دانلود کتاب صوتی ماجرای دومین لکه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای دومین لکه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای دومین لکه

کتاب صوتی ماجرای دومین لکه، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

داستان این کتاب دربارۀ مدرک محرمانه و مهمی هست که از خانه‌ی یکی از مقامات بلند‌ پایه وزارت خارجه انگلستان به سرقت رفته‌ است. نخست وزیر و مسئول وزارت خارجه از هولمز برای پیدا کردن این نامه طلب یاری می‌کنند. این نامه در صورتی که به دست بدخواهان بیفتد می‌تواند جرقه‌ی بروز جنگ در سراسر اروپا را بزند. هولمز به همراه دستیارش دکتر واتسون تحقیقاتش را در این مورد آغاز می‌کند. سرنخ‌های اولیه هولمز را به خانه و همسر مسئول وزارت خارجه می‌کشاند.

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

 ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای دومین لکه

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای دومین لکه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای دومین لکه

نظرات کتاب صوتی ماجرای دومین لکه

س وزیرزاده
۱۳۹۸/۶/۳۰
میتونم بگم با قصه نویسی و گویندگانی که داشت از شنیدنش پشیمون نمیشین. بخصوص که اسمش حداقل توی نظر اول بی‌ربط بنظر میاد. اما بعد...
با این حال برای فایل صوتی که میتونه مخاطب زیادی داشته باشه میتونه مناسب تر حساب بشه
S M
۱۴۰۰/۱/۸
خیلی خوب بود..... چقد داستانه پر پیچ و خمی بود. واقعا از شما ممنونیم که همچین کتابهایی رو به شکل صوتی اون هم با این کیفیت خارق العاده در میارید‌. کار گوینده‌ها از استاد عمرانی تا بقیه‌ی بزرگواران مثل همیشه عالی بود.
محمد دره زرشکی
۱۴۰۰/۲/۶
بعد از ماجرای عینک دورطلایی، این قسمت رو گوش دادم. فوق‌العاده به معنی واقعی کلمه.
حل معمای این داستان فقط از دست کسی مثل شرلوک هلمز برمیومد...
مشاهد همه نظرات (۲۲)