معرفی و دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

عکس جلد کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی نوشته‌ی استیون کینگ، ماجرای ترسناک و دلهره‌آور پسربچه‌ای را روایت می‌کند که با شیطان روبرو می‌شود. این داستان کوتاه جذاب و شنیدنی مانند بسیاری از آثار خالقش، جوایز و افتخارات بسیاری کسب کرده است.

درباره‌ی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی:

داستان درباره‌ی پیرمردی 90 ساله به نام گری است که خاطره‌ای کابوس‌وار از نه سالگی خود روایت می‌کند. در آن سال‌ها برادرش به دلیل نیش زنبور عسل از دنیا رفته است و پدر نیز رفتار خوبی با وی ندارد. یک روز، گری برای ماهیگیری بیرون می‌رود و او نیز با زنبوری مواجه می‌شود. گری مردی را می‌بیند که سرتاپا مشکی پوشیده و با چشمانی سوزان به او خیره شده است. این مرد خبرهای وحشتناکی از زندگی این‌ پسربچه می‌دهد؛ از جمله این‌که مادرش در غیبت وی مرده است، پدرش افکار شومی نسبت به پسربچه‌ها دارد و خودش هم قصد دارد گری را بخورد. این پسر در ابتدای امر حرف‌های مرد غریبه را باور نمی‌کند اما به زودی متوجه می‌شود که این مرد در واقع شیطان است و از دست او فرار می‌کند. راوی داستان که همان گری در ایام پیری است شاید آن روز توانست از دست شیطان بگریزد اما خاطره‌ی آن اتفاق همچنان با او همراه است و نگران روزی می‌باشد که در نهایت دوباره با مرد کت شلوار مشکی روبرو می‌شود.

استیون کینگ (Stephen King) نخستین بار داستان مرد کت شلوار مشکی (The Man in the Black Suit) را در سال 1994 در مجله‌ی نیویورکر منتشر کرد و در سال 1997 در مجموعه‌ای به نام شش داستان، آن را بار دیگر در اختیار عموم قرار داد.

افتخارات کتاب مرد کت شلوار مشکی:

- برنده حایزه World Fantasy Award
- برنده جایزه او هنری

استیون کینگ را بیشتر بشناسیم:

بدون شک استیون کینگ یکی از بهترین نویسندگان ژانر وحشت به شمار می‌آید. کینگ در توصیف موقعیت‌های وحشتناک و ترسناک بسیار موفق عمل می‌کند و این موضوع او را گروه پراقتباس‌ترین نویسندگان جای می‌دهد.

این نویسنده‌ی آمریکایی در سپتامبر 1947 به دنیا آمد و تا به امروز بیش از 200 آثار ادبی منتشر کرده است و کارگردان‌های بزرگی مثل استنلی کوبریک، فرانک دارابونت، برایان دی پالما و... از داستان‌های او اقتباس کرده‌اند. از میان سایر آثار استیون کینگ می‌توان به موسسه، درخشش، یابنده‌ی نگهبان، ارتفاع، مسیر سبز، خواهران کوچک ایلوریا و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی می‌شنویم:

باور کرده بودم که او دم در حیاط خانه‌مان ایستاده بود و از پنجره‌ی آشپزخانه مادرم را نگاه می‌کرده که دو زانو روی زمین افتاده و دو دستی گلویش را چنگ زده بوده. حتماً کندی بیل هم تو دور و بر او بالا و پایین می‌پریده و با صدای بلند واق واق راه انداخته بوده.

- مادرت شگفت‌انگیزترین سروصدای مهیب و وحشتناک را از دهانش خارج کرد و بدجوری صورتش را با ناخن‌هایش خراشید. خیلی متأسفم. چشم‌هایش درست مثل چشم‌های وزغ از صورتش بیرون زدند. او کلی گریه کرد. موقعی که می‌مرد خیلی گریه کرد. این شیرین و دل‌انگیز است، مگر نه؟ حالا زیباترین قسمت داستان را گوش کن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲ دقیقه
معرفی
۵۷ دقیقه
فصل اول
۵۲ دقیقه
فصل دوم
۱ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی
نویسنده
مترجمماندانا قهرمانلو
گویندهشهاب ایلکا
ناشر چاپیانتشارات افراز
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی

نظرات کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

Iman Naderian
۱۴۰۰/۳/۱۴
من نمیدونم چرا چند کتاب استیون کینگ رو خوندم مثل داستان کودکان هست و من برای فرزند هفت سالم تعریف میکنم براش جذابه
شیرین بابااحمدی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
دیگرانو نمیدونم ولی من عاشق اینطور داستانهای ترسناک و دلهره آور هستم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

برای دانلود این کتاب صوتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.