دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟ اثر معروف و پرفروش جان گری، راهکارهایی برای کم کردن اختلافات در زندگی زناشویی مطرح می‌کند و شیوه‌هایی کاربردی برای افزایش محبت و درک میان زوجین پیشنهاد می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی:

دلیل اصلی بسیاری از مشکلات زناشویی عدم درک تفاوت‌هاست و در چنین شرایطی اگر کوچک‌ترین مشکلی در زندگی به وجود بیاید، زن و شوهر خود را در بن بست می‌بینند و از حل مسئله عاجز می‌شوند. شما از طریق گوش فرادادن به کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی (Men are From Mars Women are From Venus)، به راحتی با تفاوت‌های جنسیتی آشنا می‌شوید و روش‌های کارآمد و مفیدی را برای رفع مشکلات خود، شنیدن صحبت‌های طرف مقابل و پشتیبانی و حمایت احساسی یکدیگر به دست می‌آورید. شما از طریق کتاب حاضر متوجه می‌شوید که هیچ‌کس بدون این اطلاعات زندگی زناشویی موفقی نخواهد داشت.

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی راهنمای مفیدی در خصوص روابط زناشویی است و برای‌تان آشکار می‌کند که زن و مرد در بسیاری از موارد با هم تفاوت بسیاری دارند و احساسات، تفکر، درک، خواسته‌ها، واکنش و نیازهای عاطفی‌شان با هم فرق دارد و به گونه‌ای متفاوت به زوج خود محبت می‌کنند و حقیقتا به نظر می‌رسد که ‌هر کدام از آن‌ها از سیاره‌ای دیگر به زمین آمده‌اند.

جان گری (John Gray) در این کتاب به شما کمک می‌کند تا نسبت به تفاوت‌های خود با همسرتان مطلع شوید و بتوانید اختلافات خود را به شیوه‌ی مناسبی رفع کنید و به شناخت عمیقی نسبت به یکدیگر برسید. ریشه‌ی بسیاری از اختلافات و جدایی‌ها، عدم درک متقابل است؛ ناآگاهی از روحیات زن و شوهر باعث می‌شود انتظارات بسیاری از یکدیگر داشته باشند. اگر آن‌ها به یاد داشته باشند که با هم تفاوت دارند، به آرامش می‌رسند و به جای لجاجت تلاش می‌نمایند تا رفتار خود را عوض کنند تا به توافق و سازگاری برسند.

ناگفته نماند؛ در تمامی قسمت‌های کتاب حاضر با شیوه‌های عملیِ حل اختلافات زناشویی آشنا می‌شوید و اطلاعات مفیدی را در این خصوص یاد می‌گیرید. کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی تنها به تحلیل تفاوت‌های روان‌شناختی دو جنس اکتفا نمی‌کند، بلکه پیشنهادهای کاربردی و مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد که به یاری آن‌ها می‌توانید زندگی زناشویی خود را بهبود بخشید.

برای اثبات درستی این پیشنهادات باید آن‌ها را در زندگی به کار ببرید تا از ارزش و اعتبار آن‌ها آگاه شوید. علاوه بر این، در کتاب حاضر مثال‌هایی وجود دارد که بسیار ساده و دقیق مسائل را توضیح می‌دهد. نکات ارائه شده به شما کمک می‌کند که همیشه خودتان باشید و به زندگی موفقی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

بسیاری از مردها زمانی که از رهنمودهای این کتاب مطلع می‌شوند اظهار می‌کنند: «دقیقاً حرف دل من است و تمام چیزهایی که گفته درک می‌کنم.» اکثر زن‌ها نیز می‌گویند: «بالاخره شوهرم سر عقل آمده و به صحبت‌های من توجه می‌کند. دیگر ناچار نیستم برای رسیدن به نیازهای خود با او دعوا کنم. اکنون همسر تفاوت‌های ما را فهمیده است و من این را مدیون شما هستم.»

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی به تنهایی قادر نیست که همه‌ی مشکلات شما را رفع کند؛ جان گری فقط شیوه‌ی جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به یاری آن‌ بتوانید شریک زندگی خود را راحت‌تر و بهتر درک کنید ولی برای کمک تخصصی نیاز است که به مشاور روان‌شناسی مراجعه کنید.

افتخارات کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی:

- از پرفروش ترین آثار نیویورک تایمز
- در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون می‌کنند
- از پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی در دهه 1990

نکوداشت‌های کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی:

- ترجمه‌ای از زبان خارجی‌ای که شریک زندگی‌تان صحبت می‌کند. (USA Today)
- شناخته شده‌ترین، ماندگارترین و آزموده شده‌ترین راهنمای روابط. (Barnes & Noble)
- کتابی ارزشمند و بسیار مورد نیاز. سهمی در درک سبک‌های ارتباطی زن و مرد. (Harville Hendrix)
- در دنیای کتاب‌های خودپروری، تعداد بسیار اندکی از آثار می‌توانند از نظر محبوبیت با این کتاب مقایسه شوند. (Mind Valley)

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی مناسب چه کسانی است؟

شنیدن کتاب حاضر به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی زناشویی موفق و شادی داشته باشند توصیه می‌شود.

با جان گری بیشتر آشنا شویم:

این سخنران و نویسنده‌ی آمریکایی در سال 1951 در تگزاس متولد شد و در جوانی به رشته‌ی علم هوش خلاق روی آورد. زمانی که جان گری هجده سال داشت در یک جلسه‌ با نام مراقبه‌ی متعالی شرکت کرد و همین موضوع باعث شد مسیر زندگی خود را تغییر دهد. او نه سال دستیار شخصی ماهاریشی ماهش یوگی شد و به کمک این استاد بزرگ خود را از لحاظ معنوی تقویت نمود. این نویسنده در سال 2002 با انتشار کتاب «مردان مریخی زنان ونوسی» به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و برای مدت‌ها با این کتاب در فهرست پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفت.

از میان سایر آثار جان گری می‌توان به آثاری مانند بچه‌ها بهشتی‌اند، راه موفقیت، اختلافات زن و شوهری ‌و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی می‌شنویم:

مردان به کش می‌مانند وقتی آن را می‌کشی کش می‌آیند و برای پرتاب شدن آماده می‌شوند. کش مفهوم جالبی است که به کمک آن می‌توانید چرخش صمیمیت مردان را درک کنید. این چرخش از نزدیک شدن، فاصله گرفتن و مجددا نزدیک شدن تشکیل می‌شود.

بسیاری از زنان تعجب می‌کنند که می‌بینند حتی وقتی مرد زنی را دوست دارد برای نزدیک شدن به او گاه به عقب کشیده می‌شود. مردان به غریزه این ویژگیِ خود را می‌شناسند، مسئله‌ی تصمیم‌گیری یا انتخاب مطرح نیست، مطلبی است که صرفا اتفاق می‌افتد نه تقصیر مرد است نه تقصیر زن، این یک مدار چرخش طبیعی است.

 ۱۲ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۶۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
فصل یک: مردان مریخی، زنان ونوسی
۴۲ دقیقه
فصل دو: آقای همه چیزدان و کمیته‌ی اصلاح
۳۷ دقیقه
فصل سه: مردان به غار خود می‌روند و زنان حرف می‌زنند
۵۱ دقیقه
فصل چهار: چگونه به همسر خود انگیزه بدهیم؟
۴۹ دقیقه
فصل پنج: گفت‌وگو به زبان‌های مختلف - قسمت اول
۳۹ دقیقه
فصل پنج: گفت‌وگو به زبان‌های مختلف - قسمت دوم
۵۴ دقیقه
فصل شش: مردان به کش شباهت دارند
۵۲ دقیقه
فصل هفت: زن‌ها به موج شباهت دارند
۴۵ دقیقه
فصل هشت: نیازهای احساسی متفاوت
۶۹ دقیقه
فصل نه: چگونه از مشاجره بپرهیزیم؟
۷۵ دقیقه
فصل ده: امتياز جمع کردن با همسر
۴۶ دقیقه
فصل یازده: چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم؟ - قسمت اول
۴۴ دقیقه
فصل یازده: چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم؟ - قسمت دوم
۳۹ دقیقه
فصل دوازده: چگونه درخواست کمک کنیم و آن را به دست آوریم؟ - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل دوازده: چگونه درخواست کمک کنیم و آن را به دست آوریم؟ - قسمت دوم
۴۰ دقیقه
فصل سیزده: عشق ماندگار

راهنمای دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟

برای دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟

نظرات کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی: چگونه روابط زناشویی خود را بهبود بخشیم؟

مهدی خنجری
۱۴۰۰/۱/۲۲
به نظر من خوب و بسیار مفید و مواردی که جای دیگه نشنیدید برای اینکه زندگی بهتری داشته باید آگاهی نسبت به هم داشته باشید با گوش کردن به این کتاب پیشنهاد می‌کنم
هیرش رفیع پور
۱۴۰۰/۲/۱۱
بسیار عالی حتما این کتاب رو مطالعه کنید
مشاهد همه نظرات (۲)