دانلود کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی

کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی توسط انتشارات هاروارد بیزنس ریویو گردآوری شده و دربردارنده‌ی 10 مقاله است که راهکارهایی مفید و کاربردی برای اعمال تغییرات مناسب و هوشمندانه در موقعیت‌های ناآرام و آشفته ارائه می‌دهد.

درباره کتاب صوتی مدیریت تغییر:

کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی (HBR'S 10 Must Reads: The Essentials) از مقالاتی برجسته و معتبر گردآوری شده که اولین‌بار در مجله‌ی هاروارد بیزنس ریویو منتشر شده‌اند؛ در هر مقاله شما با بعد تازه‌ای از اجرای پروژه‌های تغییر و مشکلات پیش روی آن‌ها آشنا می‌شوید. هم‌چنین این کتاب جوانب و بیغوله‌هایی را به نمایش می‌گذارد که در مواقعی به صورت واضح علت اصلی تخریب هر گونه تغییرات مثبت هستند و در مواقعی هم‌چنان پوشیده و غیرقابل تشخیص هستند که فقط ذهن پویای مولفان این مقالات توانسته‌اند آن‌ها را از لابه‌لای هزاران عامل و مؤلفه‌ی سرگردان کننده بیرون بکشند.

این کتاب صوتی می‌کوشد مسیر صحیح و درست تغییرات را به شما بیاموزد تا کسب و کار‌ها بدون ضرر در جهت مثبت دگرگون شوند. این اثر به تحلیل و بررسی موضوعاتی هم‌چون رهبری تغییر، رهبری بحران، رمزگشایی از تغییرات، مشکلات و چالش‌های مدیریت تغییر و ... می‌پردازد و شیوه‌ها و راهکارهای مفیدی برای هر یک ارائه می‌دهد.

هر مقاله دربردارنده‌ی دو قسمت به نام‌های «خلاصه‌ی کلام» و «‌ایده در عمل‌» است که نکات و موارد مدنظر مولف مقاله به صورت خلاصه آورده شده و کاربرد عملی آن را نیز ارائه کرده و به همین دلیل مطالب برای شما ملموس‌تر و قابل‌درک‌تر است.

شنیدن این کتاب صوتی دید تازه‌ای درباره‌ی یک موضوع قدیمی به شما ارائه می‌دهد و به مدیران نیز کمک می‌کند مشکلاتی را که نمی‌توانستند کشف و درک کنند، به راحتی ببینند، بشناسند و با بهره‌گیری راهکارهای مفید در مسیر رفع آن‌ها قدم بردارند. مدیران تنها با شناسایی موانع سازمانی و نگرشی می‌توانند پروژه‌های تغییر را اجرا نمایند و این کتاب صوتی همان شاه‌کلید دگرگونی است که سازمان‌ها و شرکت‌ها را در راه سخت و پر تغییر امروزی به هدف می‌رساند.

شنیدن کتاب صوتی مدیریت تغییر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کارشان موفق باشند، پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی مدیریت تغییر می‌شنویم:

من سه الگو را در رابطه با انتقال بینش مشاهده کرده‌ام که هر سه بسیار رایج‌اند. در اولین الگو، گروه بینش بسیار خوبی را برای دگرگون سازی تهیه می‌کند اما فقط با برگزاری جلسه یا ارسال بروشور یا ایمیل آن را به دیگران منتقل می‌کند و برای آنان توضیح می‌دهد. بدین ترتیب گروهی که از یک ده هزارم ارتباطات سالانه‌ی درون شرکتی استفاده کرده است، هنگامی که سرانجام چند نفر از افراد سازمان رویکرد جدید را می‌فهمند، شگفت‌زده خواهد شد! در الگوی دوم، مدیر شرکت زمان زیادی را صرف سخنرانی‌های مختلف برای گروه‌های متفاوت کارمندان می‌کند؛ اما بیشتر افراد همچنان هدف و مفهوم سخنانش را متوجه نخواهند شد.

در الگوی سوم، تلاش‌های بیشتری در قالب سخنرانی و خبرنامه صورت می‌گیرد؛ اما برخی از مدیران ارشد همچنان به گونه‌ای رفتار می‌کنند که در تقابل آشکار با بینش مطرح شده در این سخنرانی‌ها و خبرنامه‌ها است. نتیجه‌ی نهایی نیز گسترش بدبینی میان نیروهای مختلف شرکت و تضعیف فزاینده‌ی اعتقاد آنان به ارتباط با یکدیگر خواهد بود.

 ۱۲ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۳۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۱۳ دقیقه
رهبری تغییر
۲۲ دقیقه
اشتباه یک - کافی نبودن حس اضطرار
۱۸ دقیقه
اشتباه پنج - برنداشتن موانع
۲۰ دقیقه
تغییر از طریق ترغیب
۱۸ دقیقه
چهار فاز عملیات قانع‌سازی
۲۰ دقیقه
جریان‌های عادی
۱۷ دقیقه
رهبری تغییر
۱۸ دقیقه
مصاحبه با پالميسانو
۱۷ دقیقه
مصاحبه با پالميسانو - قسمت دوم
۹ دقیقه
سام وارد مناظره می‌‏شود
۲۰ دقیقه
ادامه‏‌ی مصاحبه با پالميسانو - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
تغییر بنیادین شیوه آرام
۱۰ دقیقه
تندروهای صبور
۱۸ دقیقه
خودبیانگری از هم گسیخته
۲۱ دقیقه
فرصت‌‏طلبی متغیر
۱۸ دقیقه
رهبری بحران
۱۸ دقیقه
فائق آمدن بر موانع شناختی
۱۴ دقیقه
نگاهی مختصر به رهبری بحران
۱۲ دقیقه
عبور از مانع انگیزشی
۱۲ دقیقه
برطرف کردن مانع سیاسی
۲۳ دقیقه
راهنمای بقا برای رهبران
۱۶ دقیقه
خلاصه نظرات
۱۹ دقیقه
نفت بر روی آتش بریزید
۱۰ دقیقه
خطرات در کمین
۱۲ دقیقه
جایگاه خود را محکم و ثابت کنید
۲۲ دقیقه
دلیل واقعی مقاومت افراد در برابر تغییر
۹ دقیقه
ترغيب گروه‌ها به اعمال تغيير و تحول
۲۱ دقیقه
شناسایی تعهدات رقابتی
۱۸ دقیقه
کنکاش و ارزیابی پیش‌فرض‌های بنیادین
۱۳ دقیقه
رمزگشایی از تغییرات
۱۸ دقیقه
نگاهی گذرا بر دو نظریه تغییر
۱۴ دقیقه
بهره‌گیری از کمک مشاوران
۲۲ دقیقه
آشکارا با تعارض بین اهداف E و O برخورد کنید
۲۰ دقیقه
مشکلات و چالش‌‏های مدیریت تغییر
۱۶ دقیقه
چهار عامل کلیدی
۱۲ دقیقه
تعهد
۲۰ دقیقه
محاسبه امتیاز مولفه‌‏های تغییر
۱۲ دقیقه
به‌‏كارگيری و اعمال چهارچوب
۱۳ دقیقه
نیاز به گفت‌و‌گو را تبیین و تاکید کنید
۲۲ دقیقه
چرا تغییر دادن برنامه‌ها
۱۵ دقیقه
مغلطه تغییرات مدون
۱۸ دقیقه
شش گام تا دستیابی به تغییر موثر - قشمت اول
۱۷ دقیقه
شش گام تا دستيابی به تغيير مؤثر - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
سعی کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت تغییر: راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی
مدیریت سازمان، موفقیت شغلی، مهارت های رهبری، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، راهنمای موفقیت، رسیدن به موفقیت، رسیدن به خواسته ها، راه های موفقیت، موفقیت در کسب و کار، تغییر رفتار، تغییر خود، دانلود کتاب موفقیت شغلی، تغییر در خود، تغییر و تحول در زندگی، تغییر نگرش به زندگی، روش های تغییر نگرش، کتاب مدیریت تغییر، کتاب درباره مدیریت تغییر، کتاب راهکارهایی جهت ایجاد تغییرات مناسب در وضعیت بحرانی، کتاب 10 مقاله ای که باید خواند، ایجاد تغییر در زندگی، تغییر طرز تفکر، تغییر باورهای ذهنی، بهترین کتاب تغییر، تغییر در کار، بهترین پیشنهاد برای ایجاد تغییر در کار و زندگی، مدیریت تغییر و تحول، مدیریت تغییر و تحول سازمانی، مدیریت تغییر، رفتار سازمانی، اصول مدیریت، روش های مدیریتی، مدیریت سازمانی، رهبری در سازمان، مدیریت درون سازمانی، عملکرد سازمانی، کسب و کار موفق، موفقیت در کار، استراتژی مدیریت، HBR IS 10 Must Reads The Essentials، John Kotter، David A Garvin، Michael A Roberto