دانلود کتاب صوتی قدرت پذیرش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت پذیرش

کارترین پاندر در کتاب صوتی قدرت پذیرش، به شما یادآور می‌شود که هر آنچه که بخواهید را می‌توانید بدست آورید اما قبل از هر چیز، باید ذهن خود را آماده‌ی پذیرش آن کنید.

واژه‌ی دریافت کردن به معنای «پذیرش» است و بخش اعظمی از پذیرش، به این معناست که به جای مقابله‌ی ذهنی با چیزی که به دنبال آن هستیم، آن را از نظر ذهنی قبول کنیم.

بیشتر ما به زندگی ناچیز و سخت تن داده‌ایم، بدون اینکه هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای خود بیاوریم مانع از رسیدن به کامیابی در این مسیر شده‌ایم. اما کاترین پاندر (Catherine Ponder) در کتاب «قدرت پذیرش» بر این باور است که زندگی در تنگنا و محدودیت، خواست الهی نیست و انتخاب چنین مسیری برای انسانی که در واقع در دنیایی از فراوانی بی‌حد و حصر زندگی می‌کند، چیزی جز اثبات حماقت و غفلت او نیست. آدمی با زندگی در فقر و سختی، سرشت حقیقی خویش را به تصویر می‌کشد تا بتواند فقط خود را گول بزند. پاندر در تشویق دیگران به پولدار شدن و رفاه داشتن مشهور شده است و ادعا می‌کند که اگر تصادفاً زندگی شما هم به همین منوال است، راه حلی وجود دارد که می‌توانید آن را به‌کار گیرید. او در این کتاب علاوه بر راهکارها، از آدم‌های موفقی مثال می‌آورد که امتیازاتی نسبت به دیگران دارند.

نویسنده در بخشی از کتاب جمله‌ی معروفی می‌گوید، «هر چیز خیلی خوبی، غیرواقعی نیست. هر پیشامدی نیاز نیست که بیش از حد شگفت‌انگیز باشد. نیاز نیست برای استمرار داشتن خیلی خوب باشد»، این جمله را روزی به مرد جوانی گفته بود و به او پیشنهاد داده بود زمانی‌ که او در سعی و تلاش است، ذهن خود را آماده پذیرش این امر کند که خوبی نامحدود، میراث اوست.

کاترین پاندر جزو نویسندگان آمریکایی برجسته در زمینه‌های الهام‌بخش است که به بررسی خوشبختی، موفقیت و کامیابی در زندگی می‌پردازد. او سعی می‌کند با نگاهی نو پاره‌ای از آموزه‌های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند. او بیشتر از 12 کتاب نوشته است، که شامل پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده‌اند. از جمله کتاب‌های وی که به فارسی ترجمه شده‌اند عبارت‌اند از: دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا، چشم دل بگشا. وی بیش از همه چیز در کتاب‌هایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار کنند. وی حتی در کتاب قدرت دعا که در نگاه اول به نظر می‌رسد یک موضوع معنوی و عرفانی را مطرح ساخته است، بیش از آن که خود دعا را تبلیغ کند به پاره‌ای از اثرات دعا که ایجاد توانگری و تولید ثروت است، توجه دارد و طرح موضوعات معنوی و اخلاقی را هم مقدمه خوش زیستن می‌داند نه یک مرام مستقل برای تحول معنوی و روحی.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت پذیرش می‌شنویم:

دوم به خودتان ببخشید. بله... با بخشیدن به خودتان ذهن‌تان را برای دریافت آماده کنید. زیرا تمام پیشرفت‌ها با تزکیه نفس آغاز می‌شوند. درست همان‌قدر که ممکن است بیش‌ از حد به دیگران ببخشید ممکن است به همان اندازه به خودتان کمتر از آنچه سزاوارش هستید، بدهید، بیش از حد بخشیدن به دیگران و کوتاهی در توجه به خودتان تعادل قانون را برهم می‌زند و مانع رسیدن به کامیابی می‌شود. قبل از اینکه بتوانید به هر نحوی به دیگران کمک کنید باید بیش از همه توجه خود را به پیشرفت و ترقی خودتان معطوف کنید. به هیچ وجه نمی‌توانید به دیگران ببخشید مگر اینکه اول چیزی برای هدیه دادن به خود داشته باشید. قبل از اینکه بخواهید توانایی، خردمندی و ثروت را با دیگران سهیم شوید، باید خودتان صاحب این ویژگی‌ها باشید. بعضی از مردم سخت در اشتباهند و تصور می‌کنند، اصرار ورزیدن بر پیشرفت خویش نوعی خودخواهی‌ست اما کمک به دیگران تنها زمانی برای شما مقدور است که خود پیشرفت کرده باشید.

 ۴۲ دقیقه، ۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
قدرت پذیرش - بخش اول
۲۲ دقیقه
قدرت پذیرش - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت پذیرش

برای دانلود کتاب صوتی قدرت پذیرش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت پذیرش
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۶/۱۹
خیلی عالیه لطفا بقیه کتابهای کاتربن پاندر و نیز استرهیکس رو بذارید
reihaneh Rajaeian
۱۳۹۸/۴/۲۰
عالی بود پیشنهاد میکنم دوستانی که در مرحله سه جذب یعنی دریافت مساله دارن بخونن
Vahideh null
۱۳۹۸/۳/۱۷
به نظرم واقعا کتاب خوبی بود مختصر و مفید برای همه‌ی خواسته ها.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)