دانلود کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن

ملانی کاتزمن یکی از مشهورترین مشاوران حوزه کسب‌وکار در کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن (چکیده کتاب)، به شما آموزش می‌دهد که چگونه از طریق ارتباط عمیق و صحیح با دیگران در محل کار به موفقیت و شادی برسید. این کتاب شماره یک پرفروش‌ترین‌های وال استریت ژورنال و USA Today بوده است.

درباره کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن:

امروزه فناوری این امکان را به انسان‌ها داده تا بیش از گذشته پیوندها و ارتباطات‌شان را گسترش دهند، اما چرا بسیاری از افراد در محل کارشان احساس انزوا و مهم نبودن می‌کنند؟ چرا گمان می‌کنند چیزی گم شده است و جای خالی‌اش احساس می‌شود؟ کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن (Connect First) به شما نشان می‌دهد که لازم نیست در چنین فضایی باقی بمانید و خود را اذیت کنید، بلکه باید یاد بگیرید در محل کارتان و در زمان‌های مناسب ارتباطات میان فردی خود را بهبود بخشید و حس و حال خود را مثبت‌تر کنید.

درواقع کتاب نخست ارتباط برقرار کن به شما چیزهایی را یادآوری می‌کند که مدت‌هاست به راحتی از آن‌ها عبور کرده‌اید. باید بدانید روابط قوی بستر موفقیت پایدار و یافتن معنا و شادی در محل کار است و شما می‌توانید با عمل به راهکارهای این کتاب، سطح کیفیت روابط‌تان را تغییر دهید.

مهم‌ترین نکاتی که ملانی کاتزمن در کتاب پرفروش نخست ارتباط برقرار کن به شما آموزش می‌دهد، عبارتند از:

- تمام تمرکز خود را بر روی ایجاد فضایی صمیمی بگذارید.
- محبوب باشید و کسی شوید که همه می‌خواهند با او کار کنند.
- به دیگران احترام بگذارید و به آن‌ها احساس ارزشمند بودن بدهید.
- وفاداری و تعهد خود را بیشتر کنید و آن‌ها در ارتباط با همکاران خود به کار گیرید.
- با بیرون رفتن از منطقه امن خود و آزمایش ایده‌های جدید، با ترس‌های درونی خود مبارزه کنید.

دکتر کاتزمن 52 راهکار مناسب را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید به راحتی آن‌ها را به کار گیرید. تکنیک‌های قدرتمندی که او برای رهبران و کارمندان شرکت‌های برتر دنیا به کار برده تا بهره‌وری، رضایت، شادی و موفقیت کارشان افزایش پیدا کند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن:

- این کتاب پر از نکات قابل اجرا و درخشان است که همه ما می‌توانیم با برقراری ارتباط به کارمندان و انسان‌های بهتری تبدیل شویم. (بروک بالدوین، مجری اتاق خبر سی ان ان)

- با استفاده از کتاب نخست ارتباط برقرار کن می‌توانید هر روز روابطی محکم در محل کارتان ایجاد کنید و هنگامی که آن را عملی سازید، از کار و زندگی خود لذت بیشتری خواهید برد. (کیم اسکات، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- هر کسی که ملانی کاتزمن را بشناسد، توانایی او در ایجاد ارتباطات واقعی را تحسین کرده است. او به عنوان یک روانشناس بالینی و یک مشاور کسب‌وکار مهم‌ترین اثر خود را نوشته است. (آدام گرانت، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز میزبان پادکست TED WorkLife)

- کاتزمن به عنوان یک روانشناس ادعا می‌کند که اتصال عاطفی به شغل و همکاران برای انجام عملکرد خوب و یافتن خوشبختی در کار امری حیاتی است و مدیران نیز باید به همکاران خود توجه نشان دهند و با آن‌ها روابط خوبی برقرار کنند. این توضیحات بینش اصلی کتاب نخست ارتباط برقرار کن را نشان می‌دهد؛ کتابی که از مباحث گسترده‌ای تشکیل شده و براساس مطالعات و اطلاعات دقیق نوشته شده است. (مجله کتابخانه Library Journal)

کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید در محل کار خود حس و حال بهتری داشته باشید و به عنوان یک مدیر یا کارمند ارتباطی موثر و خوب با همکاران خود برقرار کنید تا به موفقیت بیشتری برسید، شنیدن این کتاب برایتان ضروری‌ست.

ملانی کاتزمن را بیشتر بشناسیم:

او یک روانشناس حوزه تجارت و کسب‌وکار و یکی از برترین مشاوران شرکت‌های دولتی و خصوصی در سراسر جهان است. ملانی کاتزمن (Melanie Katzman) در سال 1999 موسسه «مشاور کاتزمن» را بنیان نهاد و هم اکنون به عنوان یک متخصص در حوزه توسعه اجرایی و رهبری شناخته می‌شود و با شرکت‌هایی نظیر Accenture، Bain Consulting، Goldman Sachs، MTV، PwC و Viacom همکاری کرده است.

همچنین کاتزمن یکی از اعضای ارشد مرکز مدریت دانشکده کسب‌وکار وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا به شمار می‌رود و در رسانه‌هایی همچون نیویورک تایمز، فایننشال تایمز، مجله اپرا، ABC، CBS و... حضور داشته است.

در بخشی از کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن می‌شنویم:

دورن مشاور ارشد یک بنگاه معاملات ملکی‌ست اما احساس نادیده گرفته بودن و بی‌ارزشی می‌کند. هر زمان مشتری به دفتر آن‌ها می‌آید، او شاهد رفت‌وآمد مدیر مالی، مدیر فروش و دیگر اعضای تیم اتاق کنفرانس است. بعدها دورن اعتراف کرد که با چه ترفندهایی تقویم کاری یکی از همکارانش را نگاه کرده و هنگامی که فهرست جلساتی را می‌دیده که به آن‌ها دعوت نشده است، غرق در ماتم و اندوه شده است.

او پول خوبی درمی‌آورد و پیوسته به سبب توانایی‌هایش مورد تمجید و تقدیر قرار می‌گیرد؛ پس مشکل کجا بود؟ چطور می‌توانست یک مدیر تاثیرگذار به حساب بیاید، در حالیکه از آن همه جلسه کنار گذاشته می‌شد؟

ما جلسه گذاشتیم و واقعیات را مرور کردیم. هیچ معامله‌ای بدون کمک دورن پیش نمی‎رفت. هرگاه اوضاع تنش آلود می‌شد، افراد به او رجوع می‌کردند. وقتی همیشه کار به تصمیمات دشوار می‌رسید، او تنها کسی بود که می‌شد رویش حساب کرد و حرف‌هایش خریدار داشت. من در نقش مشاور دورن سعی کردم که روی نوعی شکسته بندی ذهنی تمرکز کنم؛ یک جور جا انداختن. اما این بار نه جا انداختن مفصلی استخوان بلکه جا انداختن مطلبی در ذهن.

 ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
بخش اول: عرصه احترام را بگسترانید
۵ دقیقه
بخش دوم: تمام حواس خود را پای کار بیاورید
۱۶ دقیقه
بخش سوم: محبوب باشید
۱۳ دقیقه
بخش چهارم: وفاداری را افزایش دهید
۱۰ دقیقه
بخش پنجم: اختلافات را حل و فصل کنید
۸ دقیقه
بخش ششم: بر ترس غلبه کنید
۷ دقیقه
بخش هفتم: اثرگذار باشید
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن

برای دانلود کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نخست ارتباط برقرار کن

نظرات کتاب صوتی نخست ارتباط برقرار کن

Fahimeh Athari
۱۳۹۹/۱۱/۹
صدای گوینده فوق‌العاده است و از اون مهم‌تر نوع ترجمه کتابه که واقعا صریح و قابل فهمه، به تمام کارمندان و مدیران به شدت توصیه میشه‌.
حمید رستگار
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
کتاب خوبی است، ترجمه و صوت خیلی خوبست، هم برای مدیران و هم برای کارمندان و هم برای همه، مفید است و توصیه میشود.
Mostafa Zare
۱۴۰۰/۱/۳
کاملا خلاصه و خیلی کاربردی در کل خیلی استفاده کردم ممنون از ره آورد مدیریت و کتابراه
مشاهد همه نظرات (۸)