دانلود کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل

کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل اثر نیک ووییچیچ، یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان دنیا، به شرح زندگی و موفقیت‌های انسانی خاص می‌پردازد. مردی که با وجود تمام محدودیت‌ها و نقص‌های جسمی، به پیشرفت‌های خیره کننده دست یافته است و مهار ناشدنی بودن خود را نشان داد.

نیک ووییچیچ کتاب صوتی مهار ناشدنی (Unstoppable) را بعد از کتاب زندگی بی‌حد و مرز نوشت. این کتاب قدرت باور نکردنی ایمان در عمل و روحیه و انگیزه‌ی یکی از عجیب­‌ترین انسان­‌ها را بازگو می‌کند و برخلاف کتاب قبلی کمتر در مورد زندگی شخصی نویسنده است و در آن بیشتر به مسائل انگیزشی و مسائلی مثل ایمان داشتن به خدا و خود است اما برش‌هایی از زندگی خود نویسنده نیز در آن وجود دارد که شاید جالب‌ترین و جذاب‌ترین آن‌ها ماجرای عاشق شدن نیک باشد.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) اینگونه بیان می‌کند: به کتاب دوم من «مهار ناشدنی» خوش آمدی. اسم من نیک ووییچیچ است. حتی اگر کتاب نخست من (زندگی بی‌حد و مرز) را نخوانده باشی، شاید فیلمی از من را دیده باشی و یا در یکی از جلسات سخنرانی من، که در همه جای جهان برگزار می‌شود، شرکت کرده باشی. من هنوز در سفرم. سفر من مدام، از خویش است به خویش… وطنم جغرافیا نیست… برای همین هم مهار ناشدنی هستم!…
من بدون دست و پا به دنیا آمدم. اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر می‌کنم و به میلیون‌ها نفر الهام می‌بخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند... 

«ایمان در عمل»، «صعودی از دره به قله»، «شور زندگی»، «قانون توفیق الهی»، «قدرت ایمان»، «اثر بال پروانه»، «عشق به بنیاد است» و «خدا دل ما را از عشق سرشته است» عنوان‌های موضوعی فصل‌های این کتاب صوتی هستند.

جملات برگزیده کتاب صوتی مهار ناشدنی:

- ایمان، یک اصل کلامی صرف نیست، بلکه قدرت ذهنی و عاطفی ما نیز محسوب می‌شود.

- حقیقت آن است که راه موفقیت همواره در حال ساخته شدن است. یعنی تو تا جایی که راه ساخته‌ای، پیش می‌روی. برای پیشرفت بیشتر، باید راه بیشتری بسازی.

- از میکل آنژ پرسیدند که مجسمه داود را چگونه تراشیدی؟ میکل آنژ پاسخ داد: ابتدا مجسمه را در آن صخره دیدم، آنگاه زواید را از روی آن برداشتم تا مجسمه پدیدار شود! آن مجسمه پیش از آن که من آن را کشف کنم در همان صخره بود. من فقط آن را نشان دادم.

- بالاخره، کین مرا دید. لبخند زدم. مستر خونسرد! ارواح عمه‌ام! در آن شرایط چطور می‌توانستم خونسرد باشم؟ پس از احوال پرسی مختصر، نه گذاشتم و نه برداشتم، و یکسره رفتم سر اصل مطلب: خوب، پس شما نامزد کرده‌اید؟ کین مکثی کرد. سپس گفت: بله…

- اگر کوششی نباشد، رشدی هم در کار نخواهد بود. شخصیت تو به واسطه روبه رو شدن با دشواری‌های زندگی ساخته می‌شود. شجاعت تو هنگامی بیشتر می‌شود که تو با ترس‌های خود روبه‌رو می‌شوی. توان تو و نیز ایمان تو با تجربه‌های زندگی تو آزموده می‌شوند.

- من پا نداشتم که با آن راه بروم، همین باعث شد تا بتوانم زمین را لمس کنم. من زمین را دوست دارم، آسمان را دوست دارم، زندگی را دوست دارم؛ آدم‌ها را، پرنده‌ها را، مورچه‌ها را، خنده و گریه را، شعر را، رنگ‌ها را، نقاشی را، موسیقی را، کتاب را دوست دارم. همیشه خودم بوده‌ام؛ هرگز ادا در نیاورده‌ام و ریا نکرده‌ام. خرسندم. چیزی کم ندارم، زندگی را دارم.

- من به خدا ایمان دارم. من به چیزهایی باور دارم که شاید نتوان آن‌ها را با چشم سر دید، یا با گوش‌ها شنید، و یا با دست‌ها لمس کرد. من با چشمان دلم می‌بینم، با گوش‌های دلم می‌شنوم، با دستان دلم لمس می‌کنم. هنگامی که ایمانم را در عمل می‌گذارم، از یاری خداوند بهره‌مند می‌شوم. خدا با کسانی‌ست که ایمان دارند و ایمان خویش را در عمل خویش می‌گذارند.

- من هم مانندِ بسیاری از کسانی که دچارِ ناتوانی یا آسیبی جسمی هستند، مدام می‌پرسیدم که خدای مهربان، چگونه راضی می‌شود چنین باری سنگین را روی شانه‌ی من بگذارد؟ اگر خدا ما را دوست دارد، پس چرا ما دچارِ زلزله، سیل، تصادفات رانندگی، سونامی، جنگ، و غیره می‌شویم؟
آن روزها می‌پرسیدم: چرا من؟
اما امروز می‌پرسم: چرا من نه؟
اگر ما ضعیف هستیم، خدا قوی‌ست، و هنگامی که ایمانِ خود را در عملِ خویش می‌گذاریم، مهار ناشدنی می‌شویم.

 ۹ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۵۴۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
پیشگفتار
۷۹ دقیقه
ایمان در عمل
۴۲ دقیقه
صعودی از دره به قله
۵۷ دقیقه
خدا دل ما را از عشق سرشته است
۱۵ دقیقه
شور زندگی
۲۵ دقیقه
بدنی ضعیف روحی قوی
۲۷ دقیقه
قانون توفیق الهی
۱۸ دقیقه
قدرت ایمان
۶۵ دقیقه
عشق بنیاد است
۲۳ دقیقه
اثر بال پرواز
۲۳ دقیقه
تاملات
۲۱ دقیقه
از هیاهوی فکرها تا آرامش دعا
۲۵ دقیقه
شادمانه زیستن
۲۴ دقیقه
دو جشم بزرگ تماشا
۲۲ دقیقه
خلوت درون جای خداست
۲۶ دقیقه
انعطاف پذیری فضیلت است
۲۳ دقیقه
ریشه در خدا
۲۷ دقیقه
ما به زندگی پرتاب نشده‌ایم
۱۶ دقیقه
عشق هرگز نمی‌میرد
۱۴ دقیقه
نشانه‌های زندگی معنوی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل

برای دانلود کتاب صوتی مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهار ناشدنی: قدرت باور نکردنی ایمان در عمل
null null
۱۳۹۷/۹/۲۱
خیلی سپاسگذار و خرسندم از سایت و برنامه خاص شما که شبیه نقاشی روح میماند و با چشم و گوش و زبان دل باید آنرا شکافت و در آن کنکاش کرد.
Farzin Zangeneh
۱۳۹۷/۹/۱۷
عاااااااالی
کریم عبدل پور
۱۳۹۷/۹/۱۶
فوق العاده است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)