دانلود کتاب صوتی ملکه برفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ملکه برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ملکه برفی

کتاب صوتی ملکه برفی نوشتۀ هانس کریستین آندرسن به روایت داستانی تخیلی و ترسناک از شیطان که یکی از بدترین ارواح پلید است، می‌پردازد.

روزی، شیطان توانست کار بسیار بدی انجام دهد که باعث شد احساس خیلی خوبی هم پیدا کند. او، با استفاده از جادوی سیاه، آینه‌ای ساخت که هر تصویر زیبا و خوبی را که در آن نمایان می‌شد پنهان می‌کرد و فقط بخش تاریک و ترسناک آن را نشان می‌داد و...

داستان کتاب صوتی ملکه برفی (The Snow Queen) یکی از طولانی‌ترین و هم‌چنین تحسین برانگیزترین داستان‌هایی است که توسط هانس کریستین آندرسن نوشته شده و از روی آن نسخه‌های مصور بسیاری به چاپ رسیده است.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen) نویسنده، شاعر، نمایشنامه نویس که شاعر ملی دانمارک و پدر افسانه‌های نو نیز نامیده می‌شود. او با آمیختن قصه‌های عامیانه با تخیل خود، ۱۶۸ افسانه نو نوشته است. افسانه‌های او همچون "جوجه اردک زشت"، "بلبل"، "لباس تازه امپراتور"، "درخت کاج"، "پری دریایی"، "سرباز سربی" از آثار محبوب و کلاسیک کودکان است.

 ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۱۳۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۵۴ دقیقه
ملکه برفی - بخش اول
۵۸ دقیقه
ملکه برفی - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ملکه برفی

برای دانلود کتاب صوتی ملکه برفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ملکه برفی
نسترن حسنی
۱۳۹۷/۲/۲۸
شهره جان عالی خوندی
Mahya FMD
۱۳۹۸/۹/۲۵
اصلنم ترسناک نبود
پانیذ پورساکی
۱۳۹۸/۴/۳۰
کتاب فقلاده بود گوینده‌اش هم عالى بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)