دانلود کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست

کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست ششمین کتاب از مجموعه هفت جلدی هفت اثر از جیم ران، به شما می‌آموزد برنامه‌ی بهتری برای زندگی خود داشته باشید زیرا در انسان توانایی خارق‌العاده‌ای است که می‌تواند با آن دقیقاً به آنچه باید داشته باشد، برسد. ولی تفاوتی بین «باید» و «خواستن» است.

جیم ران (Jim Rohn)، سال‌هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر مورد احترام است. وی پرورش‌‌دهنده و انگیزه‌‌دهنده‌ی یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

بهترین انگیزه خودانگیختگی است. یکی می‌گوید، «ای کاش یکی بیاد و من را هُل دهد.» حالا اگر یکی پیدایش نشد چی؟ باید برنامه‌ی بهتری برای زندگی خود داشته باشید.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده‌های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می­‌شوند. وی توانایی بی­‌نظیری دارد که می‌­تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد و جوهر و سبک گفته­‌های او ترکیبی می‌سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می‌آورد.

 ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۴ دقیقه
بخش نهم
۶ دقیقه
بخش دهم
۱۵ دقیقه
بخش یازدهم
۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۴ دقیقه
بخش سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست

برای دانلود کتاب صوتی معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معجزه‌های زندگی: معجزه در درون توست
رها نوری فرد
۱۳۹۷/۷/۱۷
من عاشق جیم رانم با صحبتاش اشک میریزم اینقد که قشنگ صحبت میکنه عاشقشم❤❤❤
اردلان پیری
۱۳۹۷/۹/۹
من تازه با جیم ران آشنا شدم واقعا مرد بی‌نظیریه
عظیم برزگری
۱۳۹۸/۶/۱۸
جیم ران بی‌نظیر ه عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶)