دانلود کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟

  • از: آدریان سایوتزکی
  • راوی: محمدعرفان آقاعابدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟

آدریان سایوتزکی در کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟ (میکرو کتاب)، به بحث درباره‌ی اولویت‌های استراتژیک یک کسب‌وکار و سپس به انواع مدل درآمد‌زایی و سودآوری آن‌ها می‌پردازد.

تفکر تجاری مرسوم این بوده که حقیقت را بازار تعیین می‌کند؛ به عبارت دیگر، هر کدام از شرکت‌ها که بزرگ‌ترین سهم بازار را به خود اختصاص دهند در نهایت سود بیشتری به دست خواهند آورد. با این حال، فلسفه ناحیه سودآوری، نشان می‌دهد که سهام بازار همیشه سود برابری تولید نمی‌کند. در هر بازار، به طور خاص، یک منطقه استراتژیک وجود دارد که در آن بیشترین مقدار ارزش افزوده برای مشتری ایجاد می‌شود و هر یک از شرکت‌ها تلاش می‌کنند بر آن منطقه کلیدی تسلط یابند.

ناحیه سودآوری (The Profit Zone) بیشترین بازدهی و بزرگترین ارزش بازار را تولید می‌کند؛ صرف نظر از این که سهم آن‌ها جزئی از کل بازار باشد. کسب‌وکارها با استفاده از مدل‌های معین سودآوری یا همان استراتژی‌های روشن برای تولید ارزش افزوده به ناحیه سود دست ‌می‌یابند. تعداد زیادی از مدل‌های معین سودآوری وجود دارد که می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند، با این حال، قبل از این که مدل سودآوری بتواند به خدمت در آید، ابتدا باید کسب‌وکار مورد نظر را، به طور مؤثر و کارآمد، در چهار بعد تجاری طراحی نمود.

آدریان سایوتزکی (Adrian Slywotzky)، نویسنده‌ای سرشناس در زمینه کتاب‌های مدیریت و اقتصاد است. او دو مدرک کارشناسی ارشد یکی در زمینه حقوق و دیگری MBA از دانشگاه هاروارد دارد. توانایی و ذهن خلاق او در مدیریت باعث شده تا از سال ۱۹۷۹ تا به امروز نقش مشاور برای شرکت‌های بزرگ را داشته باشد. آدریان کتاب‌های زیادی در زمینه رشد و سودآوری نوشته که ناحیه سودآوری معروف‌ترین آن‌ها است. او جز ۲۵ مشاور برتر در زمینه کسب‌وکار در آمریکاست که در سال ۲۰۰۸ از طرف مقامات دولتی تقدیر شده است. او همچنین یک دکترای افتخاری از دانشگاه اکراین نیز دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۴۵ دقیقه، ۴۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول
۱۳ دقیقه
فصل دوم
۶ دقیقه
فصل سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟

برای دانلود کتاب صوتی ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ناحیه سودآوری: چطور ناحیه سودآوری کسب‌وکارمان را پیدا کنیم؟
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۱/۸
برای کسانی ک شرکتهای بزرگ دارن ب درد میخوره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)