دانلود کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)

آنتونی رابینز در کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)، به بررسی موانع موفقیت و راه‌های پیشرفت و حرکت رو به جلو می‌پردازد. هم‌چنین به شما نشان می‌دهد که چگونه استقلال روحی، مادی، اعتماد به نفس و حس رقابت نسبت به دیگران داشته باشید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) در سال 1986 کتاب قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت) را منتشر نمود. تونی با نوشتن این کتاب قصد معرفی قدرت فوق‌العاده انسان را دارد. همان قدرتی که تونی را به درجات بالایی از موفقیت در زندگی هدایت نمود.

کتاب قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت) (Unlimited Power Home Study Course) انقلاب تفکر است و به شما دانش شناخت خود و دنیایتان را می‌دهد. این کتاب مثل یک رهبر مراحل موفقیت را به شما نشان خواهد داد.

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب قدرت نامحدود:

- انسان چیزی است که به آن باور دارد.
- عظیم‌ترین هدف زندگی عمل است نه علم.
- رفتارهای ما نتیجه‌ی وضعیتی هستند که ما در آن هستیم.
- درخت تنومند به آسانی رشد نمی‌کند، هر چه باد قدرتمندتر بوزد درختان قوی‌تر خواهند بود.
- فرد می‌تواند از روش درست همه‌چیز بگوید و در مسیر غلط هیچ‌چیز: تنها نکته ظریف ساختن مسیر است.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت نامحدود می‌شنویم:

برای اینکه حقیقتاً تغییر کنید، رشد کنید و به موفقیت برسید، باید عملاً از قوانین خود و دیگران آگاه باشیم، و اینکه واقعاً در نگاه ما موفقیت و شکست چیست و چطور آن‌ها را قضاوت می‌کنیم. این قدرت آخرین و مهم‌ترین عنصر موفقیت است که «ارزش» نام دارد.

ارزش چیست؟ به زبان ساده، آن‌ها باورهای منحصربه‌فرد، شخصی و اختصاصی شما هستند که می‌گویند در مورد چیزی چه احساسی دارید و چقدر این احساسات مهم هستند. ارزش‌های شما، سیستم باورهای شما درمورد درست، غلط، خوب و بد هستند.

ارزش‌های ما احساساتی هستند که ما اساساً برای حرکت به آن‌ها نیاز داریم. درواقع احساس تناسب، یا تمامیت و یگانگی فردی، از این حس نشأت می‌گیرند که ما در حال ساختن ارزش‌های خود به‌وسیلهٔ رفتارمان هستیم. علاوه بر این ارزش‌ها شامل چیزهایی که از آن دوری می‌کنید هم می‌شوند. همچنین شامل برخوردهای شما در هر تجربه از زندگی هم می‌شوند. ارزش‌ها مثل مرحلهٔ اجرای حکم در دادگاه ذهن انسان هستند - آن‌ها کلید اصلی برای آزادی قدرت درون هستند.

بسیاری از ارزش‌های شما از طریق سیستم پاداش و جزاء به وجود آمده‌اند، اما مشکل بسیاری از افراد این است که ارزش‌های آن‌ها ناخودآگاه است. مردم نسبت به افرادی که ارزش‌های متفاوتی نسبت به خودشان دارند حس بدی پیداکرده و بسیار مشکوک و ناراحت هستند.

 ۵ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۲۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
فصل 1: متاع پادشاهان
۱۵ دقیقه
فصل 2: تفاوتی که تمایز ایجاد می‌کند
۱۲ دقیقه
فصل 3: قدرت شناخت وضعیت
۱۱ دقیقه
فصل 4: تولد برتری: باور
۱۲ دقیقه
فصل 5: هفت دروغ موفقیت
۲۵ دقیقه
فصل 6: تسلط بر ذهن: چطور ذهن خود را مدیریت کنید؟
۹ دقیقه
فصل 7: ساختار موفقیت
۱۶ دقیقه
فصل 8: چگونه استراتژی دیگران را به دست آوریم؟
۷ دقیقه
فصل 9: فیزیولوژی: جاده‌ی تعالی
۱۷ دقیقه
فصل 10: انرژی: سوخت تعالی
۱۱ دقیقه
فصل 11: رهایی از محدودیت: چه چیزی می‌خواهید؟
۲۰ دقیقه
فصل 12: نیروی دقت
۱۵ دقیقه
فصل 13: جادوی تناسب
۲۴ دقیقه
فصل 14: امتیازات برتری: ابر‌ برنامه‌ها
۱۲ دقیقه
فصل 15: ایستادگی در برابر مخالفت‌ها و حل مشکلات
۲۳ دقیقه
فصل 16: چارچوب‌سازی: قدرت زاویه‌ی نگاه
۱۶ دقیقه
فصل 17: در موفقیت لنگر بیندازید (خودتان را به موفقیت متصل کنید)
۱۷ دقیقه
فصل 18: مراتب ارزش: قضاوت نهایی موفقیت
۹ دقیقه
فصل 19: پنج کلید ثروت و خوشبختی
۹ دقیقه
فصل 20: ایجاد گرایش: قدرت تشویق
۱۹ دقیقه
فصل 21: عالی‌ترین زندگی: چالش انسان

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)

برای دانلود کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)

نظرات کتاب صوتی قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)

سعید فراهانی
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
سلام دوستان🌹به نظرم آنتونی رابینز، بهترین مربی تغییر هستش و این را از دستاورد هاش به خوبی میشه فهمید، اون استاد راهکارهای عملی برای رشد شخصیتی هستش نه فقط یک سخنران!👍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪یه توصیه به دوستان عزیزمیک کتاب صوتی یا متنی حتماً تهیه کنید تا تغییرات خوبی در زندگیتون ایجاد که و کنید، کتاب‌هایی با مناسب‌ترین هزینه به خوبی در دسترس هستن (دیگه نگم تو این گرونی با خرید چه خوراکی‌هایی میشه مقایسه کرد،، دور از شأن کتاب هستش!!!😉) ✌موفق و پیشرو باشید
Mahya Zare
۱۳۹۸/۲/۱۱
کتاب پر محتوایی هست ولی ترجمه و گویندگی خوب انجام نشده و بسیاری از جملات گیج کننده است و مفهوم واضحی ندارند که شاید به خاطر گویندگی کسل کننده باشد
Omidreza Ghaffari
۱۳۹۸/۳/۲
این راوی بی‌حس و حال و افتضاح رو لطفا عوض کنید
کتاب به این خوبیو به سردی و افتضاحی هر چه تمام تر بیان میکنه. واقعا آقای بطحایی بدرد نمیخوره صداش و طرز بیانش.
مشاهد همه نظرات (۳۴)