دانلود کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها

میچیو کاکو فیزیکدان درخشان معاصر در کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها، با ارائه دانشی مهیج از آن‌چه که در آینده امکان دارد اتفاق بیافتد، سخن می‌گوید.

میچیو کاکو (Michio Kaku) در کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها (Physics of the impossible) ما را به سفری در مرزهای علم می‌برد. هر چه علم پیشرفت می‌کند ما بیشتر شاهد اختراعات جدیدی از سوی دانشمندان هستیم و کارهای غیرممکن را برای ما تبدیل به ممکن می‌کنند و پا به عرصه‌ی زندگی روزمره‌ی ما می‌گذارند، مانند شبکه‌ی ارتباطی، دستگاه‌های فکس، خودروهای گازسوز، آسمان‌خراش‌های شیشه‌ای و قطارهای شناور تندرو. این اثر برای اولین بار از دید یک کارشناس ماهر، علم واقعی فردا را بررسی می‌کند؛ زمینه‌ای که معمولا قلمرو نویسندگان علمی تخیلی است. او از امکان‌پذیری علمی حرکت دائمی، میدان‌های نیرو، توپخانه‌ی پرتویی، پادگرانش و پاد ماده، دورفرستی، تله اتی، روان جنبانی، روبات‌ها و سای‌بورگ‌ها و... پرده برمی‌دارد.

میچیو کاکو در این کتاب صوتی پدیده‌هایی مثل نامرئی شدن، سفر در زمان، فرا زمینیان، دنیای موازی، فضاناوها و... را که به ظاهر امکان‌پذیر نیستند و بسیار جذاب است را شرح می‌دهد تا دوست‌داران علم فیزیک و ناممکن‌های آن از آن بهره برده و با آن همراه شوند. فیزیک ناممکن‌ها به زبانی ساده و قابل فهم برای تمامی افراد که به موضوعات فیزیک و ناممکن‌های آن علاقه دارند، نوشته شده است تا بتوانند جواب سوالات خود را پیدا و آن‌ها را درک کنند.

میچیو کاکو فیزیکدان درخشان آمریکایی - ژاپنی در سال 1947 در کالیفرنیا چشم به جهان گشود. کاکو یکی از نظریه‌پردازان مشهور علم فیزیک و موسسان نظریه ریسمان است. او مخالف به کارگیری انرژی هسته‌ای شکافت و طرفدار پروژه جستجوی هوش فرازمینی (ستی) است. وی آثار بسیاری درباره‌ی علم فیزیک نوشته است که می‌توان به: «چشم‌اندازها، انقلاب‌های علم در قرن بیست و یکم»، «کیهان انیشتین: چگونه دیدگاه آلبرت انیشتین، درک ما از فضا و زمان را تغییر داد»، «جهان‌های موازی»، «فراسوی اینشتین» و... اشاره کرد.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها می‌شنویم:

- برای ساخت کامپیوتر کوانتومی به دردخور لازم است که صدها میلیون اتم داشته باشیم که در هماهنگی ارتعاش کنند، کاری که فراتر از توانایی‌های امروزین است.

- یک مشکل تحلیل کردن علم روان‌جنبانی آن است که دانشمندان به سادگی توسط کسانی که مدعی داشتن قدرت وراحسی‌اند گمراه می‌شوند.

- شرمساری و پشیمانی به این دلیل مهم‌اند که به ما در فراگیری مهارت‌های اجتماعی شدن ضروری برای عملکرد در جامعه‌ای تعاونی یاری می‌رسانند.

 ۱۴ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۸۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۴۰۰۰ ت - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
پیشگفتار
۳۷ دقیقه
بخش اول: امکان ناپذیری‌های رده‌ی یک - فصل اول
۲۵ دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل سوم - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل پنجم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل ششم - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل هفتم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل هفتم - قسمت سوم
۳۲ دقیقه
فصل هشتم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل هشتم - قسمت سوم
۲۷ دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل نهم - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش دوم: امکان ناپذیری‌های رده‌ی دو - فصل یازدهم - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم: امکان ناپذیری‌های رده‌ی سه - فصل چهاردهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۳۶ دقیقه
فصل پانزدهم
۲۹ دقیقه
پیگفتار - قسمت اول
۲۸ دقیقه
پیگفتار - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها

برای دانلود کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فیزیک ناممکن‌ها

نظرات کتاب صوتی فیزیک ناممکن‌ها

جمشید سالاروند
۱۳۹۹/۹/۱۸
افرین، عالی، یک کتاب بی نظیر و عالی برای ایده‌های جدید و فهم و درک اهداف اینده بشریت، واقعا کتاب فیزیک نا ممکن‌ها، و البته جهان‌های موازی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا هستن، پروفسور میچیو کاکو فیزیکدان تئوری، قدرت و تبحر خاصی در بیان کردن مسائل پیچیده به صورت بسیار ساده و قابل فهم رو داره، پیشنهاد و میکنم کتاب‌های ایشون رو برای داشتن درکی بسیار بیشتر از فیزیک حتما مطالعه کنید ممنون از کتابراه بابت این کتاب، من که واقعا لذت بردم کتاب بسیار شیرینی هست و ادم رو خودبخود ب تخیل وادار میکنه.
رضا اسماعیل پور
۱۳۹۸/۸/۷
سلام
کتاب بسیار خوبی در رابطه با واقعیتهای علم فیزیک، پی بردن به چگونگی خلقت جهان بر اساس فیزیک و ریاضیات و پیشرفت رو به رشد علم در شناخت اسرار خلقت جهان هستی است. براساس دانش شناخت شده و دیدگاه آقای میچیو کاکو تنها ماشینهای حرکت دائمی و پیش بینی آینده بر اساس علم در امکان ناپذیری دسته و غیر ممکن جا میگیرند و هر چیزی براساس پیشرفت علم ممکن خواهد بود.
Nima Naseri
۱۳۹۹/۳/۲۸
این کتاب بی‌شک یکی از کتاب‌های خوب نه در باب علم نوین و روزمره بلکه اهداف آینده بشر را دنبال می‌کند و برای افراد مشتاق بسیار خوب است و ایده‌های زیادی به آن‌ها می‌دهد.
مشاهد همه نظرات (۱۵)