دانلود کتاب صوتی فکرهای خصوصی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فکرهای خصوصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فکرهای خصوصی

کتاب صوتی فکرهای خصوصی نوشته‌ی یاسمن خلیلی فرد، مجموعه‌ای از یازده داستان کوتاه اجتماعی است که موضوعات آن همگی به دغدغه‌ها و مشکلات انسان شهرنشین امروزی اختصاص دارد.

درباره کتاب صوتی فکرهای خصوصی:

یاسمن خلیلی فرد داستان‌هایی به نام‌های «فکرهای خصوصی، چمدان، نامه خداحافظی، نامادری، پسرخوانده، کلاه گیس فروش، نامبر فایو، صدا، دور از او، مک دونالد خیابان تورینو و درد مشترک» را در کتاب فکرهای خصوصی جمع‌آوری کرده و موضوعات اجتماعی را سوژه اصلی نوشته‌هایش قرار داده است.

بیشتر شخصیت‌های کتاب فکرهای خصوصی، از میان طبقه متوسط شهرنشین انتخاب شده‌اند و نویسنده گرفتاری‌ها و دغدغه‌های ذهنی آن‌ها را روایت کرده است. همچنین نمی‌توان قهرمان خاصی را در این مجموعه داستان پیدا کرد؛ چرا که تمامی شخصیت‌پردازی‌ها از روی مردم عادی الگوبرداری شده و مشکلات اجتماعی آن‌ها را بازتاب داده است.

این نویسنده جوان به خوبی توانسته با زبانی ساده و صمیمی، قصه‌های باورپذیر و ملموس برای شما خلق کند و با هر داستان احساسات‌تان را برانگیزاند.

کتاب صوتی فکرهای خصوصی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌های کوتاه ایرانی علاقه‌مند باشید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

یاسمن خلیلی فرد را بیشتر بشناسیم:

او یکی از جوان‌ترین نویسندگان سال‌های اخیر به شمار می‌رود که در سال 1369 در تهران به دنیا آمده و از سنین نوجوانی شروع به نوشتن کرده است. یاسمن خلیلی فرد فارغ التحصیل کارگردانی سینما در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران است و اولین رمان بلند خود را در 19 سالگی شروع کرد و در 22 سالگی به اتمام رساند و سرانجام موفق شد کتاب «یادت نرود که» را در سال 1394 منتشر کند.

خلیلی فرد علاوه بر نویسندگی، در نشریات و مطبوعات سینمایی و غیرسینمایی نیز فعالیت دارد و برای آن‌ها می‌نویسد. دیگر آثار این او عبارتند از: «نقش جنگ بر سینمای غیرجنگی ایران، انگار خودم نیستم»

در بخشی از کتاب صوتی فکرهای خصوصی می‌شنویم:

هیچ وقت فکر نمی‌کرد که روزی کلاه گیس فروش شود. از بچگی می‌دانست که قرار نیست دکتر و مهندس شود؛ درواقع توانش را نداشت. هیچ وقت شاگرد درس‌خوانی نبود، خیلی هم تنبل نبود، متوسط بود. متوسط متوسط؛ آدم‌های متوسط به چیزهای متوسط فکر می‌کنند. اندازه‌ آرزوهایشان خیلی بزرگ نیست، کوچک هم نیست، متوسط است. دوست‌هایی که پیدا می‌کنند مثل خودشان متوسط هستند، تفریحات‌شان هم متوسط است. در کل کیفیت زندگی برایشان متوسط است.

وقتی مدرسه می‌رفت، آخر هفته‌ها پدر با پیکان سفید یخچالی‌اش می‌بردشان شمال شهر؛ معمولا تجریش و گاهی هم پارک جمشیدیه. عطیه و خواهرش پارک نیاوران را هم دوست داشتند. گربه‌های خوشگلی آنجا جولان می‌دادند و دو خواهر بهشان غذا می‌دادند.

 ۴ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۲۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
فکرهای خصوصی
۲۲ دقیقه
چمدان
۳۱ دقیقه
نامه خداحافظی
۲۳ دقیقه
نامادری
۲۵ دقیقه
پسرخوانده
۲۹ دقیقه
کلاه گیس فروش
۲۶ دقیقه
نامبر فایو
۲۷ دقیقه
صدا
۲۰ دقیقه
دور از او
۲۲ دقیقه
مک‌دونالد، خیابان تورینو
۱۹ دقیقه
درد مشترک

راهنمای دانلود کتاب صوتی فکرهای خصوصی

برای دانلود کتاب صوتی فکرهای خصوصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فکرهای خصوصی

نظرات کتاب صوتی فکرهای خصوصی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.