معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت رها کردن

عکس جلد کتاب صوتی قدرت رها کردن
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت رها کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت رها کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت رها کردن

کتاب صوتی قدرت رها کردن اثری شنیدنی از دیمون زاهاریادس، نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی‌ست. زاهاریادس در این اثر به ما می‌آموزد که بر خاطرات تلخ گذشته فائق آییم و هر آنچه را که درباره‌ی آن کاری از دستمان برنمی‌آید، رها کنیم.

درباره کتاب صوتی قدرت رها کردن

زندگی هر یک از ما آکنده از لحظات دشوار و خاطرات تلخ است؛ خاطراتی که چه بسا فراموش کردن آن‌ها تا پایان عمر مقدور نباشد. هر یک از ما خروار خروار از این نوع خاطرات داریم، و شاید بیش از آن‌چه فکرش را می‌کنیم به آن‌ها پیله کرده باشیم. با این همه باید بدانیم که ادامه دادن به این وضعیتْ مطلوب نیست. اگر می‌خواهیم آینده‌ای نویدبخش داشته باشیم و زندگی‌ای پویا را تجربه کنیم، باید هنر رها کردن گذشته و خاطراتِ گذشته را یاد بگیریم. تا زمانی که دودستی به گذشته چسبیده باشیم، از حال و آینده غافل می‌مانیم. و با غافل ماندن از حال و آینده، از امکان نیل به خوشبختی و سعادت واقعی محروم می‌شویم.

دیمون زاهاریادس به عنوان یکی از نویسندگان سرشناس حوزه‌ی خودیاری، در کتاب قدرت رها کردن (The art of letting go) که هم‌اینک نسخه‌ی صوتی آن پیش روی شماست، به یاری مخاطبین خود آمده و به ایشان شیوه‌ی فراتر رفتن از خاطرات گذشته و پشت سر گذاشتنِ آن‌ها را آموخته است. او می‌گوید هرگز برای دوباره شروع کردن دیر نیست. به باور زاهاریادس، برای شروعی دوباره کافی‌ست همت کنید و اصطلاحاً آستین‌هایتان را برای مقابله با افکار منفی بالا بزنید؛ افکار منفی‌ای که اغلب، چنان‌که به درستی دقت کنیم، از پیله کردن ما به گذشته نشأت می‌گیرند. پس کافی‌ست بیاموزیم چگونه گذشته را رها کنیم، تا دریابیم که حصول به شادکامی و احساس سعادت، ساده‌تر از آن چیزی است که می‌پنداریم.

کتاب صوتی قدرت رها کردن از شش بخش مجزا تشکیل شده است. بخش‌های سوم، چهارم و پنجم این اثر، که عنوان «21 استراتژی برای رهایی و ادامه دادن» را بر خود دارند، بدنه‌ی اصلی کتاب را تشکیل می‌دهند. در این بخش‌ها توصیه‌های عملی ارزنده‌ای در اختیار شما قرار گرفته است. توصیه‌هایی که به یاری‌شان خواهید توانست گذشته را رها کرده و آینده‌ای درخشان را برای خود رقم بزنید.

کتاب قدرت رها کردن توسط انتشارات اندیشه آگاه در اختیار مخاطبین علاقه‌مند قرار گرفته است.

کتاب صوتی قدرت رها کردن مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به عناوین حوزه‌ی خودسازی و موفقیت، مخاطبین اصلی کتاب صوتی قدرت رها کردن به شمار می‌روند.

با دیمون زاهاریادس بیشتر آشنا شویم

دیمون زاهاریادس (Damon Zahariades) نویسنده‌ی موفق و پرفروش آمریکایی‌ست که در حوزه‌ی ادبیات موفقیت و خودسازی فعالیت می‌کند. اعتقاد بنیادین او این است که آدمی به طور تمام و کمال در مقابل سرنوشت خود مسئول است و به هیچ وجه محق نیست که ناکامی‌های خویش را به گردن دیگران بیندازد.

از میان کتاب‌های دیمون زاهاریادس عناوین پیش رو قابل ذکرند: «هنر نه گفتن»، «قدرت رها کردن» و «انقلاب عادت‌های کوچک».

در بخشی از کتاب صوتی قدرت رها کردن می‌شنویم

تصمیم به رها کردن گذشته کار آسانی‌ست. متعهد کردن خود به کنار گذاشتن خاطرات دردناک و عواطف منفی نیز ساده است. اما بخش دشوار کار، رها کردن گذشته به صورت عملی است. احتمالاً در گذشته یک رخداد ناراحت‌کننده، رابطه‌ی ناموفق، تصمیم خسارت‌بار، یا یک کینه‌ی شخصی را تجربه کرده باشیم و اکنون نیز مدام به آن فکر کنیم و روح و روانمان آزرده شود. وقتی این‌چنین به یک موضوع پیله می‌کنیم، نشان می‌دهد که اهمیت بالایی برایمان دارد. مهم نیست که آیا این موضوع به خودی خود واقعاً دارای اهمیت هست یا خیر، بلکه ما خودمان اعتقاد داریم مهم است. فارغ از این‌که بار عاطفی این موضوع در واقیت چقدر است، همین که ما باور داریم مهم است باعث می‌شود که به راحتی نتوانیم آن را رها کنیم. ما به دلایل متعددی در مواجهه با افکار و عواطف و خاطراتی که باعث پریشانی ما می‌شوند مقاومت نشان می‌دهیم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
مقدمه
53 دقیقه
بخش اول: مزیت رها کردن
35 دقیقه
بخش دوم: رایج‌ترین دلایلی که رها کردن را برای ما مشکل می‌کنند
42 دقیقه
بخش سوم: ۲۱ استراتژی برای رهایی و ادامه دادن - قسمت یک
42 دقیقه
بخش سوم: ۲۱ استراتژی برای رهایی و ادامه دادن - قسمت دو
65 دقیقه
بخش سوم: ۲۱ استراتژی برای رهایی و ادامه دادن - قسمت سه
5 دقیقه
نظرات نهایی در مورد قدرت رها کردن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت رها کردن
نویسنده
مترجمسمانه احمدزاده
گویندهابوالفضل شاه بهرامی
ناشر صوتیانتشارات اندیشه آگاه
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت رها کردن

سحر قاسمی
۱۴۰۲/۳/۱۲
کتاب خوبی بود. کوتاه. و خوبه که اگه واقعا تصمیمی برای رها کردن مسئله‌ای دارید بخونیدش و تمریناشو انجام بدین. میشه گفت یه کمک کوچیکی میکنه برای خوداگاهی و کنترل هیجانات و اگاهی به احساساتمون
فراز
۱۴۰۲/۲/۳۱
یکی از بهترین کتابهاست در ژانر خودش. توصیه میکنم حتما گوش کنید. خیلی چیزها یاد میگیرید
علیرضا سلیم خانی
۱۴۰۲/۳/۱۲
کتاب خیلی عالیست برای رهای از خیلی چیزهای مخرب زندگی مثل اعتیاد روابط نامشروع و......
Ali miladinia
۱۴۰۲/۳/۱۹
سلام دوستان
پکیچ کاملی از رها شدن از اتفاقات گذشته و امید به آینده میباشد.
عالی 👏👏👏👏👏
علی آیین
۱۴۰۲/۳/۳
کتاب خوب و مفیدی هست واسه اون‌های که درگیر افکار گذاشت شون هستن.
سحر ساعدی
۱۴۰۲/۳/۸
تنها نقطه قوت کتاب سخنان بزرگان است.
خیلی خسته کننده و تکراری است.
عبدالباسط شادروان
۱۴۰۲/۳/۶
واقعاً خیلی بهم کمک کرد در گذشته باقی نمونم.
مونا مونایی
۱۴۰۲/۳/۱۶
لذت بردم و کمک کرد خیلی موارد را به راحتی کنار بگذارم
الهام علی محمدی
۱۴۰۲/۳/۱۴
بسیار عااااالی و اموزنده بود
حسین زاده اسماعیل
۱۴۰۲/۳/۴
خیلی الکی و مسخره هست
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت رها کردن

برای دریافت کتاب صوتی قدرت رها کردن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.