دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر

  • از: برایان تریسی
  • راوی: محمد یزدانی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر

کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر اثر برایان تریسی، به شما 21 مورد از مهم‌ترین ایده‌های بازاریابی استراتژیکی که تاکنون کشف شده را آموزش می‌دهد.

اولین دلیل موفقیت یا شکست هر کسب‌وکاری عملیات بازاریابی آن است. در همه کسب‌و‌کارهای موفق عملیات بازاریابی اصلی‌ترین فعالیت آن کسب‌و‌کار است. براساس تحقیق دان و برداِستریت، 48 درصد از کل شکست کسب‌وکارها به خاطر کاهش یافتن یا عملیات غیر‌ اثربخش در حوزه بازاریابی است.

بازاریابی استراتژیک یعنی یافتن راهی برای ساختار‌دهی کالا و خدمات‌تان به طوری که بتوانید تعداد بیشتری از آن را فروخته، آن را با قیمت بیشتری فروخته، آن‌ها را در نواحی جغرافیایی بیشتری فروخته و هر چقدر که بشود برای محصول‌تان رهبری بازار، تقویت بازار، و پایداری بازار بدست آورید.

همیشه حق با مشتری است. ادراک مشتری از نقطه نظر مشتری همیشه صحیح است. مشتریان بی‌وفا هستند، مشتریان خودخواه هستند، مشتریان طلبکار هستند، مشتریان بی‌ثبات هستند و مشتریان بی‌رحم هستند اما همیشه از دید عقلانی خودشان حق با آن‌هاست که به این معنی است که هر اشتباهی که ما می‌کنیم یا هرگونه کاهش در فروش یا فعالیت‌های بازاریابی ما نتیجه اشتباهات ما است نه اشتباهات مشتری‌یان. کار ما این است که خواسته‌ها و نیازهای مشتری، آنچه را که مشتری‌ها می‌توانند استفاده کنند و مبلغ قابل پرداخت توسط مشتریان را یافته و بر اساس آن به پیشنهادات خود طوری ساختار دهیم که بتوانند جوابگوی آرزوها، خواسته و نیازهای این مشتریان باشند.

مهمترین وظیفه هر سازمانی که در اقتصاد پویا و رقابتی فعالیت می‌کند، بازاریابی است و شما می‌توانید به یک بازاریاب عالی تبدیل شوید. شما می‌توانید تبدیل به بازاریاب عالی‌ای شوید فقط تا حدی که بتوانید مهمترین مفاهیم را یاد گرفته و این مفاهیم را هر روز در برخورد با محصولات، خدمات، بازارها، مشتریان، کانال‌های توزیع و غیره در ذهن خودآگاهتان به یاد بیاورید.

برایان تریسی (Brian Tracy)، تاکنون به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب‌و‌کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند.

 ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
هدف یک کسب و کار چیست؟
۶ دقیقه
چگونه محصول یا خدمات خود را بازاریابی کنیم؟
۳ دقیقه
سه سوال کلیدی
۷ دقیقه
هوش برتر و دانش دشمن
۶ دقیقه
چرا مردم کالا یا خدمات می‌خرند؟
۴ دقیقه
تحلیل رقابت
۲ دقیقه
مزیت رقابتی
۴ دقیقه
رقیب شما چه کسی خواهد بود؟
۴ دقیقه
تاکتیک‌های انحراف و انصراف
۳ دقیقه
برنامه بازاریابی
۱ دقیقه
برترین بودن از طریق بیشترین بودن
۱ دقیقه
حضور در جایی که کسی نمی‌باشد
۳ دقیقه
تکمیل یا موقعیت‌یابی یک محصول
۲ دقیقه
مشتری مرکز همه توجهات
۴ دقیقه
موضع گیری
۳ دقیقه
استراتژی‌های رشد
۳ دقیقه
روش‌های دیگر فروش
۱ دقیقه
محصولات و خدمات جدید
۴ دقیقه
کانال‌های توزیع
۵ دقیقه
تحقیقات بازار و آزمایش
۴ دقیقه
کلیدهای سودآوری

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر

برای دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر

نظرات کتاب صوتی مدیر کارآمد: استراتژی بازاریابی برای رشد سریع‌تر

روح اله درویشی
۱۳۹۸/۸/۴
مطالبی که عنوان کرده خوبه صدای گوینده ونوع بیانش هم خوبه ولی بایدتوی بازارکارتجربه بشه تاخودشوتومرحله عملی نشون بده
ریحانه گیتی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵
ظاهرا ترجمه خیلی جذاب نیست و جمله‌ها تکرار میشه و لحن گوینده چندان چنگی به دل نمیزنه
ramin htc
۱۳۹۸/۴/۱۲
صدای گوینده یکنواخت بود و خسته کننده
مشاهد همه نظرات (۳)