دانلود کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر اثر خاویر کرمنت، دومین کتاب از سری کتاب‌های بیشعوری با موضوع روانشناسی و با محوریت طنز است و به قربانیان نفهمی تعلق دارد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر (Assholes Forever: How to Spot 'Em) برای نفهم‌ها نیست. جلد اول مجموعه یعنی بیشعوری، برای بیشعورها نوشته شده بود و به آن‌ها راه رهایی را نشان می‌داد. این کتاب درباره آدم‌هایی است که نه توبه می‌کنند، نه اصلاح می‌شوند. آن‌هایی که انگشت‌نمای آدم و عالم شده‌اند. خاویر کرمنت (Xavier Crement) هیچگاه فکر نمی‌کرد روزی مجبور شود این کتاب را بنویسد.

خاویر کرمنت در کتاب صوتی نفهمی، مبتلایانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که در آن‌ها بیماری بی‌شعوری شدت گرفته و ظاهرا کار از درمان هم گذشته است. آن‌ها انسان‌هایی هستند که بی‌شعوری تا ابد را انتخاب کرده‌اند.

کرمنت افسوس می‌خورد که با توجه به این‌ که دیگر برای بی‌شعوری درمانی وجود دارد، باز هم هستند افرادی که از قبول بی‌شعوری‌شان و اینکه به دنبال درمانش باشند سر باز می‌زنند.

آیا شده به خاطر محبتی که ارزانی داشته‌اید ناسزا و بد و بیراه بشنوید؟
آرمان‌ها و ایده‌های بزرگ‌تان را فراموش کردید؟ چه بلایی سرشان آمد؟ چه کسانی ایده‌آل‌هایتان را خام‌خام بلعیدند و به جایش اسباب بازی دست‌تان دادند؟
آیا هنوز هم منتظر نشسته‌اید تا آن بلیط طلایی را در درب منزل، دو دستی تقدیم‌تان کنند؟ همان بلیطی که شما را راحت و بی‌دردسر به سرزمین خوشبختی می‌رساند؟

اگر این سوالات ذهن شما را به کنجکاوی وا داشته، می‌توانید با دومین سفر روانکاوانه‌ی دکتر کرمنت در کتاب نفهمی، همراه شوید تا بالاخره بفهمید: چه کسی نمایش را می‌گرداند؟!

در بخشی از کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر می‌شنویم:

لحظه‌ای که نفهمی تمام‌عیار را شناختم، خودم را بطور مشتاقانه‌ای درون موج جدیدی از تحقیقات ریشه‌دار یافتم. اکنون هزاران ساعت مطالعه‌ی طاقت‌فرسا درباره‌ی این مسئله انجام داده‌ام و به سه نتیجه‌گیری عمده دست یافته‌ام:

1. بشرِ نجیب هنوز به گونه‌ای در حال‌ انقراض تبدیل نشده است، بجز در شهرهایی با جمعیت بیش از صدهزار نفر و البته بولدر کلرادو.
2- بیشعورها هنوز مقداری از نجابت انسانی را در هسته‌ی درونی خودشان حفظ کرده‌اند و بنابراین می‌توانند با عقلانیت و تلاش همه‌جانبه به رستگاری نایل شوند.
3- بعضی از آدم‌ها آنقدر به بدجنسی مبادرت ورزیده‌اند و در آن خبره شده‌اند که عاقبت تمام ردّپا‌ها و نشانه‌های نجابت و انسانیت را در درون خود از بین می‌برند.
4- این‌ها نفهم‌های تمام‌عیار هستند. به دلیل کمبود بلایای طبیعی پیش‌بینی می‌شود این جماعت تا ابد نفهم باقی بمانند.

 ۷ ساعت و ۱ دقیقه، ۳۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
مقدمه
۳۵ دقیقه
بخش اول: با هر اسم دیگری، هنوز همان بو را می‌دهد - یک: نفهم تمام‌عیار
۳۱ دقیقه
دو: نیکی یا نیرنگ
۱۸ دقیقه
بخش دوم: حقّه‌های زمینی - سه: نفهم قُلدر
۱۹ دقیقه
چهار: نفهم عقلِ‌کُل
۲۵ دقیقه
پنج: نفهم چموش
۲۱ دقیقه
شش: نفهم غُرغُرو
۱۷ دقیقه
هفت: نفهم مکنده
۲۱ دقیقه
هشت: نفهم حقیر
۲۴ دقیقه
نه: نفهم لزج
۲۷ دقیقه
ده: نفهم چرک
۱۹ دقیقه
یازده: نفهم قربانی
۱۳ دقیقه
بخش سوم: نفهم کیهانی - دوازده: نفهم کیهانی
۲۶ دقیقه
سیزده: نفهم خودسانسور
۲۰ دقیقه
چهارده: نفهم سبز
۲۲ دقیقه
پانزده: نفهم فاسد
۱۸ دقیقه
شانزده: نفهمی که زیاد متنفر می‌شود
۲۵ دقیقه
هفده: نفهم مُفت‌خور
۱۹ دقیقه
هجده: چوب پنبه‌اش را بگذارید

راهنمای دانلود کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر

برای دانلود کتاب صوتی نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نفهمی: شناسایی و مهار آدم‌های اصلاح ناپذیر
Farid Zam
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
دوستان بزرگوار و عزیز لطفا همش نیاید بگید عالی بود و اونجوری بود و اینجوری بود
لطفا یه چیزی بگید واسه کسایی که میخوان بخونن یه اطلاع کلی دستشون بیاد و بدونن چی تو چیه الآن من هر کتابی که میرم میخونم بیشتر...
مريم توكلى
۱۳۹۸/۱/۱۶
این کتابرو خوندم موضوع این کتاب با زندگى روزمرمون گره خورده و میتونیم براى هرکدوم از فصلاش مثال هایى بیاریم و حتى اشتباهات خودمون که شاید حتى فکرشم نمیکردیم رو میفهمیم و اصلاحشون میکنیم گوینده متن رو خیلى خوب درک کرده و خیلى خوب بیان میکنه انگار خود دکتر داره صحبت میکنه
Kavoos Kavoosi
۱۳۹۷/۱۱/۱۶
عالی هست موضوع و سبک کلام و لحن کلام‌گوینده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۳)