معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

عکس جلد کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم
قیمت:
۵۸,۵۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم نوشته‌ی پریسا آقارفیعی، راهکارهایی کاربردی و مفیدی به شما ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید با نیروی ذهن و چگونگی بهره‌وری از آن آشنا شوید، به طوری که تأثیر شگفت‌انگیز آن را در زندگی خود مشاهده کنید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

قدرت ذهن ماهیتی‌ست نهفته در وجود انسان، حقیقتی شگفت‌انگیز که بشر تا به امروز فقط کمی از آن را کشف کرده و هنوز چیزهای زیادی درباره‌ی آن وجود دارد که نمی‌داند. اگر تاکنون درباره‌ی قدرت ذهن اطلاعاتی نداشتید یا آن را جدی نمی‌گرفتید، پس از شنیدن کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم، به آن خوب بیاندیشید.

ذهن (Mind) سمبلی از هوش و آگاهی تجربی‌ انسان‌هاست، به بیان ساده‌تر تمام ادراکات، احساسات و تخیلات و رویاهای انسان است که بر رفتار و عملکرد او اثر می‌گذارد. در حقیقت ذهن پدیده‌ای فلسفی‌ست که آن را فرماندهی واحد مغز می‌گویند. برعکس مغز، ذهن ماهیتی مادی نداشته و به دور از هرگونه شکل و اندازه فیزیکی است. شناخت‌های مختلف از جهان بیرون توسط آگاهی و ذهن انجام می‌شود. در واقع ذهن انسان همان آگاهی اوست، صدایی که در سر مستقل از مغز مادی فعال می‌شود. برای انسان‌ها فکر می‌کند، تصویر می‌سازد و خیال می‌بافد.

قدرت ذهن، گنجی اسرارآمیز است که بسیاری از انسان‌ها از وجود آن خبر ندارند. گنجی که نامحدود است و اطراف انسان را احاطه کرده. در درون انسان معدنی از طلا وجود دارد که هر چه را که بخواهید می‌توانید از درون این معدن بیرون بیاورید.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم می‌شنویم:

تجسم یکی از منحصر به فردترین ویژگی‌های انسان است. همه ما به طور روزانه این کار را می‌کنیم اما خیلی ساده از کنار آن می‌گذریم. در واقع با تجسم شما می‌توانید هر رویدادی که دلتان بخواهد با هر ویژگی خاص تصویری، صدا و حرکتی را در ذهن خود بازسازی کنید. مثل نرم افزارهای شبیه‌سازی اما بسیار فراتر. در واقع تجسم مادر تمامی اتفاقات کره زمین است. تمامی اختراعات، اشعار، کتاب‌ها، سازه‌های ساختمانی و… اول در ذهن فرد به وجود آوردند‌ تجسم شده‌اند، بعد روی کاغذ آمده و بعد از آن ساخته شده‌اند.

«آلن ریچاردسون» مربی بسکتبال و روانشناس بزرگ، برای اثبات قدرت تجسم یک آزمایش جالب را ترتیب داد. او یک گروه از بازیکنان بسکتبال را جمع کرد و آن‌ها را به سه دسته تقسیم کرد، او می‌خواست اثر بخشی تجسم را در این آزمایش نشان دهد تا مشخص شود که کدام گروه بهتر پرتاب سه امتیازی انجام می‌دهد. سه گروه به شرح زیر بودند:

گروه اول: هر روز 20 دقیقه تمرین پرتاب می‌کردند.
گروه دوم: فقط پرتاب را تجسم می‌کردند اما دیگر تمرین عملی انجام نمی‌دادند.
گروه سوم: نه پرتاب می‌کردند و نه تمرین تجسم.

نتایج این آزمایش شگفت‌انگیز بود. گروهی که فقط تجسم می‌کردند و تمرین نمی‌کردند، در پرتاب‌های خود پیشرفت فوق‌العاده‌ای کرده بودند و امتیازهای آن‌ها بسیار نزدیک به امتیازهای گروهی بود که هر روز 20 دقیقه تمرین پرتاب آزاد را انجام می‌دادند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
25 دقیقه
بخش اول
26 دقیقه
بخش دوم
27 دقیقه
بخش سوم
26 دقیقه
بخش چهارم
21 دقیقه
بخش پنجم
20 دقیقه
بخش ششم
27 دقیقه
بخش هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم
نویسنده
راویرضا عمرانی
ناشر چاپیانتشارات نظری
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

mohammad sadegh Saedi
۱۴۰۰/۱/۲۶
قطعا جزو بهترین کتاب‌هایی هستش که میتونید بخونید و بشنوید.
دوستانی که اهل مراقبه، جملات تاکیدی و سپاسگزاری هستن این کتاب دانسته هاتون رو کامل میکنه و البته بحث تجسم رو خیلی عالی براتون باز میکنه که حتما باید یه جایی توی برنامه‌ی روزانتون براش باز کنید. من خودم تا قبل از خوندن این کتاب در مورد ولی
تجسم شنیده بودم زیاد اهمیت نمی‌دادم بهش که این کتاب دیدم رو کامل تغییر داد.
صدای راوی آقای عمرانی عزیز و لحن بیان و خوندنش هم به نظر من خیلی خوبه.
در مجموع من امتیاز کامل به این کتاب میدم و به نویسنده‌ی این کتاب تبریک میگم بخاطر گرد آوری این مجموعه‌ی عالی.
م مسعودی
۱۴۰۱/۳/۵
باز هم یک کتاب صوتی عالی که هیچ بهونه‌ای برای کمبود وقت در جهت مطالعه باقی نمی‌گذارد.
ممنون از کتابراه که با پشتکار و ممارست در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی کوشاست. 🙏🙏🙏
و اما بعد، کتاب مفید و موثری در شناساندن قدرت شگرف ذهن و اندیشه در رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای درست با تاکید بر تلاش و در
انتخاب صحیح اهداف، تذکر خیرخواهی تمرکز روی خواسته‌ها (قانون کارما: بازتاب اعمال و رفتار ما به سوی ما برمی‌گردد)
نکته مهم دیگر این‌که تقریباً در تمام بخش‌ها نکات کلیدی تکرار شده و نیازی به بازگشت به قسمت‌های قبلی نیست برای من که معمولاً قسمت‌های مهم را به تکرار می‌شنوم.
معجزه تفکر خلاق را شخصاً در خود و اطرافیان البته در بعضی امور که ناخودآگاه بر خواسته‌ام تمرکز داشته‌ام تجربه کرد‌ه‌ام و توصیه می‌کنم به شنیدن و دنبال کردنش از راه علمی وصحیح که خوشبختانه در این کتاب با آموزه‌های مذهبی هم هم‌خوانی دارد.
همین که فرصت مطالعه پیدا می‌کنیم نشانه تاثیر قدرت‌ذهن در زندگی است که تشویقمان می‌کند به ادامه راه و باز هم به تکرار تاکید می‌کنم از اوقات بی‌برنامه خود که ذهن آزاد و احتمالا دستها مشغول به کارهای عادی بدون نیاز به تمرکز است برای شنیدن مطالب صوتی استفاده کنیم.
fateme zzz
۱۴۰۱/۳/۱۰
این کتاب با زبانی روان و فصیح نوشته شده است، و شنیدن ان واقعا لذت بخش و مفید است.
من تا به حال هیچ کتاب دیگری را از «پریسا اقا رفیعی» نخونده‌ام و همین کتاب نشان داد که این نویسنده خیلی خوب می‌تواند بنویسد و مخاطب را جذب کند.
ذهن هر انسان خیلی قدرتمند است و افکار هر شخص ذهن او را کنترل میکنند. و

من این کتاب را به همه توصیه میکنم. چون که ۱. متن ان بسیار روان ساده است. ۲. راوی این کتاب ان را به بهترین نحو می‌خواند و صدای دوست داشتنی و لحنی ارام دارد که فهم را اسان تر میکند. ۳. مطالب این کتاب برای همه‌ی انسان‌ها مفید و کارامد هستند.
به امید دیدن کتاب‌های دیگری از خانم پریسا اقا رفیعی.
البته باید بگویم که این کتاب به صورت یک کتاب علمی نوشته نشده است و متاسفانه نویسنده به این قضیه هیچ توجهی نکرده است. مثلا در بخش دوم این کتاب درمورد این که ورزشکاران المپیک را جمع کرده‌اند و روی ان‌ها از هایش انجام داده اند، صحبت شده، ولی اعتبار این کار مال این نویسنده نیست و حتما میبایست که این مطلب گفته میشد، که نشده است.
م ف
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
این کتاب یکی از کتابهای خوبی بود که خوندم.
صدای آقای عمرانی بسیار خوب بود همراه موسیقی ملایم متن شنیدن این کتاب صوتی را خیلی دلپذیر کرده بود توصیه میکنم کتابهایی از این قبیل حتما با آرامش بخونیم یا گوش دهیم. راهکارهایی که پیشنهاد میکنه خیلی میتونه به ما کمک کنه. وقتی میخونی یک حسی درونت میگه که:
آره من میتونم انجامش بدم. من انجامش میدم.
خب یک مقدار تکرار آورده شده شاید از یک جهت برای خواننده خسته کننده به نظر بیاد ولی از اونجایی که خود ما هم باید بعضی از این راهکارها و توصیه‌هایی که شده را اونقدر تکرار کنیم و مداومت در انجام اونها داشته باشیم، تا به نتیجه برسیم، تکرار آن‌ها در کتاب به ما در این ضمینه کمک میکنه.
با این کتاب یاد میگیریم قدرت ذهن و جدی بگیریم به اون فکر کنیم و از قدرت ذهنمون خوب استفاده کنیم تا در این شرایط پر تنشی که در اطرافمون هست بتونیم ذهنمون را کنترل کنیم تا به آرامش برسیم
خیلی وقتها رنجهایی که میکشیم به خاطر تجسمهای غلط و اشتباهمون هست
یادمون باشه همه کائنات دست به دست هم میدن تا ما به هدفمون برسیم
سپهر صادقی
۱۴۰۲/۵/۵
راستش من خوشم نیومد اطلاعات کافی نبود نویسنده جملات بعضی محققان رو به اسم خودش زده بودبرای مثال جمله این که به پشت دستتان نگاه کنید و جزئیات را به خاطر بسپارید توی کتاب راز از راندا برن اومده و اونجا منبع اومده بود یا حتی مبحث تصویر‌های متحرک داخل وویس ۲ من الا تا همینجا کتاب و گوش دادم و واقعا بهم چیزی اضافی نشد چون نویسنده صرفا خواسته کپی کنه یچی بده بیرون بهش بگن نویسنده من که الا تا الا ۱۰۰ صفحه از ۱۷۶ صفحه کتاب راز رو خوندم به چیزایی که خواستم رسیدم و اطلاعاتم چند برابر شده مطالبشو یادداشت میکنم و یادم میمونه بخاطر این نقطه نقطه یادم میمونه حرفاش و میگم این کپی برداری کرده اگه دنبال کتاب خوبید اینو نخونید من صرفا واسه گذشتن تایم و این که ببینم چیه پلی دادم در کل اگه راز رو نخوندید واستون شاید مفید باشه ولی اگه خوندید سمت این نیاید وقتتون هدر میره
ALI REZAEI
۱۴۰۱/۳/۱۶
نقد کتاب:
کتاب بسیار کامل و جامعی بود
من کتاب‌های ایرانی رو در حوضه موفقیت و روانشناسی زیاد قبول نداشتم اما این کتاب دیدگاه‌ام رو عوض کرد!
کتاب به خوبی مطالبش رو گام به گام ارائه میکرد و در ابتدا سعی می‌کرد که موضوعاتی که قراره در ادامه کتاب با آن آشنا شیم رو توضیح مختصری بده.
کتاب برای که
افرادی قدرت‌های خودشون رو دست کم میگیرن و اعتماد به نفس پایینی دارند مناسب است.
نقاط قوت
+ نگارش و قلم گیرای نویسنده
+ گسترش قابل فهم مطالب
+ گویندگی عالی
+ قیمت مناسب
نقاط ضعف
_ اضافه گویی (گاها کمی بود)
_ صمیمیت کم با خواننده (محتوا زیاد گرم نبود و احساس جزوه خواندن میکردی)
در نهایت پیشنهاد میکنم کتاب بی حدومرز هم بخونین
(لطفا نظرات رو بررسی کنید)
زهرا بیننده
۱۴۰۱/۱۱/۲
قطعا همه‌ی ما میدونیم که پرورش قدرت ذهن به در رسیدن به اهدافمون خیلی مؤثره، وقتی ذهنمون آماده باشه دیگه خستگی برامون معنی نداره. شنیدن این کتاب واقعا به ایجاد انگیزه برای داشتن یک زندگی سرشار از شور و شوق و احساس ناب توانمندی و سلامت جسمی و روحی‌کمک میکنه. وقتی بدونی خداوند مهربون در نهایت عدالت به تو این اختیار رو داده تا باشناخت قدرت و توانایی‌هات میتونی از نعمتهای بی نهایت الهی استفاده کنی و باعث گسترش جهان بشی، به یک آگاهی ناب دست پیدا میکنی که این بزرگ‌ترین ثروته. شنیدن این کتاب رو نه یک بار بلکه باید چندین مرتبه بشنوید تا با آموزه هاش کاملا آشنا بشید، صد البته فقط شنیدن و آموزش دیدن به تنهایی مافی نیست قطعا با تمرین و تلاش میتونیم به ذهنمون یعنی به خودمون مسلط بشیم و ریسمان زندگیمون رو خودمون به دست بگیریم.
📚هستی لک 📚
۱۴۰۲/۸/۱۳
عرض سلام خدمت همه دوستان فرهیخته کتابراهی من به عنوان فردی که هیچ چیز به اندازه خواندن و شنیدن کتاب سرگرم و خوشحالم نمیکنه وقت بسیار زیادی و برای خواندن و شنیدن دارم و خیلی خوب میتونم با شنیدن چند دقیقه از کتاب صوتی به نقاط ضعفش پی ببرم اما به جرات قسم میخورم تمام کتاب‌هایی که تا الان شنیدن در هر و زمینه‌ای فرقی نداره هر کتابی که با صدای دلنشین خوانش صحیح و واضح آقای رضا عمرانی شنیدم آخرش افسوس خوردم که چرا تمام شد جوری کتاب و می‌خوانند که با تمام هوش و حواست میشنوی و تصویر سازی میکنی متاسفانه خیلی از کتاب‌های مورد علاقه من و ایشون اصلا بازخوانی نکردند اما مثل همیشه محتوای این کتاب مخصوصا با روایت استاد عمرانی محشر و عاااااااالی و فوق العاده هست
غزل عزیزی
۱۴۰۱/۲/۲۹
تاثیر قدرت ذهن و فکر ما بر رویدادهای زندگی ما به ویژه شکست‌ها و موفقیت‌ها قصه‌های افسانه‌ای یا جملات زرورق پیچیده دنیای امروز نیست. قدرت ذهن یک حقیقت نهفته در وجود انسان است، حقیقتی مرموز که بشر تا به امروز تقریبا ذره‌ای از آن را کشف کرده و هنوز چیزهای زیادی در مورد آن وجود دارد که ما نمیدانیم. به اگرتا امروز چیزی در مورد قدرت ذهن نمیدانستید یا آن را جدی نمیگرفتید، پس از خواندن این کتاب به آن خوب فکرکنید. کافیست بخوانید، تمرین کنیدو تاثیران را برزندگی خود ببینید. این کتاب درمورد قدرت درونی و چگونه استفاده کردن از ان صحبت کرده است. بنظر من علاقه مندان به کتاب‌های انگیزشی و رشد فردی مخاطبان این کتابند.
M R
۱۴۰۱/۹/۲۱
به عنوان کسی که هیچ علاقه‌ای به کتابهای انگیزشی نداره این کتاب بد نبود. بیشتر تمرکز و تاکید کتاب روی کنترل و هدایت ذهن به اتفاقات مثبت و دوری از تفکرات منفی و ناتوان کننده بود. کاری که همه ما درموردش خیلی زیاد شنیدم اما انجام دادنش واقعا کار سختیه. شاید چون خرد جمعی و جامعه ما رو عادت داده همیشه رو کاستی‌ها ببینیم و مدام انتقاد کنیم حتی از خودمون وهمین باعث شده تفکر مثبت و خوشایندی نسبت به هیچ چیز وهیچ کس حتی خودمون نداشته باشیم. این کتاب کوتاه شاید بتونه تلنگری باشه برای همه ما که دست از ناامید بودن و منفی نگاه کردن به همه چی برداریم و ذهنمون رو روشن و مثبت نگه داریم. گویندگی آقای عمرانی هم مثل همیشه بی نظیر بود.
so. Ba
۱۴۰۱/۸/۲۹
سلام عزیزان کتاب خوان و خوش سلیقه
که این کتابو انتخاب کردین
واقعا یک بار خوندن کمه
باید تک تک کلمات این کتاب توی عمق وجود آدم جا بگیره
من همه تلاشمو میکنم که آموزه‌های این کتابو عملی کنم
بنظرم میاد واقعیت داره که تمام بدبختیامون بخاطر تجسم کردن‌های غلط و اشتباهمونه
وگرنه خدای تعالی هیچ این
خلقت ناقصی نداشته
و حتما جایی جبران کرده
منتهی نوع تجسم و خلاقیت‌های منفی و بد خودمونه که به مشکلاتمون دامن میزنه.
خوندن این کتاب رو برای همه دوستان پیشنهاد میکنم
واقعا شیوه مثمر ثمری رو آموزش میده برای تمرکز و تجسم
ممنونم از کتابراه برای تهیه صوتی این کتاب ها🙏🙏
KaMaL Ebrahimi
۱۴۰۱/۷/۱۴
در کل کتاب نسبتا خوبیه ولی بهتره در کمتر از 10 روز و در مسیر یا جای آروم گوش داده بشه، چند نکته مفید و زیبا داشت:
1. قدرت ذهن و تجسم به معنای توقف و عدم حرکت بسوی اهدافمون نیست، و در نهایت حرکت بسوی هدف و خواسته هامون عامل اصلی رسیدن به آرزوهاست.
2. تکرار در ذهن و پروش ذهن مهمترین عامل در تغییر
تصویر ذهنی ما و افزایش قدرت ماست.
3. نیازی به تمرین قبل از خواب نیست، بلکه هر زمان میتونه موقعیت مناسبی باشه
در ضمن صدای گوینده عالی بود
تنها نکته منفی که میتونم بگم اینه که خیلی از مطالب تکرار میشد و خوب این گاها ذهن جویا و مشتاق ما رو خسته میکنه.
فاطمه مویدی
۱۴۰۱/۷/۳۰
واقعا این کتاب از همه نظر خیلی عالی بود، هم متن کتاب هم صدای راوی و هم موسیقی عالی بود.
با صدای موسیقی احساس میکردم توی برزخی هستم که از هر چیزی تهی هست حتی از رنگ‌ها جمادات و غیره. و تنها چیزی که وجود داره صدا هست اما در حال حرکت به سمت بهترین‌های زندگی هستم که لحظه به لحظه بهش نزدیک تر میشم و و
واقعا یک حس تازه خوشایند را تجربه کردم.
به همه‌ی دوستان پیشنهاد میکنم حتما این اثر خارق العاده رو گوش بدهند و این حس زیبا رو تجربه کنند.
سپاس فراوان از خانم آقا رفیعی، شرکت ماه آوا و کتابراه عزیز.
Ahmad Nejoomi
۱۴۰۱/۳/۲۲
به نظر من این کتاب فقط بازگویی ضعیفی از قانون جذب و راز است. نظریه‌ای که ادعا می‌کند هر چیزی در ذهن خود تجسم کنید همان اتفاق خواهد افتاد.
درسته باور نقش اساسی در موفقیت دارد، ولی انسان باید توانایی‌ها و شرایط خود را هم در نظر بگیرد.
سپس با توجه به آن‌ها و با دورنمایی مثبت و اعتماد به نفس و کمک
افراد متخصص و الگو برداری از افراد موفق به آن برسد.
ممکن است در این راه هم بار‌ها و بار‌ها شکست بخورد.
شرایط و محیط، باور و تجسم و بعد عمل و پشتکار و تلاش زیاد
مهدی غدیرزاده
۱۴۰۱/۳/۴
سلام بر دوستان کتاب خوان عزیز ممنونم از کتابراه که کتاب‌های کاربردی و زیبایی در اختیار کاربرانش قرار میده واقعا از مدیران سطح فکر بالا این اپلیکیشن پنج ستاره تشکر و قدردانی میکنم این کتاب صوتی در مورد قانون جذب و تجسم خلاق صحبت میکنه مطالب مفیدی عنوان میکنه و صدا راوی خوب بود ولی کتاب‌های قانون جذب همه یک چیز میگن فقط تفاوت هر نویسنده از زاویه دید خودش این قانون بی نظیر توضیح میدن در کل شنیدن این کتاب به دوستان توصیه میکنم موفق باشید
مشاهده همه نظرات 599

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم

برای دریافت کتاب صوتی قدرت ذهن و تجسم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.