 20 داشته‌اند.

همچنین «جرمی بنتام، جان استورات میل، سورن کی‌یرکگور، فردریش نیچه، ویلیام جیمز، جان دیویی، آنری برگسون، آلفرد نورث وایتهد، برتراند راسل، لودویگ ویتگنشتاین، ادموند هوسرل، مارتین هایدگر، ژان پل سارتر، سیمون دو بووار و آلبر کامو» فیلسوفانی هستند که در این کتاب با آن‌ها آشنا خواهید شد.

پس اگر می‌خواهید نگاهی جامع‌تر و عمیق‌تر به انسان‌ها و جهان هستی داشته باشید و با درک مفاهیم فلسفی آن را در زندگی شخصی خود به کار بگیرید، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید.

کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مباحث فلسفی علاقه‌مند هستید این کتاب فوق‌العاده به شما پیشنهاد می‌شود.

با جون ا. پرایس بیشتر آشنا شویم:

خانم جون ا. پرایس (Joan A. Price) مدرک دکترای فلسفه از دانشگاه ایالتی آریزونا را دارد و استاد ممتاز فلسفه و مطالعات دینی در کالج شهر مسا واقع در آریزوناست. او به مدت 35 سال به تدریس فلسفه در دانشگاه پرداخت.

در بخشی از کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر می‌شنویم:

اگرچه بسیاری از نظام‌های پیشین فلسفی بر روی دین و تمدن تاثیر عمیقی نهاده بودند، اینک گرایش جدیدی اندک اندک شروع می‌شد. درست است که سود باوران چشم به راه پیشرفتی اجتماعی بودند که همه از آن منتفع شوند، با این وجود برخی از فیلسوفان در این مورد تردید داشتند که اندیشمندان گذشته به راستی متوجه تعارض‌هایی که ما به عنوان فرد در زندگی روزمره با آن‌ها مواجهیم، شده باشند.

سورن کی‌یرکگور و فردریش نیچه دو تن از چنین فیلسوفانی بودند. در نظر کی‌یرکگور و نیچه لازم بود فلسفه راه جدیدی را یعنی راه فردیت را در پیش بگیرد. آن‌ها عزم کرده بودند نظام‌های فکری را که ادعا داشتند به فهمی تمام و کمال از تاریخ و بشریت رسیده‌اند، کنار بگذارند. آن‌ها می‌خواستند بر این عقیده تاکید کنند که افراد در برگزیدن مسیر خود آزادند؛ آن‌ها اصرار داشتند که انسان مانند جانوران و گیاهان طبیعت تثبیت شده‌ای ندارند حتی امتناع ما از انتخاب نیز خودش انتخاب است؛ می‌گفتند ما مختاریم آن چیزی را که می‌خواهیم باشیم خلق کنیم.

 ۴ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۲۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
فصل اول: سود باوران - بنتام و میل
۲۲ دقیقه
فصل دوم: فرد - کی‌یرکگور و نیچه / قسمت یک
۲۲ دقیقه
فصل دوم: فرد - کی‌یرکگور و نیچه / قسمت دو
۴۵ دقیقه
فصل سوم: پراگماتیسم - جیمز و دیویی
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: فلسفه فرآیند - برگسون و وایتهد
۴۴ دقیقه
فصل پنجم: فلسفه تحلیلی - راسل؛ پوزیتیویسم و ویتگنشتاین
۳۶ دقیقه
فصل ششم: پدیدار شناسی - هوسرل و هایدگر
۳۱ دقیقه
فصل هفتم: اگزیستانسیالیسم - سارتر، دو بووار و کامو / قسمت یک
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: اگزیستانسیالیسم - سارتر، دو بووار و کامو / قسمت دو

راهنمای دانلود کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر

برای دانلود کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فهم فلسفه: اندیشه معاصر

نظرات کتاب صوتی فهم فلسفه: اندیشه معاصر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.