دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

  • از: برایان تریسی
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۵۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

برایان تریسی در کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (میکروکتاب)، به شما می‌آموزد که چطور با کارهای آسان و تغییر عادت‌هایتان، به انسانی موفق در مدیریت زمان تبدیل شوید. البته یکی از اصلی‌ترین پیشنهادهای او قورت دادن قورباغه‌ای تنفرآمیز و چاق است.

بعضی افراد را می‌بینیم که هر روز مشغول به کار هستند، کلاس‌های مختلف می‌روند، وقت کافی برای خانواده خود دارند؛ و در کار و درآمدشان نیز هر روز پیشرفت می‌کنند. در حالی که بعضی از ما آنقدر مشغول روزمرگی‌هایمان هستیم که فقط سر کار می‌رویم و وقت انجام کارهای دیگر را نداریم. آیا این اشخاص بیشتر از 24 ساعت در روز زمان دارند؟ کلیه انسان‌ها یک زمان مساوی دارند، اما بعضی‌ها مدیریت زمان را بلد هستند و پراهمیت‌تر اینکه می‌توانند بر تنبلی‌شان غلبه کنند.

راهکارها، روش‌ها و استراتژی‌هایی که در میکروکتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) ارائه می‌شوند، بسیار مفید، قابل اطمینان و سریع‌العمل هستند. در این کتاب جهت صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی در مورد سستی و درماندگی در مدیریت زمان اجتناب شده است. در اینجا از زمینه‌سازی‌های بسیار در مورد مسائل نظری و اصول تحقیق خبری نیست. چیزی که در اینجا می‌آموزید اعمال روشن هستند که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید تا در کار خود به نتیجه‌های بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر عقیده‌ای که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود بر ارتقای میزان کلی بهره‌جویی، کارکرد و راندمان کاری شما تاثیر می‌گذارد تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که انجام می‌دهید، افزایش دهد. شما می‌توانید بسیاری از این عقیده‌ها را در زندگی شخصی خود نیز به کار ببرید. کلید موفقیت عمل کردن است. این بنیادها برای ایجاد سرعت و توان پیش‌بینی در راندمان و برآیندها به کار می‌روند. هر چقدر سریع‌تر آن‌ها را بیاموزید و عملی کنید قطعاً در کار خود زودتر پیشرفت می‌کنید.

در این میکرو کتاب صوتی 21 راهکار ارائه شده که هر یک به خودی خود کامل و الزامی هستند. یک استراتژی امکان دارد در یک موقعیت تاثیرگذار باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری به کار برد. روی هم رفته این عقیده‌های بیست و یک گانه در مورد کارایی شخصی، مثل غذاهای گوناگون هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط فعلی برای شما دارد به طور مطلوب مورد استفاده قرار داد.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم؟

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان درخشان دنیا به شمار می‌آید. یکی از مشهورترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او نخست باربر یک کشتی بود و به مدت 8 سال روی کشتی کار مشغول به کار بوده است، ولی یک روز به این سرانجام می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل تازه برمی‌گزیند. ولی برخلاف خیالش در این حرفه هم موفق نمی‌شود و وضع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در کمال ناامیدی از خودش می‌پرسد که چرا دیگران از من بهترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ او آنقدر به دنبال پاسخ این سوال رفت که در نهایت اسرار موفقیت را فهمید. او هم‌اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های شخصی فعالیت دارد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده می‌شنویم:

می‌دانید مهمترین مهارت برای مدیران فروش چیست؟ در وهله اول، آن‌ها باید افراد مناسب را استخدام کنند. 95 درصد از موفقیت مدیران فروش، وابسته به این است که افراد مناسبی را برای کمک در انجام کارهایشان استخدام کنند. مصاحبه با افراد، انتخاب آن‌ها و استخدامشان مهارت‌هایی قابل یادگیری هستند. وحشتناک است که به دلیل نداشتن مهارتی ساده و قابل یادگیری، که می‌تواند به شما امکان بدست آوردن دستاوردها و فرصت‌های بیشتری را بدهد، در زندگی‌تان هیچ پیشرفتی نداشته باشید. پس درباره این موضوع فکر کنید چون چشمانتان را روی حقایق باز می‌کند.

این همان چیزی است که من «عوامل اهرمی» می‌نامم. در زبان نظامی، از اصطلاح «تقویت کننده نیرو» استفاده می‌کنند. به معنی نیرویی که به نیروی کوچکتر کمک می‌کند تا بتواند نیروی بزرگتر را شکست دهد. یکی از تقویت‌کننده‌های نیرو که در موردش مطالعه می‌کنیم، سرعت است؛ نیروی کوچکتری که با سرعت بیشتر حرکت می‌کند، می‌تواند مزیتی را ایجاد کند. نیروی دیگر هوش است. در دنیای کسب‌وکار، تقویت کننده هوش به این معناست که شما درباره مشتریان، بازارها و پتانسیل‌های خود چیزهایی یاد می‌گیرید و اطلاعاتی به دست می‌آورید که دیگران نمی‌دانند، و این به شما کمک می‌کند که از مزایای بازار بهره ببرید.

یکی دیگر از تقویت کننده‌های نیروی نظامی، تمرکز است؛ این به نیروی کوچکتر کمک می‌کند تا منابع خود را در نقطه متفاوتی متمرکز کند تا بتواند قبل از اینکه نیروی دیگر متوجه شود، پیشرفت بزرگی کند. البته، در مدیریت زمان داشتن توانایی تمرکز کاملا ضروری است.

 ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۸ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: مراقب عواقب و پیامدها باشید
۹ دقیقه
فصل دوم: دو دشمن بزرگ
۱۳ دقیقه
فصل سوم: یادگیری آگاهانه
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: عوامل اهرمی
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: روش A, B, C, D, E
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

برای دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قورباغه‌ات را قورت بده
Omidن Sam
۱۳۹۹/۴/۱۹
خوندم این کتاب، باعث تغییر اساسی و یک جور نظم و ارزش خاص در امور روزانه و عادات همیشگی در جهت پیشرفت و کسب موفقیت میشه.
فاطمه شکری
۱۳۹۸/۱۲/۵
خیلی عالی بود سبکه زندگیمو متحول کرد🌹
Raoof Marzughzade
۱۳۹۹/۴/۲۲
بسیارعالی وکاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)