دانلود کتاب صوتی قدرت خودباوری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت خودباوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت خودباوری

کتاب صوتی قدرت خودباوری نوشتۀ ناتانیل براندن، به کشف شیوه‌هایی می‌پردازد که شما را راهنمایی کند تا خود را بیشتر باور کنید و به سمت موفقیت پیش روید.

کتاب صوتی قدرت خودباوری (The power of self-esteem) به شما راهکارهایی در حیطه‌ی خودباوری از قبیل موارد موثر در خودباوری، خودباوری و موفقیت، قدرت خودباوری در محل کار و چرا ما به خودباوری نیاز داریم؟، می‌پردازد.

باور داشتن به استعدادهای درونی و وجود خود، نیروی خارق‌العاده‌ای در درون هر یک از انسان‌هاست. تاثیر خودباوری چیزی بیشتر از ارزش ذاتی‌ای است که هر یک از ما در هنگام آمدن به این جهان دربرداشتیم. خودباوری جرقه‌ای است که ما مربیان و روان‌درمانگران در مراجعین خود روشن می‌کنیم. خودباوری آن چیزی است که برای ادامه زندگی به آن نیاز داریم. در واقع خودباوری حقیقی، به واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و لیاقت خوشبختی داشتن است که شکل می‌گیرد.

دکتر ناتانیل براندن (Nathaniel Branden) نویسنده‌ای کانادایی و آمریکایی و روان‌درمانگری حرفه‌ای بود که شهرت بسیاری به دلیل کار بر روی روانشناسی حرمت نفس پیدا کرد. او بیشتر از هر کس دیگر در هوشیار کردن جامعه آمریکا بر روی ارزش خودباوری سعی کرده و کتاب‌های بسیاری در مورد خودباوری نوشته است.

کتاب حاضر فقط به شرح خودباوری می‌پردازد و ما را با آن آشنا می‌کند، زیرا اغلب انسان‌ها در درک و معنای خودباوری سالم دچار اشتباه می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت خودباوری می‌شنویم:

اگر خودباوری مساوی باشد با موفقیتی که خود فرد ادعا می‌کند پس خود‌باوری می‌تواند به وسیله ارتقاء موفقیت‌های فردی بهبود یابد یا به وسیله ادعای یک فرد کاهش یابد. این بدین معناست که کسی که هیچ بلند پروازی‌ و آرزویی نه در حد کارش و نه در شخصیتش ندارد و به همان مقداری که می‌خواهد هم می‌رسد با یک فرد با فضیلت و کمال که شخصیت بالایی دارد در خود‌باوری یکسان هستند.

من این موضوع را باور ندارم و این عقیده من چیزی است که هر کسی با کمی دقت کردن به جهان واقعی به آن دست می‌یابد. افراد با بلند پروازی کم در حدی که کمتر از حد ذهنی و موفقیت‌هایشان باشد از لحاظ روانشناسی نمی‌توانند سلامت باشند. چه خوب است که ما می‌توانیم بالاتر از سطح استاندارد‌ها و ارزش‌های خود زندگی کنیم (همان چیزیی که James متأسفانه آن را تظاهر می‌نامد).

این امر به وضوح می‌تواند باعث خودباوری ما شود. گفته James این است که به این اصل توجه کنیم. اما این حقیقتی است که به درستی نمی‌شود در یک خلاء آن را درک کرد اگر استانداردها و ارز‌ش‌های ما بالاتر از چیزی که در حقیقت وجود دارد نباشد.

 ۳ ساعت و ۴ دقیقه، ۲۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۲ دقیقه
بخش اول
۴۰ دقیقه
بخش دوم
۴۳ دقیقه
بخش سوم
۵۹ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت خودباوری

برای دانلود کتاب صوتی قدرت خودباوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت خودباوری

نظرات کتاب صوتی قدرت خودباوری

Sadegh Goljoee
۱۴۰۰/۱/۱۱
در ابتدا باید بگویم ترجمه کتاب خوب صورت گرفته و ذهنیت نویسنده توسط مترجم به خوبی به مخاطب منتقل میشود. این کتاب با نگارش بسیار عالی نویسنده به مطالعه‌ای عمیق در مورد خودباوری پرداخته و انسان را به تعمق و اندیشه بیشتر در مورد خودش وا می‌دارد و در حین مطالعه کتاب متوجه مسائل و نکات بسیاری می‌شوید و با بکار بستن آن‌ها مطمئنا خود باوری شما به مسیری صحیح و سالم هدایت می‌شود.
Kazhal Amini
۱۳۹۸/۶/۲۹
کتاب بسیار خوبیه. ناتانیل براندن بدون شک یکی از معتبرترین پژوهشگران حوزه‌ی عزت نفسه. به همه دوستان توصیه میکنم کتاب حرمت نفس ایشون رو هم حتما مطالعه کنن
Shahin Gh
۱۳۹۹/۵/۱۱
هرچقد تلاش کردم به گوینده توجه نکنم و تمرکز کنم رو جملات نشد. گوینده خیلی افتضاح و رو اعصابه. لطفا نسخه نوشتاری این کتاب رو اضافه کنین
مشاهد همه نظرات (۳۹)